بنر
بنر
بنر
بنر
لاک ناخن در اصل نوعي لاک يا ورني است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طراحی ناخن ساده جلب می نماییم. 

alt

طراحی ناخن ساده با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طراحی ناخن ساده " طراحی لاکچری ناخن | طراحی ناخن کوتاه ساده | طرح ناخن کوتاه | طرح ناخن دخترانه ساده | طرح ناخن ساده و شیک دخترانه | مدل ناخن کوتاه شیک | طراحی ناخن ساده و شیک در منزل | طراحی ناخن ساده دخترانه در منزل یکی از مواد طراحی ناخن کروم است. کروم ناخن به صورت پودر در رنگ های مختلف در بازار عرضه می شود. این پودر ها به خاطر ظاهر براق و آینه ای که به ناخن می دهند طرافداران زیادی دارند و در دو شکل آیینه ای و هولوگرام و در رنگ های مختلف تولید می شوند. هنگام خرید پودر کروم دقت کنید که کروم خریداری شده کیفیت بالایی داشته باشد، در غیر اینصورت کارایی و زیبایی نخواهد داشت.همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن ساده فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

طراحی ناخن ساده 1401


ژلیش ناخن بر خلاف کاشت ناخن و لمینت ناخن قابل ترمیم نیست و در زمان ترمیم باید کاملا ریمو شود و مراحل ژلیش ناخن مجددا انجام شود. به همین دلیل بعد از چند بار ژلیش ناخن باید ناخن استراحت کند. دلیل استراحت دادن به ناخن نازک شدن صدف ناخن بر اثر زیر سازی های مکرر است. شما برای از بین بردن چربی ناخن قبل از ژلیش مجبور به خراش دادن سطح ناخن هستید و اگر این کار را اصولی هم انجام دهید قسمت هایی از ناخن که در ژلیش قبلی سوهان کشیده شده در ژلیش های بعدی نازک می شود.
لاک ناخن از نيتروسلولز، يک پلاستي‌سايزر (ماده نرم‌کننده پلاستيک‌ها)، يک حلال و احتمالا نوعي رنگينه ساخته مي‌شود. ‏به جاي نيتروسلولز، مي‌توان مولکول پليمر ديگري که خواص مشابه با نيتروسلولز ‏داشته باشد، به کار برد. تبخير حلال، قشر نازکي از نيترو سلولز، پلاستي‌سايزر، رزين و ‏رنگينه به جا مي‌گذارد. نيتروسلولز قشر نازک براقي ايجاد مي‌کند و پلاستي‌سايزر از ‏شکنندگي اين قشر نازک مي‌کاهد و رزين، سبب بهتر چسبيدن آن به ناخن مي‌شود و از ‏پوسته‌پوسته شدن آن جلوگيري مي‌کند. افزودن عطر به لاک ناخن، بوي اجزاي آن را ‏مي‌پوشاند.‏

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

طراحی ناخن ساده 2022

alt

 طراحی ناخن ساده دخترانه در منزل 

alt

طراحی ناخن ساده 1401 

alt

طراحی لاکچری ناخن   

alt

طراحی ناخن کوتاه ساده

alt

طرح ناخن کوتاه   

alt

طرح ناخن کوتاه 

alt

طرح ناخن کوتاه  

alt

طرح ناخن کوتاه  

alt

طرح ناخن دخترانه ساده 

alt

طرح ناخن ساده و شیک دخترانه    

alt

مدل ناخن کوتاه شیک 

طراحی ناخن ساده و شیک در منزل 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(14 امتیاز , میانگین: 3.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها