بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

کیک تولد لاکچری 2021

تولد یکی از مهم ترین بخش های زندگی هر فردی است. بیشتر افراد می خواهند تولد خود را به بهترین نحوه ممکن برگزار کنند. انتخاب کیک تولد نیز می تواند سخت ترین فاکتور برگزاری جشن تولد باشد، زیرا کیک تولد یکی از مهم ترین آینم های هر جشن تولد است. معمولا انتخاب کیک تولد لاکچری برای دختران سخت تر از پسران است. زیرا تنوع ای که در کیک تولد های دختران وجود دارد بیشتر بوده و شاید افراد نتوانند در میان این همه تنوع سریع تصمیم گیری کنند و دچار سردرگمی شوند.

بهترین راه حل شناخت سلیقه شخصی و نوشتن معیار های مهم در انتخاب کیک است. کافی است از خود یا طرف مقابل سوال کنید، چه نوع کیکی برایشان جذاب است؟ چه رنگ هایی دوست دارند.

کیک تولد لاکچری بر اساس سلیقه فرد با طرح و تم های مختلفی وجود دارد. این کیک های تولد معمولا بر اساس گروه بندی سنی آنها طراحی می شود.

کیک تولد لاکچری دخترانه یا پسرانه می تواند خاطره خاصی را برای افراد ایجاد کند. تولد همان طور که گفته شد یکی از مهم ترین رویداد های فرد بوده و هرچه آن را با شکوه تر برگزار کنند، خاطره بهتری در ذهن فرد به یادگار می ماند.  

بنر

ویژگی های کیک تولد لاکچری چیست؟!

برای داشتن یک کیک تولد لاکچری، شما ابتدا باید، از مواد اولیه کاملا مرغوب استفاده کنید. معمولا مواد اولیه کیک تولد لاکچری، از گردو، شکلات، قهوه، موز تشکیل می شود. مزه کیک هم بر اساس سلیقه فرد تعیین می شود. بیشترین استفاده را کیک های وانیلی یا شکلاتی دارند. خامه استفاده شده درون کیک نیز می تواند ساده، شکلاتی، نسکافه، یا موکا باشد. البته از اسانس های میوه نیز می تواند برای خامه کشی استفاده کند.

بعد از مواد اولیه نوبت به طراحی کیک تولد لاکچری می رسد. بیشترین و پرمخاطب ترین نوع کیک تولد لاکچری را، خمیر های فوندانت تشکیل می دهند. تنوع ای که کیک های فوندانت دارند، از کیک های خامه ای بیشتر است. شما می توانید بر اساس تم تولد خود آن را انتخاب کنید. معمولا دختربچه یا پسر بچه ها عاشق کیک هایی که تم فانتزی دارند می شوند. تم بزرگ سال نیز کاملا متنوع است و هر فرد می تواند بر اساس معیار های خود آن ها را انتخاب کند.

ما در این مطلب قصد داریم برای شما چندین نمونه از کیک های تولد لاکچری را معرفی کنیم تا شما بتوانید تا حدودی با انواع کیک ها آشنا شده و در انتخاب خود راحتتر تصمیم گیری کنید.

کیک تولد لاکچری جدید

.altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

altaltaltaltaltalt

alt

کیک تولد لاکچری


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(25 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما:
 • اتنا شنبه, 18 دی 1400

  عالی

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنون از محبتتون دوست عزیز سوربان.

 • مریم دوشنبه, 07 تیر 1400

  کیک ها عالی بودن مرسیی

  پاسخ مدیر:

  مرسی از محبت شما دوست عزیز.


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها