بنر
بنر
بنر
بنر
کراش دخترای دهه شصتی این بازیگران با این تیپ و قیافه ها بودند، در این مطلب بلزیگراتی که کراش دختران دهه شصتی بودند را ببینید.

در سراسر دنیا سلبریتی ها و افراد مشهور در معرض توجهات فراوانی هستند و به دلیل انبوه طرفدارانشان ، تمام بخش های خصوصی و عمومی زندگی آن ها مورد قضاوت میباشد.

در کشور ما نیز این رویه فارغ از درست و غلط بودن آن برقرار است، و اغلب این هنرمندان دوست دارند جزئیات هرچه بیشتری از زندگی خصوصی آن ها بدانند.

در دهه 1360 بازیگران موفق و مطرح بسیاری بودند که همه را شیفته خود کردند. بهرام رادان ، محمدرضا گلزار ، پارسا پیروز فر و ... بازیگران از این دسته از هنرمندانی بودند که هواداران بسیاری داشتند.

در ادامه این مطلب از سوربان بازیگرانی که در دهه ۶۰ طرفداران زیادی داشته اند و به اصطلاح کراش دخترای دهه شصتی بودند را معرفی میکنیم اگر این خاطره بازی را دوست دارید تا انتها با ما همراه باشید.

بنر

alt

کراش های قدیمی دختران ایرانی

پارسا پیروزفر

alt

پارسا پیروزفر متولد 22 شهریور 1351 در تهران ، بازیگر و کارگردان تئاتر است فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می باشد که بجز نقاشی و بازیگری یک مجسمه ساز موفق می باشد.

پوریا پورسرخ

alt

پوریا پورسرخ متولد 4 تیر 1356 در تهران ، بازیگر و ورزشکار بدنساز است فارغ التحصیل دکترای رشته فیزیولوژی گیاهی می باشد که سابقه خبرنگاری حرفه ای و کار در کشور امارات رو دارد و در رشته کیوکوشین کمربند مشکی دارد.

شهاب حسینی

alt

شهاب حسینی متولد 14 بهمن 1352 در تهران بازیگر، مجری و گوینده است دیپلم رشته انسانی دارد و دانشجوی انصرافی رشته روانشناسی دانشگاه تهران می باشد که فعالیت خود را با گویندگی در رادیو آغاز کرد و حالا کارگردانی هم می کند.

حامد بهداد

alt

حامد بهداد با نام اصلی حامد تفنگ ساز صابری بهداد متولد 26 آبان سال 1352 در شهر مشهد است. او بایگر سینما و تلویزیون و تئاتر و خواننده ایرانی می باشد.

بهرام رادان

alt

بهرام رادان متولد 8 اردیبهشت 1358 در تهران، بازیگر سینما و تئاتر است فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد که از 21 سالگی جلوی دوربین رفت تا اینکه با فیلم «سنتوری» سوپر استار شد.

امین حیایی

alt

امین حیایی هنرپیشه و خواننده ایرانی متولد 19 خرداد سال 1349 در شهر تهران است. امین حیایی یک برادر بزرگ تر از خودش و یک خواهر هم داشت که در سال 1370 فوت کرد.

او در دوران تحصیل به فعالیت در تئاتر پرداخت و بعد از گرفتن دیپلم، ضمن خدمت سربازی در مرکز هنرهای نمایشی عقیدتی سیاسی نیروی هوایی فعالیتش را شروع کرد.

محمدرضا گلزار

alt

محمدرضا گلزار متولد 1 فروردین 1356 در تهران؛ بازیگر، خواننده و آهنگساز است فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد می باشد که از زمان دانشجویی با نواختن گیتار شروع کرد و حالا چند فروشگاه دیجیتال هم دارد.

حمید گودرزی

alt

حمید گودرزی متولد 2 آذر 1356 در بروجرد ، بازیگر و مجری تلویزیون است فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد تهران می باشد که تابحال سه بار عاشق شده و دو بار ازدواج کرده که یکی از آنها به طلاق ختم شده است.به این مطلب امتیاز دهید:
(15 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز