بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
پارچه های میکرو بیشتر از پلی استر تشکیل شده اند، الیاف این پارچه ها معمولا ظریف و نازک هستند و جذابیت بسیار زیادی نیز دارد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای پارچه میکرو جلب می نماییم. 

alt

پارچه میکرو با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" پارچه میکرو " قیمت پارچه میکرو | پارچه میکرو تابستانی | پارچه میکرو کج راه | پارچه میکرو چروک میشه | پارچه میکرو میله ای | معایب پارچه میکرو | انواع پارچه میکرو | پارچه میکرو بهاره پارچه میکرو امروزه در سرتاسر جهان طرفداران بسیاری دارد زیرا همانطور که گفته شد این پارچه از جذابیت ظاهری بالایی برخوردار است.پارچه میکرو انواع مختلفی دارد که از آنها برای تولید مانتو، پالتو و کت دامن استفاده می شود. تولید لباس ورزشی از دیگر کابردهای پارچه میکرو می باشد. خنک و سبک بودن پارچه های میکرو باعث شده برای انجام فعالیت های ورزشی گزینه مناسبی بنظر برسد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل پارچه میکرو فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

پارچه میکرو 1401

پارچه میکرو از الیاف مصنوعی چون پلی استر، پلی آمید (نایلون، تروگامید) یا ترکیب پلی استر، پلی آمید و پلی پروپیلن تولید می شود. تولید کنندگان با توجه به نوع کاربرد و نیاز مشتری از ترکیب الیاف ها در تولید این پارچه استفاده می کنند. بر همین اساس، پارچه های تولید شده ممکن است دارای بافت صاف یا کجراه، ضخامت متنوع، خاصیت جذب آب و... باشد.
برای جلوگیری از ایجاد آسیب به پارچه میکرو بهتر است شستشوی آنرا بصورت انجام دهید. اما شستشوی آن در لباسشویی نیز مانعی ندارد. بهتر است برای شستشوی پارچه میکرو از مواد شوینده ملایم و آب ولرم استفاده کنید و اجازه دهید خشک شدن آن در هوای طبیعی و آزاد انجام شود.

پارچه میکرو 2022

alt

پارچه میکرو 1401

alt

 قیمت پارچه میکرو

alt

پارچه میکرو تابستانی    

alt

پارچه میکرو کج راه 

alt

پارچه میکرو چروک میشه 

alt

پارچه میکرو میله ای  

alt

معایب پارچه میکرو    

alt

انواع پارچه میکرو 

alt

پارچه میکرو بهاره  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز