بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
انتخاب تالار عروسی مناسب یکی از مهمترین کارهایی است که عروس و دامادها هنگام برنامه ریزی عروسی باید انجام دهند. انتخاب یک محل برگزاری عروسی مناسب صرف نظر از اینکه یک باغ تالار یا یک تالار پذیرایی باشد تأثیر بسیار زیادی در رضایت میزبان و همچنین مهمانان و ایجاد خاطره ای خوش از شبی خاطره انگیز می باشد.

یافتن بهترین تالار عروسی، باغ عروسی، ظرفیت تالار، نحوه‌ی دکوراسیون تالار عروسی، منطقه ای که باغ در آن قرار گرفته و هزینه تالار، یکی از مهمترین مسائل در میان عروس و دامادها است، در واقع پیدا کردن تالار عروسی قیمت مناسب و باغ ارزان برای عروسی، دو آیتم ضروری برای کسانی است که با توجه به بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اند، قصد دارند مراسم خود را برگزار نمایند.

به همین دلیل بایستی در درجه اول به نکات ریز و مهمی که می‌تواند به شما در یافتن خدمات عروسی ارزان کمک کند، دقت نمایید. اگر شما هم به دنبال تالار عروسی قیمت مناسب هستید با ما تا پایان این مقاله از سوربان همراه باشید.

alt

مهمترین نکات طلایی در انتخاب تالار و یا باغ عروسی

شما به عنوان عروس و داماد بایستی قبل از اقدام، در مورد همه چیز اطلاعات متوسطی داشته باشید و بدانید هرکدام از آیتم‌هایی که می‌خواهید به دنبالش باشید، چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد. ما در ادامه شما را با این نکات آشنا می‌کنیم.

بنر

۱. میزان بودجه خود را تعیین کن کنید.

اولین و مهمترین موردی که باید از ابتدا برای خودتان روشن کنید، میزان بودجه لازم برای برگزاری جشن و به خصوص برای رزرو تالار عروسی است، اگر به دنبال این هستید که مراسم خود را با کمترین هزینه برگزار کنید، به مراتب باید از برخی هزینه های اضافی بزنید، به عنوان مثال می‌توانید از تعداد فیلمبردارها کم کنید و یا مراسمی مثل آتش بازی و امثال آن را حذف کنید تا بتوانید در عوض این هزینه‌ها، یک باغ تالار و یا تالار عروسی قیمت مناسب را رزرو کنید، اگر می‌گوییم تالار مناسب، به این منظور است که کیفیت خدماتی که در آن شب انجام می‌شود موجب شادی و رضایت میهمانان شماست. از این رو می‌توانید با کم کردن هزینه‌های اضافی، با بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، خدمات بهتری را ارائه دهید.

alt

۲. ورودی تالار عروسی یا باغ تالار عروسی

هنگامیکه می‌خواهید اولین تالار موردنظر خود را بررسی کنید، از همان ورودی تالار دقت نمایید، ورودی تالار هم برای شما، به عنوان عروس و داماد مهم است و هم برای میهمانانی که قرار است به جشن شما دعوت شوند، از این جهت سعی کنید تالار عروسی و یا باغ تالار عروسی را برای عروسی خود انتخاب کنید که ورودی شکیل و خوبی داشته باشد تا نظر همه را به خود جلب کند. یادتان باشد، هزینه‌های تالار عروسی با باغ عروسی با هم متفاوت است و شما نباید تمام حق را به آن دسته تالارهایی بدهید که ارزان‌تر هستند، چرا که هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست و ممکن است آن باغ و یا تالاری که گران‌تر است، از خدمات پذیرایی و ورودی و همچنین پرسنل‌های وظیفه شناسی برخوردار باشد.

خیلی از اوقات شاهد آن هستیم عروس و داماد صرفا به دلیل ارزان بودن، تالار و خدماتی را انتخاب می‌کنند که نه تنها کیفیت ندارد بلکه امکاناتی را هم در اختیار میهمانان قرار نمی‌دهد، در نتیجه تنها یک خاطره‌ی بد از آن شب باشکوه برایشان باقی می‌ماند. پیش از هر چیزی کیفیت را مد نظر قرار دهید و در کنارش هزینه‌های خود را نیز مرور کنید. اینگونه می‌توانید جشن خود را با کمترین هزینه و کیفیت خوب برگزار کنید.

alt

۳. امکانات و خدمات تالار یا باغ تالار

در هنگام انتخاب یک تالار عروسی یا باغ تالار عروسی ، بایستی حواستان به نورپردازی، رنگ و تزئینات ورودی و داخلی آن باشد، گل آرایی و نحوه‌ی چیدمان میز و صندلی ها بایستی به گونه‌ای باشد که شوق و هیجان میهمانان را برانگیزد، به همین دلیل بعد از اینکه مدیریت تالار و باغ، در مورد همه‌ی امکانات آن محیط برایتان توضیح داد، خودتان نیز آنجا را از نزدیک ببینید و بررسی کنید. بعضی از تالارها برای پخش موزیک دی جی هم دارند که میتواند فضای مراسم شما را بهتر کند.

alt

کلام پایانی

امروزه اکثر افراد به دلیل هزینه‌های زیاد جشن‌های مفصل و پر زرق و برق به دنبال خدمات عروسی ارزان هستند، منتها به همانقدری که هزینه مهم است، کیفیت و ارائه درست و اصولی خدمات نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. هر گرانی دلیل بر بهترین بودن و هر ارزانی بی علت نیست.

از این رو قبل از اقدام به رزرو تالار عروسی و باغ، ابتدا به بودجه‌ی خود دقت کنید و متناسب با آن، به نوع تالار، منطقه‌ی جغرافیایی که باغ یا تالار در آن قرار گرفته است، ظرفیت تالار عروسی، ورودی و ظرفیت میهمانان توجه نمایید و سعی کنید حتی الامکان تالاری را برای برگزاری جشن خود انتخاب نمایید که با تعداد میهمانان شما هماهنگ باشد.

اگر میخواهید بهترین و حرفه ای ترین تالار عروسی یا باغ تالار عروسی را پیدا و رزرو کنید میتوانید به بخش های تالار عروسی و باغ تالار عروسی در سایت سوربان مراجعه کرده و طبق نکات گفته شده و معیارهای خود تالار عروسی و یا باغ تالار عروسی دلخواه خود را پیدا کنید و مراسم عروسی بی نقص و به یاد ماندنی برای خود و میهمانانتان رقم بزنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

پیشنهادها برای شما

تشریفات عروسی اصلانی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات رویای طلایی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات لوکس خاطره تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

باغ و تشریفات پلاک 7 شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات لوکس ماهان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجلل در باغ تالار روما

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها

پیشنهادها برای شما
Unknown column 'adsicon_small' in 'order clause' SQL=SELECT p.id,p.name, p.ads_type, p.featured, p.price,p.created,p.price,p.fullname,p.phone,p.mobile,p.modified,SUBSTR(p.full_text, 1, 80) as full_text, i.thumb, i.standard, c.name as city_name FROM dos_hp_properties AS p LEFT JOIN dos_hp_photos AS i ON i.property = p.id LEFT JOIN dos_hp_prop_city as c on c.id=p.state WHERE p.id='147' AND ((i.ordering=1) or (i.ordering is null)) and (p.published='1') AND (p.approved='1') GROUP BY p.id ORDER BY p.featured DESC,p.publish_down < NOW(), adsicon_small ASC,p.modified DESC LIMIT 0, 7