بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه ما بهترین ترکیب رنگی لباس خانم ها در پاییز را برایتان آورده ایم. با دنبال کردن آنها چون ستاره ای در جمع بدرخشید.

همان طور که می دانید ترکیب درست رنگ ها در پوشش بسیار مهم است، زیرا اگر این ترکیب نادرست باشد استایلمان به طور کلی خراب می شود. ترکیب رنگ ها در پوشش می تواند بر اساس تغییر فصول، تغییر کند، به عنوان مثال؛ در فصل گرما، ما معمولا لباس هایی به تن می کنیم که دارای رنگ های روشن هستند، و در فصل سرما لباس هایی که رنگ تیره دارند را بیش تر می پوشیم. اکنون با فرا رسیدن پاییز ما لباس هایی می پوشیم که رنگ آن ها مناسب فصل باشد مانند؛ شتری، قهوه ای و...

اما آیا فقط انتخاب رنگ مناسب فصل کافی ست؟ خیر، ما باید بدانیم کدام رنگ ها وقتی در کنار یک دیگر قرار می گیرند ترکیب جالبی می سازند و استایلمان را جذاب تر از آن چه که هستیم نشان می دهند. ما در این مقاله از سوربان به این موضوع می پردازیم تا با ترکیب درست رنگ های پاییزی آشنا شویم و به پاسخ سوال در پاییز چه رنگ هایی را با هم ست کنیم برسیم ، پس با ما همراه باشید.

alt

برای پاییز 1402 چه رنگ هایی رو با هم ست کنیم؟

  • زرشکی و کرم

alt

در گذشته استفاده از رنگ زرشکی در پوشاک فقط مختص کسانی بود که از موقعیت های اجتماعی بالایی برخوردار بودند. این رنگ علاوه بر افزایش اعتماد به نفس باعث جلب توجه نیز می شود. رنگ زرشکی را می توان با رنگ های مشکی، طوسی، سبز ارتشی، سفید، کرم و خردلی ست کرد، و انواع استایل های مختلف را ساخت.

استفاده از رنگ سفید یا صورتی در کنار زرشکی یک استایل مجلسی جذابی را به شما هدیه می دهد. برای داشتن یک استایل رسمی با رنگ زرشکی بهترین انتخاب این است که آن را در کنار رنگ های سفید و مشکی استفاده کنید، همچنین استفاده از رنگ کرمی در کنار زرشکی می تواند ترکیب جذابی برای استایل های رسمی شما باشد. برای داشتن استایل خیابانی نیز می توانید از ترکیب رنگ های پاییزی زرشکی و نارنجی استفاده کنید.

  • آبی و آجری

alt

  • زیتونی و کرم

alt

زیتونی شیک ترین طیف رنگی سبز است که به سبز لجنی یا ارتشی شباهت دارد و نماد صلح و هم دلی است. این رنگ در بین رنگ های پاییزی نیز طرف داران زیادی دارد. اما باید در ترکیب و ست کردن آن دقت بالایی داشته باشیم، زیرا این رنگ با هر رنگی تناسب ندارد.

کرمی، رنگی ست که بیش ترین هماهنگی را با زیتونی دارد، اگر مانتو یا پالتوی زیتونی دارید می توانید آن را با شلوار کرمی ست کنید، همچنین رنگ زیتونی در کنار سفید می تواند ترکیب جالبی بسازد، شما می توانید برای تکمیل استایل خود از طوسی یا خاکستری نیز استفاده کنید.

  • کرم و سرخابی

alt

کلام آخر

تا این جا ما از ترکیب رنگ های پاییزی ترند شده امسال صحبت کردیم، و دانستیم که این رنگ ها در کنار کدام رنگ های دیگر ظاهر جالب و جاذبی را برایمان می سازد. اکنون شما نظرتان را در رابطه با این ترکیب ها با ما به اشتراک بگذارید، و بگویید کدام یک از این ترکیب های گفته شده را می پسندید و آن را در استایل های خود به کار می برید؟به این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها