بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
نسرین مقانلو بازیگر دوست داشتنی کشورمان است که متاسفانه یک سالی است درگیر اتفاقات ناخوشایند زندگی شده است او در طی یکسال سه تن از عزیزان خود را از دست داده است.

نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکم تیرماه سال 1347 در تهران متولد شد. او دارای مدرک تحصیلی دیپلم می باشد.

نسرین مقانلو خواهر بیژن مقانلو، سرمربی سابق تیم ملی تکواندوی ایران است.

نسرین مقانلو سالها قبل با کمال خلیلیان فوتبالیست سابق تیم های ملی فوتبال،قهرمان جوانان آسیا و عضو باشگاههای گمرک اهواز ،پاس و تاج ازدواج کرد و ثمره زندگی مشترک آنها دو فرزند به نامهای ارشیا و آرین است.

نسرین مقانلو بازیگر دوست داشتنی کشورمان است که متاسفانه یک سالی است درگیر اتفاقات ناخوشایند زندگی شده است. او سال گذشته پدرش را از دست داد, ۶ماه بعد پسرش ارشیا که به ایران آمده بود به طور ناگهانی فوت شد که داغ بزرگی به خانم بازیگر وارد کرد , به طوریکه کماکان با انتشار پست و عکس هایی از داغ عمیقش می گوید بعد از مدتی هم مادرش را در اثر عارضه قلبی از دست داد.

خانم مقانلو در طی یکسال اخیر سه تن از خانواده خود را از دست داد و این فاجعه واقعا برای ایشان دردناک و غم انگیز بود در ادامه این مطلب از سوربان ببینید ؛ فوت ۳ نفر از خانواده نسرین مقانلو در طی یکسال!

فوت غم انگیز 3 نفر از خانواده نسرین مقانلو در یکسال! / چهره باورنکردنی و پیر خانم مقانلو بعد از این اتفاقات!

فوت غم انگیز 3 نفر از خانواده نسرین مقانلو در یکسال

ماجرای فوت عرشیا پسر بزرگ نسرین مقانلو

فوت غم انگیز 3 نفر از خانواده نسرین مقانلو در یکسال! / چهره باورنکردنی و پیر خانم مقانلو بعد از این اتفاقات!

ساعت ۵ بعد از ظهر پنجشنبه ۷ مهر، مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه‌اش خبر دادند.

به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری ۲۶ ساله در اتاق خواب مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسر جوان که ارشیا نام داشت فرزند بزرگ نسرین مقانلو، بازیگر معروف صداوسیما است که ۱۰ روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

خانم بازیگر در این باره به تیم تحقیق گفت: پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود، اما ۱۰ روز قبل برای دیدن من به ایران آمد. پسرم چند سال قبل در حادثه‌ای از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود. بعد از آن دارو مصرف می‌کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم، اما پسرم فوت کرد.

ماجرای فوت پدر نسرین مقانلو از زبان خودشان

فوت غم انگیز 3 نفر از خانواده نسرین مقانلو در یکسال! / چهره باورنکردنی و پیر خانم مقانلو بعد از این اتفاقات!

سر صحنه خبر دادند که پدرم حمله قلبی کرده، و در اتاق عمل رفته،با گرفتن پیغام از برادرم سر صحنه، دلم به شور افتاد و وقتی با برادرم صحبت کردم گفت پدر حالش خوبه و عملش خوب بوده ،خوشحال از اینکه صدایش را میشنیدم بعد از کمی صحبت با پدرم گفت دخترم من حالم خوبه و فردا مرخص میشم ،بیمارستان نیا اینجا ممنوعه کرونا هست ، با جمله ی آخر که به من گفت:نسرین بابا دخترم مراقب خودت باش خداحافظی کردیم.

و من با خود گقتم یک ساعت دیگر کارم تمام میشه و از همینجا میرم بیمارستان پیشش،وقتی در ماشین سرویسم به سمت بیمارستان میرفتم خبر دادند که پدرم سکته دوم را زد و چشم از جهان بر بست،و من در آن لحظه دنیا جلویم تیره و تار شد ،دیگر پدرم نبود.

چهار روز برایم کار نگذاشتند،وقتی بعد از چهار روز که سرصحنه آمدم از تهیه کننده "جناب رویین تن"خواهش کردم که انصراف بدم ولی قبول نکردند و میگفتند اگر هر چیز دیگری میخواهی انجام میدهم ولی انصراف خیر ،چون نشستن در گنج خانه بیشتر تو را اذیت میکنه،به هر حال روزهایی بود بسی سخت که دوستان خوب و عزیزم جناب علی انصاریان و میر طاهر مظلومی و تک به تک بچه های گروه برای شادی من تلاش میکردند از تک تکشان صمیمانه سپاسگزارم.

فوت مادر نسرین مقانلو

فوت غم انگیز 3 نفر از خانواده نسرین مقانلو در یکسال! / چهره باورنکردنی و پیر خانم مقانلو بعد از این اتفاقات!

نسرین مقانلو با انتشار عکس های مادرش نوشت:

مادرم هم رفت به سفر و من دوباره داغ دیگری رو بر دل میکشم.

خدایا چه در من دیدی که فکر کردی میتونم اینقدر قوی باشم که داری با مرگ عزیزانم منو امتحان میکنی مادرم رو هم ازم گرفتی؟؟؟؟ مادرم روحت شاد و مسیرت پر نور الان با ارشیا و بابا کنار هم هستید برای من دعا کنید که بتونم دوام بیارم.

برای این بازیگر عزیز کشورمان آرزوی صبر و سلامتی داریم.به این مطلب امتیاز دهید:
(11 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز