بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
خیلی از خانم های ایرانی هنگام برداشتن ابرو کاملا ناخواسته مرتکب اشتباهاتی میشوند که این اشتباهات آن ها را از مدل ابروی دلخواه شان دور میکند.

ابرو می تواند چهره یک نفر را زیر و رو کند و اگر بگوییم حالت ابرو مهمترین بخش زیبایی صورت شما به حساب می آید اغراق نکرده ایم. برای همین است که مدل های ابروی این ستاره های هالیوودی الهام بخش آرایشگران بسیاری شده است. برداشتن ابرو شاید به نظر کار ساده ایی باشد اما باور کنید بیش از آنچه فکر می کنید به تخصص احتیاج دارد.

شاید شما هم جزو افرادی باشید که هیچوقت به مدل ابروی ایده آل تان نمیرسید و دلیل آن را نیز نمیدانید، بسیاری از خانم ها هنگام برداشتن ابروهایشان ناخواسته دچار اشتباهاتی میشوند که باعث میشود مدل ابروهایشان به هم بریزد ما در این مقاله از سوربان اشتباهات رایج هنگام برداشتن ابرو را به شما میگوییم تا بتوانید به بهترین شکل ابروهایتان را بردارید و از اشتباهات احتمالی جلوگیری کنید.در این جا 10 اشتباه رایج در برداشتن ابرو را به شما نشان می دهیم.

10 اشتباه پرتکرار در برداشتن ابرو که کسی به شما نمی‌گوید! + عکس و راه حل

10 اشتباه پرتکرار خانم ها در برداشتن ابرو

  • فکر می‌کنید ابروهایتان باید دقیقا قرینه باشند.

همه متخصص ها این شعار را تکرار می‌کنند: ابروها خواهر هستند، نه دوقلو. آن‌ها درست می‌گویند. سعی نکنید آنها را دقیقا مطابق یکدیگر کنید زیرا در نهایت ابروهایی باریک و نازک خواهید داشت.

  • هر روز ابروهایتان را برمی‌دارید.

متخصصان در مرکز بلینک برو بار می‌گویند: باید بگذارید ابروهایتان تا آخرین حد ظرفیت خود رشد کنند و سپس نزد یک متخصص بروید تا برای شما ابرویی با شکل پهن‌تر در نظر بگیرد بطوری که در خانه هم بتوانید آن‌را حفظ و مراقبت کنید.

  • ابروهایتان را قبل از حمام برمی‌دارید.

10 اشتباه پرتکرار در برداشتن ابرو که کسی به شما نمی‌گوید! + عکس و راه حل

همیشه بعد از حمام آب گرم ابروهایتان را بردارید. (گرما + رطوبت= راحت‌تر جدا شدن موها)

  • اشتباه کردن درباره طول ابرو

از راهنمایی ما استفاده کنید تا طول درست را به دست آورید: بگذارید دو ردیف اضافه از مو زیر ابروهایتان رشد کند سپس از یک مداد برای اندازه گیری جایی که ابرو باید شروع شود (پل بینی ) و جایی که باید تمام شود، استفاده کنید. (مداد را از پل بینی تا انتهای ابرویتان قرار دهید)

  • اشتباه کردن درباره مکان قوس ابرو

اگر مکان قوس ابرویتان را اشتباه انتخاب کنید، می‌تواند به طور جدی ظاهر شما را تحت تأثیر قرار دهد. برای پیدا کردن اینکه قوس ابرویتان باید کجا باشد، مداد را از روی پل بینی‌تان تا عنبیه چشم‌تان قرار دهید.

  • برداشتن بالای ابرو

شاواتا، متخصص ابروها می‌گوید: وقتی می خواهید ابروهایتان را در خانه مرتب کنید، تنها زیر ابرو و قوس آن‌ را مرتب کنید و هرگز بالای آن را برندارید.

  • هنگام برداشت ابروهایتان بیش از حد به آینه نزدیک می‌شوید.

10 اشتباه پرتکرار در برداشتن ابرو که کسی به شما نمی‌گوید! + عکس و راه حل

اگر به هنگام برداشتن ابروهایتان زیادی به آینه نزدیک بشوید، در عوض اینکه کل شکل ابروهایتان نگاه کنید، به تک‌تک موها توجه می‌کنید. این کار می‌تواند برای شما یک ابروی نازک و ناهموار به دنبال داشته باشد. در عوض از یک آینه‌ی بزرگ استفاده کنید و هر ازگاهی چند قدم به عقب بروید تا بتوانید کل صورت‌تان را بینید ، نه فقط ابروهایتان.

  • از شابلون ابرو استفاده می‌کنید.

بلینک بروبار میگوید: «تبلیغات درباره‌ی این شابلون‌ها را باور نکنید، این شابلون ها برای شما ابروهایی مصنوعی درست می‌کنند که لزوما مناسب شکل صورت شما نیست.» در عوض به یک متخصص مراجعه کنید تا شکل ایده آلی مناسب با فرم صورت‌تان برایتان طراحی کند که بتوانید در خانه هم آن هارا مرتب کنید.

  • رنگ اشتباهی انتخاب می‌کنید.

10 اشتباه پرتکرار در برداشتن ابرو که کسی به شما نمی‌گوید! + عکس و راه حل

چه ابروهایتان را رنگ کرده باشید و چه برای رنگ آن‌ها از لوازم آرایشی استفاده می‌کنید، از این قانون استفاده کنید: اگر پوست‌تان روشن است، از رنگی تیره‌تر از رنگ موهایتان استفاده کنید. اگر تیره هستید، همان رنگ و یا رنگی روشن‌تر از موهایتان استفاده کنید. مهم نیست چه تناژ پوستی دارید، هرگز از مشکی استفاده نکنید.

  • ابروهایتان را بیش از حد آرایش می‌کنید.

همیشه کمتر، بهتر است. آرایشگر پت مک گرت میگوید: «اگر ابروهای کم پشتی دارید از یک مداد بسیار تیز استفاده کنید و میان ابروهایتان را به صورت بسیار محو، پر کنید.» شاواتا این حرف را تأیید میکند: «ابروها روی صورت ما نیستند تا کاملا تکمیل شوند.» نباید آن‌ها را کنار بگذارید اما باید بدون زحمت و آرایش زیادی صورت‌تان را تحت تأثیر قرار دهند.به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما: