بنر
بنر
بنر
بنر
قد بازیگر زن محبوبتان را می‌دانید؟ در ادامه با این مطلب همراه شوید تا با اندازه دقیق قد زیباترین بازیگران زن ایرانی آشنا شوید.

سلبریتی ها و هنرمندان یکی از محبوب ترین اقشار جامعه هستند که اخبار مربوط به زندگی شخصی شان از خبرهای پرطرفدار است و طرفداران این هنرمندان دوست دارند جزئیات هرچه بیشتری از زندگی شخصی این هنرمندان بدانند.

یکی از مسائلی که طرفداران هنرمندان دوست دارند بدانند اندازه قد هنرمند محبوبشان است در ادامه این مطلب از سوربان اندازه دقیق قد تعدادی از بازیگران جذاب زن ایرانی را برایتان گرد آوری کرده ایم اگر دوست دارید بدانید هنرمند محبوبتان چند سانتی متر قد دارد تا انتها با ما همراه باشید.

alt

قد بازیگران زن ایرانی

مریم معصومی

alt

مریم معصومی ۱۷۰ سانتی متر قد دارد و در اسفند سال ۱۳۶۵ در اصفهان بدنیا آمد. او در خانواده ۵ نفره بدنیا آمد که دو خواهر و دوبرادر دارد و او فرزند آخر خانواده محسوب می شود.

فریبا نادری

alt

فریبا نادری متولد ۲۳ فروردین ۱۳۶۳ در تهران بازیگر ایرانی است. فریبا نادری به طور اتفاقی وارد عالم بازیگری شد و با سریال «مروارید سرخ» معرفی شد فریبا نادری ۱۷۰ سانتی متر قد دارد.

شبنم مقدمی

alt

شبنم مقدمی متولد ۱۳۵۱ در تهران است. وی دارای مدرک کارشناسی ادبیات فارسی و دانش آموخته آموزشگاه آزاد بازیگری امین تارخ است. شبنم مقدمی نیز ۱۷۰ سانتی متر قد دارد.

بهنوش طباطبایی

alt

بهنوش طباطبایی متولد 27 اردیبهشت 1360 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است، فارغ التحصیل لیسانس مهندسی کامپیوتر و فوق لیسانس و دکترای رشته روانشناسی می باشد که در 22 سالگی با سریال «مسافری از هند» به شهرت رسید و ۱۷۲ سانتی متر قد دارد.

شبنم قلی خانی

alt

شبنم قلی خانی متولد 19 آبان 1356 در تهران ، بازیگر و فیلمنامه نویس است، فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیساننس تئاتر گرایش طراحی صحنه در ایران و فوق لیسانس کارگردانی فیلم از استرالیا می باشد که در دانشگاه هم تدریس می کند و ۱۷۴ سانتی متر قد دارد.

مهتاب کرامتی

alt

مهتاب کرامتی متولد 25 مهر سال 1349 در شهر تهران است. به خاطر مأموریت پدرش یحیی کرامتی، چند سالی را در محلهٔ گلسار رشت زندگی کرد. کرامتی دو خواهر دارد، مادرش استاد دانشگاه و دانش‌آموختهٔ مهندسی صنایع غذایی، خواهر بزرگترش داروساز است مهتاب کرامتی ۱۷۵ سانتی متر قد دارد.

ویشکا آسایش

alt

ویشکا آسایش متولد 16 آبان 1351 در تهران ، بازیگر و طراح لباس و صحنه است، فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی صحنه و لباس از دانشگاه لندن انگلستان می باشد که از 19 سالگی جلوی دوربین رفت و ید طولانی در کوهنوردی هم دارد و ۱۷۶ سانتی متر قد دارد.به این مطلب امتیاز دهید:
(10 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها