بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
انتخاب تالار عروسی شاید اولین چیزی باشد که ذهن شما و همسرتان را به عنوان یک زوج مشغول می‌کند. این مهم حتی بر مسائل دیگر مثل لباس، پذیرایی، و … تأثیر خواهد گذاشت. با توجه به نکات گفته شده در این مطلب می‌توانید راحت‌تر تالار عروسی یا باغ تالار مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

تجربه انتخاب تالار عروسی موضوعی نیست که همه بتوانند از آن سررشته داشته باشند و بتوانند تالار عروسی دلخواه خود را به راحتی انتخاب کنند. از این جهت می‌بایست با نکاتی که در انتخاب یک تالار پذیرایی با کیفیت مطابق با نیازهای شما است آشنا باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

همواره جستجو و انتخاب بهترین تالار عروسی یا باغ تالار زیبا و مجلل کاری سخت و زمان بوده و بررسی نکات حاشیه امری مهم به حساب آمده و همواره جزو اصلی ترین دغدغه های عروس داماد و خانواده ها برای برگزار کردن یک مراسم عروسی خوب و مجلل می باشد . معمولا عروس و داماد ها نسبت به یکدیگر از معیار های مختلفی برای انتخاب بهترین و شیک ترین مجموعه ها برخوردار هستند و هر یک با توجه به شرایط و ایده آل های خود سعی بر انتخاب یک تالار عروسی تشریفاتی دارد.

برای انتخاب تالار عروسی شیک و مجلل متناسب با معیار های خود ابتدا باید معیار و شرایط خود را بسنجیم . زمانی که ما می خواهیم یک تالار عروسی متناسب با نیازها و تفکرات خود انتخاب کنیم ابتدا باید معیار های خود را در اولویت قرار دهیم مانند مکان تالار , ظرفیت تالار , هزینه برگزاری مراسم , کیفیت غذاهای تالار , نظم در زمان برگزای مراسم , دکوراسیون و زیبایی و …

alt

بنر

همه این ها جزو معیار های عروس و داماد ها می باشد که اولویت بندی معیار ها آن‌ها متفاوت می باشد به طور مثال برای یک عروس و داماد ابتدا لاکچری بودن تالار در اولویت می باشد و ممکن است برای عروس و دامادی دیگر منظم بودن در زمان برگزاری مراسم در اولویت باشد به همین دلیل بر اساس اولویت معیار های خود تالار متناسب را انتخاب می کنیم.

معیارهای بسیار مهم در انتخاب و رزرو تالار عروسی

۱. ظرفیت تالار عروسی یا باغ تالار

یکی از معیار هایی که هر عروس و داماد دارند ظرفیت تالار عروسی می باشد . ظرفیت تالار جزو اصلی ترین معیار های انتخاب تالار به شمار می رود زیرا باید ظرفیت تالار به گونه ایی باشد که مهمانان احساس آرامش داشته باشند و با توجه به تعداد مهمان ها تالار با ظرفیتی مناسب را برای خود انتخاب می کنیم.

۲. موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسان

موقعیت مکانی تالار عروسی نیز جزو دیگر معیار های عروس و داماد ها می باشد . ممکن است یک عروس و داماد ترجیح دهند برای لاکچری تر شدن مراسم عروسی تالار خود را در مرکز شهر انتخاب کنند  و مراسم عروسی خود را  در یک تالار مجلل برگزار کنند اما یک عروس و داماد دیگر نیز برای کمتر شدن هزینه ها سعی دارند از تالار هایی که در اطراف شهر هستند را برای برگزاری مراسم خود انتخاب کنند که انتخاب مقعیت مکانی تالار نیز بستگی به نوع معیار های عروس و داماد دارد.

alt

۳. کیفیت غذا و سایر لوازم پذیرایی

اما معیار های انتخاب تالار فقط با توجه به ظرفیت تمام نمی شود و معیار های دیگری مانند کیفیت غذا و میوه جات برای پذیرایی نیز جزو معیار های انتخاب به شمار می رود . در هنگام انتخاب یک تالار باید به نوع کیفیت غذا و میوه جاتی که برای پذیرایی استفاده می شوند دقت داشته باشیم زیرا در صورت پایین بودن کیفیت غذا و میوه جات ممکن است باعث نارضایتی مهمانان و حتی پایین آمدن حیثیت عروس و داماد شود به همین دلیل کیفیت غذا نیز جزو اصلی ترین معیار های انتخاب تالار عروسی به شمار می رود.

۴. هزینه رزرو و قیمت منوهای تالار یا باغ تالار

یکی دیگر از معیار هایی که برای عروس  و داماد ها در انتخاب تالار نقش دارد هزینه و قیمت تالار می باشد . برخی از عروس و داماد ها برای کمتر شدن خرج و مخارج در ابتدای زندگی مشترک سعی بر انتخاب یک تالار مناسب با قیمت های کمتر دارند تا بتوانند از خرج های اضافی جلوگیری کنند و ممکن است یک عروس و داماد بخواهند با خرج هایی  کلان و خرج های اضافی دیگر مراسمی مجلل و لاکچری تری را برای خود برگزار کنند به همین دلیل هزینه تالار عروسی نیز جزو دیگر معیار های عروس و داماد برای انتخاب تالار می باشد.

یکی از مواردی که در قیمت تالار عروسی تاثیر گذار است تعداد مهمانان نسبت به منوی انتخابی شماست که در صورتی که بخواهید در هزینه ها و قمیت تمام شده مراسم عروسی خود صرفه جویی کرده باشید می توانید از تعداد مهمانان خود کم کنید.

alt

۵. دکوراسیون

اما یکی دیگر از اصلی ترین معیار های انتخاب تالار عروسی نوع دکوراسیون و سبک معماری تالار می باشد که با توجه به سلیقه و معیار های افراد انتخاب می شود . ممکن است یک عروس و داماد معیار دکوراسیون تالار مورد نظر خود به سبک سنتی باشد و در آن سو یک عروس و داماد دیگر به دنبال تالاری لاکچری با دکوراسیونی منحصر به فرد می باشند به همین دلیل نوع دکوراسیون تالار نیز بستگی به سلیقه و نوع معیار های عروس و داماد دارد.

۶. نظم در برگزاری مراسم عروسی

از دیگر معیار های انتخاب تالار عروسی منظم بودن پرسنل و مدیریت صحیح و درست اعضای تالار می باشد. نظم در زمان برگزاری مراسم بسیار مهم می باشد و جزو ملاک های اصلی عروس و داماد برای انتخاب یک تالار می باشد زیرا در یک تالار در صورت عدم وجود نظم و مدیریت غلط و نا به جا ممکن است باعث بروز مشکلات زیادی در طول برگزاری مراسم شود و باعث نارضایتی مهمانان شود.

البته به جز مواردی که گفته شد پاکیزگی و بهداشت , دیزاین اتاق و سفره عقد , نور پردازی و حتی اجرای موسیقی زنده نیز جزو دیگر معیار های عروس  و داماد ها می باشد که این معیار ها برای زوجین متفاوت می باشد به طور مثال یکی از معیار های یک عروس و داماد اجرای موسیقی زنده می باشد ولی ممکن است اجرای موسیقی زنده جزو معیار های دیگر عروس و داماد ها نباشد.

alt

کلام آخر

نکاتی که در بالا اشاره کردیم، مهم ترین نکات راهنمای انتخاب تالار عروسی است. البته موارد دیگری مانند سن، جایگاه عروس و داماد، پارکینگ، محل جغرافیایی و … نیز وجود دارند که باید مد نظر قرار بگیرند. اما گاهی ممکن است این نکات به دست فراموشی سپرده شوند که پیشنهاد می کنیم حین انتخاب تالار حتما این موارد را به خاطر داشته باشید.

با توجه به مواردی که گفته شد امیدواریم متناسب با معیار های خود یک تالار مناسب را برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب و شبی باشکوه را برای خود رقم بزنید.

اگر میخواهید بهترین و حرفه ای ترین تالار عروسی یا باغ تالار عروسی را پیدا و رزرو کنید میتوانید به بخش های تالار عروسی و باغ تالار عروسی در سایت سوربان مراجعه کرده و طبق نکات گفته شده و معیارهای خود تالار عروسی و یا باغ تالار عروسی دلخواه خود را پیدا کنید و مراسم عروسی بی نقص و به یاد ماندنی برای خود و میهمانانتان رقم بزنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)

پیشنهادها برای شما

تشریفات عروسی اصلانی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات رویای طلایی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات لوکس خاطره تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

باغ و تشریفات پلاک 7 شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات لوکس ماهان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجلل در باغ تالار روما

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها