بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
عروسی پر استرس ترین روز برای عروس است و احتمال دارد برخی وسایل را فراموش کند بنابراین باید از قبل لیست کاملی از وسایل مورد نیاز عروس در آرایشگاه را داشته باشد.

بی شک روز عروسی از باشکوه ترین روزهای زندگی هر دختر خانمی به شمار میرود. ولی مشغله روزهای کاری قبل و استرس روز عروسی باعث می شود برخی لوازم ضروری جا بماند و خاطره تلخی به جا بگذارد.

در این ادامه این مطلب از سوربان سعی کرده ایم لیست کاملی از لوازم مورد نیاز عروس را که باید در روز عروسی همراه خود به آرایشگاه ببرد را برایتان تهیه کرده ایم. امیدوارم بهترین خاطره از این روز را تجربه کنید.

لیست کامل وسایل ضروری که عروس باید با خود به آرایشگاه ببرد + عکس

در ادامه همراه ما باشید تا چک لیستی از وسایل لازم و ضروری عروس در آرایشگاه را به شما بگوییم.

وسایل ضروری عروس در آرایشگاه

روز عروسی هر فردی مهم ترین روز زندگی او است. در روز عروسی، عروس خانم صبح خیلی زود به آرایشگاه مراجعه می کند و باید لوازم مورد نیازش را همراه خود به همراه ببرد اما میزان استرس و اضطراب در این روز بالاست و عروس ممکن است برخی وسایلش را فراموش نماید به همین خاطر توصیه می شود شب قبل از عروسی تمام وسایلی را که در ادامه این مطلب آورده ایم را درون یک ساک قرار دهید تا روز عروسی فراموشتان نشود.

لباس عروس

لیست کامل وسایل ضروری که عروس باید با خود به آرایشگاه ببرد + عکس

لباس عروس جزو وسایلی است که باید به آرایشگاه ببرید، کمتر کسی است که بردن لباس عروس را فراموش کند اما قبل از بردن لباس تمام سنگ دوزی ها و کریستال ها، زیپ، بند، فنرهای ژپون و... را بررسی کنید و لباس عروس را جمع کرده و کنار وسایلتان قرار دهید.

کفش عروس، دمپایی یا کفش راحتی

کفش عروس، دمپایی،کتانی جزو وسایلی هستند که عروس باید همراه خود به آرایشگاه ببرد. بهتر است در آرایشگاه کفش های پاشنه بلند نپوشید و یک دمپایی و یا کفش راحت به پا کنید.

تاج و ریسه

برخی از عروس خانم ها تاج را از جای دیگری خریده و یا کرایه می کنند پس حتما تاج را همراه خود به آرایشگاه ببرید و بررسی کنید که نگین و کریستال های آن نیافتاده باشند.

تور عروس، شنل یا کت

هر روپوشی که برای پوشیدن بر روی لباس عروس انتخاب نموده اید را بدون اینکه چروک شود، جمع کرده و کنار وسایل خود قرار دهید.

لنز

با گریمور یا آرایشگرتان صحبت نمایید و لنز و جای لنز را همراه خود به آرایشگاه ببرید. اگر به گذاشتن لنز عادت ندارید،چند روز قبل از عروسی به مدت 4 الی پنج ساعت لنز گذاشتن را تمرین کنیدتا مطمئن شوید که لنز موجب اذیت شدن چشمانتان نمی شود. حتما قطره چشم و بینی در صورت داشتن حساسیت را با خود به همراه داشته باشید.

اسپری و ادکلن

لیست کامل وسایل ضروری که عروس باید با خود به آرایشگاه ببرد + عکس

اسپری و ادکلن جزو واجب ترین ها است، در این روز ممکن است که شما بیش از حد عرق کنید برای جلوگیری از بوی بد بدن اسپری و ادکلن فراموش نشود.

خوشبوکننده دهان و آدامس

بوی دهان در روز عروسی می تواند یک فاجعه باشد، قبل از رفتن به آرایشگاه مسواک بزنید و در طول روز که امکان مسواک زدن وجود ندارد، با آدامس و خوشبوکننده دهان از بوی بد دهانتان جلوگیری کنید.

دستمال کاغذی و دستمال مرطوب

یکی از وسایلی که ممکن است در طول روز و شب عروسی لازمتان شود، دستمال کاغذی و دستمال مرطوب است پس فراموش نکنید این وسایل را همراه خود ببرید.

گن و لباس زیر

اگر شما لازم است در روز عروسی لباس زیر و گن بپوشید حتما آنها را همراه خود ببرید. بهتر است گن را از ابتدای صبح نپوشید زیرا موجب اذیت شدن و عرق کردنتان می شود.

حوله کوچک

در بین وسایل خود یک حوله کوچک بگذارید زیرا ممکن است آرایشگرتان از شما بخواهد صورت خود را شسته و خشک کنید و یا قسمتی از موها را شسته و خشک کنید.

شکلات و خوراکی های شیرین

لیست کامل وسایل ضروری که عروس باید با خود به آرایشگاه ببرد + عکس

هیجان، استرس، بی خوابی و... ممکن است سبب افت فشار شما در روز عروسی شود پس حتما شکلات و خوراکی های شیرین برای جلوگیری از افت فشار همراهتان باشد.

سنجاق مویی و اسپری مو

ممکن است در طول مراسم عروسی موهای شما شل یا باز شود پس حتما سنجاق مویی و اسپری مو را همراه خود ببرید. البته انتخاب یک شینیون کار حرفه ای احتمال خراب شدن موها را کم می کند.

نخ و سوزن و سنجاق قفلی

نخ و سوزن، قیچی کوچک، سنجاق قفلی و... جزو وسایلی است که شما باید به همراه خود ببرید زیرا ممکن این وسایل به دلایل مختلفی لازمتان شوند.

رژ لب همرنگ رژ استفاده شده

از آرایشگرتان بخواهید مقداری از رژلبی را که برای شما استفاده کرده را روی براش بمالد تا در صورت پاک شدن رژلبتان در شب عروسی مجددا از همان رژلب استفاده کنید.

پول

حتما پول کافی همراه داشته باشید زیرا ممکن است خدماتی که آرایشگاه به شما ارائه می کند، بیشتر از مقداری شود که فکر می کردید و یا لازم باشد چیزی بخرید.

غذا و نوشیدنی

لیست کامل وسایل ضروری که عروس باید با خود به آرایشگاه ببرد + عکس

بعضی از آرایشگاه ها از عروس خانم را پذیرایی می کنند اما اگر آرایشگاه شما پذیرایی ندارد با غذای سالم و خانگی سبکی همراه با آب یا نوشیدنی ببرید تا در آرایشگاه میل کنید.

بادبزن یا پنکه شارژی

اگر عروسی شما در تابستان است، حتما بادبزن یا پنکه شارژی به همراه خود ببرید. می توانید یک چتر سفید در ماشین عروس داشته باشید تا جلوی تابش نورآفتاب گرفته شود.

جواهرات

جواهراتی را که می خواهید در روز عروسی استفاده نمایید، با خود ببرید زیرا با بعد از حاضر شدن کار عکاسی و فیلمبرداری عروس شروع می شود.

موبایل و شارژر

موبایل و تلفن همراه را ممکن است فراموش نکنید اما شاید شارژر یادتان برود پس هنگام برداشتن وسایل شارژر را هم فراموش نکنید تا بتوانید با داماد ارتباط داشته باشید.

کلام آخر

در این مطلب به مهم ترین وسایل مورد نیاز عروس در آرایشگاه پرداختیم و به شما گفتیم عروس خانم در روز عروسی چه وسایلی را باید همراه خود ببرد.

توصیه میکنیم تمامی وسایل بالا را در یک چمدان کوچک قرار دهید، این چمدان برای قرار دادن مانتو شلوارتان در آرایشگاه به درد شما خواهد خورد.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما: