بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
روز عقد یکی از مهم ترین روزهای زندگی هر فرد است که شروع یک زندگی جدید با عشق را تجربه خواهند کرد. برای به یادماندنی شدن این روز عکس می گیرند و چه بهتر که شما بتوانید ژست ها و ایده های جدید برای ثبت این لحضات زیبا را بدانید.

مراسم عقد یکی از رؤیایی‌ترین شب‌‌های زندگی هر زوجی می‌باید که ثبت خاطرات آن به بهترین شکل ممکن از ملزومات کار در روند برگزاری مراسم عقد در محضر عقد است.

از این رو شما نباید از اهمیت انتخاب ژست و استایل عکس عقد محضری و نامزدی زیبا غافل شوید و چند روز قبل از برگزاری مراسم عقدتان اقدام به تحقیق و انتخاب ژست‌‌ها و ایده های مورد علاقه خود کنید.

در ادامه این مطلب از سوربان ۸ ایده جذاب و خفن برای عکاسی روز عقد آورده ایم که میتوانید برای ثبت عکس هایی زیبا و خاص از این ایده ها کمک بگیرید.

alt

بنر

8 ایده خاص و خفن عکاسی روز عقد

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

نکته  مهم در ژست عکاسی برای مراسم عقد محضری

ژست گرفتن و اینکه بدانید چگونه به دوریین نگاه کنید تا بهترین عکس از شما خلق شود بسیار ساده است. برای گرفتن ژست در عکس عروسی‌تان چند نکته در اختیار شما قرار داده ایم.خنده با لب های بسته عالی نیست. با این کار شما سن خود را بیشتر نشان می دهید.

من هم از لبخند خودم راضی نیستم اما لبخند با لب هایی کمی باز بسیار عالی تر از خنده با لب هایی بسته و لبان به هم چسبیده است و باعث طبیعی تر جلوه کردن ژست عکس می شود.شاید دوست داشته باشید با به بیرون دادن سینه هایتان آنها بزرگتر دیده شوند، اما این اشتباه است و اصلاً اینطور نیست. با این کار شکم شما هم جلو می آید و این اصلاً چیزی نیست که در عکس عروس و داماد زیبا بنظر بیاید. شانه های خود را به عقب بکشید اما نه آنقدر که غیر طبیعی دیده شوید.

عکاسی از جزئیات در روز عقد

ژست عکاسی برای مراسم عقد محضری ، عکاسی از جزئیات در عکاسی عقد در روز تشریفات مراسم عقد کنان مانند روز عروسی باید از تمام جزئیات عکاسی شود دعوت تمام جزئیات مراسم ثبت شوند که بعدها برای شما به یادگار بماند بنابراین اگر دوست دارید از چیز خاصی عکسبرداری شود و عکاسان آن را فراموش کرده حتماً به وی بگویید که از تمام جزئیاتی که شما دوست دارید عکس گرفته شود.

از چه جزئیاتی در روز عقد باید عکس گرفته شود؟

مواردی که قرار است در زمان برگذاری مراسم عقد در سالن عقد انجام شوند: جزئیاتی مثل عکاسی از حلقه عروس (ایده عکس با حلقه ازدواج) ، عکاسی از حلقه داماد، عکاسی از لحظه خواندن خطبه عقد، عکاسی از زمان قند سابیدن روی سر عروس و داماد، عکاسی از امضا سند ازدواج، عکاسی از دسته گل عروس، عکس تکی از عروس، عکس تکی از داماد، عکس قدی از عروس و داماد، عکاسی از اجزا سفره عقد، عکاسی از هدایایی که به عروس و داماد سر سفره عقد داده می‌شود، عکس از خانواده های عروس و داماد و همچنین تعداد زیادی عکس عروس و داماد با ژست های مختلف و …به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها