بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اولین نکته‌ای که باید در انتخاب تور عروس در نظر بگیرید این است که بدانید تور کوتاه می‌خواهید یا بلند؟ در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل تور عربی ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

 

alt

مدل تور عربی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل تور عربی " مدل تور عربی عروس | تور عربی عروس برای عقد | مدل تور عربی عروس عربی | الگوی تور عربی سر عروس | مدل تور عربی عروس پرنسسی | تور عربی عروس برای عق | تور عربی سر عربی | قیمت تور عربی عروس | اندازه تور عربی سر عروس | قیمت تور عربی عروس  تور عربی یک تور عروس به تنهایی فوق‌العاده به نظر برسد؛ ولی اگر با مدل لباس عروستان تناسب نداشته باشد نه تنها بر شکوه آن نمی‌افزاید بلکه زیبایی لباس شما را کم می‌کند. به همین علت تور به‌طور معمول به همراه لباس عروس سفارش داده می‌شود تا با آن تناسب داشته باشد.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تور عربی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل تور عربی 1402

تور، تکمیل کننده لباس عروس است و این دو باید در کنار هم به زیبایی جلوه کنند. اگر پشت لباس عروس شما باز است یا پشت دامن، سنگ دوزی شده و دارای تزئینات خاصی است، تور را خیلی بلند در نظر نگیرید چون اگر تور را بلند در نظر بگیرید از جلوه لباس عروستان کاسته می شود.
استایل موها نیز در انتخاب تور نقش مهمی را ایفا می کنند. حتما با میکاپ آرتیست خود در این مورد مشورت کنید. به عنوان مثال کلاه ژولیت و تور منتیلا با حاشیه بالای سر بیشتر برای موهای باز و آبشاری مورد استفاده قرار می گیرند، اما تورهای بردکیج برای انواع مدل موها مناسب می‌باشند. اگر تورهای منتیلا با حاشیه هایی فقط در لبه پایینی تور را انتخاب کرده اید، می توانید مدل موی باز یا شینیون شده را انتخاب کنید و محدودیتی ندارید.

همچنین اگر برای تاج و تور عروس، به دنبال یک مزون جدید هستید، بازدید از لیست مراکز تهیه تاج عروس شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل تور عربی 2023

alt

بنر

alt

مدل تور عربی 2023 

alt

مدل تور عربی عروس  

alt

تور عربی عروس برای عقد 

alt

مدل تور عربی عروس عربی    

alt

الگوی تور عربی سر عروس  

alt

مدل تور عربی عروس پرنسسی   

alt

تور عربی عروس برای عقد

alt

تور عربی سر عربی 

alt

قیمت تور عربی عروس 

alt

اندازه تور عربی سر عروس    

alt

قیمت تور عربی عروس  

alt

altaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

altaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(29 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:
  • هلن رضایی يكشنبه, 15 آبان 1401

    عالی هستن

    پاسخ مدیر:

    خیلی ممنون از همراهی شما دوست عزیز سوربان.


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها