بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اگر دوست دارید از درامد های عجیب و غریب و سرسام آور بازیگران ترکیه مثل هانده ارچل و برن سات و کیوانچ تاتلیتوغ و... برای بازی در هر قسمت از سریال ها سر در بیاورید این مطلب را از دست ندهید.

میزان دستمزد بازیگران در ترکیه مشخص است و همچنین آن ها سالانه چقدر باید مالیات پرداخت کنند نیز قید می شود. در ادامه این مطلب از سوربان با ما همراه باشید تا میزان دستمزد سلبریتی‌ های ترکیه را برای بازی در هر قسمت از سریال ها را بدانید.

alt

دستمزد های عجیب و غریب سلبریتی‌ های ترکیه

دستمزد سلبریتی‌های ترکیه بسیار بالاست. صنعت سینما و تلویزیون ترکیه در ۱۵ سال گذشته رشد خیره‌ کننده‌ ای داشته است. سریال‌های ترکیه‌ای حالا در تمام کشورهای جهان مشهور و محبوبند و بازیگران ترکی را از آمریکای لاتین تا آسیای شرقی، همه می‌ شناسند.

رشد درآمد حاصل از تولید فیلم در کشور ترکیه به قدری بالاست که حتی مورد توجه کشورهای اروپایی، و امریکایی نیز قرار گرفته است. کشور ترکیه منابع زیر زمینی و معادن بسیاری برای رشد اقتصادی، ندارد اما با هوش فزاینده و قدم نهادن در عرصه هایی همانند گسترش صنعت توریسم، یا گسترش صنعت بازیگری سعی کرده است درآمدهای کلانی را وارد کشور نماید.

بنر

امروزه بازیگری در ترکیه یکی از شغل های پردرآمد محسوب می‌شود. بازیگران در این کشور اوقات فراغت محدودی دارند و با درخواست های بسیاری برای بازی در نقش های مختلف مواجه می‌شوند. حتی تعداد کسانی که در پشت صحنه کار می‌کنند در مقایسه با فیلم هایی که در صف تولید قرار گرفته‌ اند بسیار محدود هستند.

درامد عجیب و غریب بازیگران ترکیه برای بازی در هر قسمت از سریال ها

بوراک اوزچیوت : 104 میلیون

alt

جان یامان : 780 میلیون

alt

کیوانچ تاتلیتوغ : 780 میلیون

alt

فحریه اوجن : 780 میلیون

alt

طوبا بویوک اوستون : 780 میلیون

alt

دمت اوزدمیر : 650 میلیون

alt

برن سات : 520 میلیون

alt

هانده ارچل : 520 میلیون

alt

کرم بورسین : 312 میلیون

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها