بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
آرایشگاه داماد تهران بکس حمید بخشی

اصلاح و طراحی مدل مو

در مورد انتخاب مدل موی داماد باید مدلی انتخاب شود که مدل تکراری داماد نباشه . و در عین حال داماد بودن نیز مد نظر قرار گیرد. این همیشه یک چالش بزرگ برای دامادهای عزیز میباشد که برای روز مراسمشان چه مدل مویی را انتخاب بکنند .

آیا همان مدل تکراری همیشگی را انجام بدهند؟ یا اینکه هیجان انتخاب یک مدل موی جدید راتجربه کنند.

 

آرایشگاه داماد تهران بکس

به دامادهای عزیز توصیه میکنم بعد از انتخاب آرایشگاه داماد ایده آلشان به آرایشگرشان اعتماد داشته باشند تا با بهترین کیفیت سرویس مورد نظر انجام شود .

بنر

بهتر است یک هفته الی ده روز قبل از مراسم , اصلاح و تعیین مدل موی داماد انجام شود. پس داماد مدل مویی که قرار است برای روز مراسم انجام شود را تجربه میکند . چند روز باقی مانده تا روز مراسم , فرصت جا افتادن مو و احیانا تغییرات احتمالی را دارد .

پاکسازی پوست داماد :

در این روز پیشنهاد میدهیم که داماد پاکسازی سطحی پوست انجام بدهد . این کار باعث میشود لایه أی از سلول های مرده از پوست جدا شوند و پوست روشن تر شود .

 

پاکسازی پوست و استفاده از ماسک های مختلف به شدت باعث آرامش و کمتر شدن استرس داماد در آن روز نیز می شوند . همینطور باعث می شود که گریم روی صورت بهتر باشد و بسیار طبیعی به نظر بیاید .

 

گریم متعادل سازی :

متاسفانه اکثر دامادها در مورد گریم اطلاعات کافی ندارند و نسبت به آن عکس العمل نشان می دهند که این امر کار آرایشگر را دشوار خواهد ساخت . علت این امر نیز حضور برخی افراد سود جو و بدون تخصص در این رشته می باشد که در روز مراسم دامادها از مواد آرایشی استفاده کرده و در اصل صورت داماد را آرایش می کنند نه گریم .

 

در اصل هیچ کاری غلو شده انجام نمیگیرد . فقط نکات منفی برطرف می شود به طور مثال برطرف کردن کبودی زیر چشم انحراف بینی یا پستی بلندی قله بینی و لک وپیس صورت قرمزی یا سفیدی صورت و جوشهای روی صورت و خالی بودن کف سر در مورد دامادهایی که ریزش مو دارند با پروتز .

 

در آرایشگاه تهران بکس :

جدایی از این خدمات

 • میکروبلیدینگ ابرو
 • سولاریوم
 • پدیکور و مانیکور ناخن
 • خدمات رنگ مو و براشینگ
 • کراتینه (صافی و احیا )

 

هم انجام میشود .

باید بدانید که خوش‌تیپ‌ترین خبرسازها تمام این اقدامات را انجام می‌دهند . و بعد جلوی دوربین حاضر می‌شوند . مثلا اگر آرایشگر به شما پیشنهاد گریم می‌دهد ، این به معنی خط چشم کشیدن و قرمز کردن گونه‌های شما نیست . بلکه افراد متخصص حاضر در سالن چهره شما را با تکنیک‌های گریم متعادل می‌کنند .

چنین متخصصانی می‌دانند چطور با استفاده از مواد گریم اوج جذابیت چهره یک فرد را به بیننده منعکس کنند .

 

ماشین عروس و دسته گل عروس

از آنجا که گل ماشین عروس وسیله ی گشت و گذار عروس و داماد در شهر و آوردن عروس به تالار میباشد .

بنابرین نمی توان با یک طراحی ساده از کنار آن بگذریم . هر چند که ماشین لوکسی هم باشد . باوجود راه و روش های زیادی که برای تزیین و گل آرایی ماشین عروس وجود خواهد داشت . اما چیزی که باعث می شود ، ماشین عروس به عنوان نماد عروسی ، پیام ازدواج را آن طور که باید و شاید جلوه بدهد .

آشنایی با قوانین رنگ بندی در کنار ایده های جذاب و متنوع گل ماشین عروس است . به دلیل اینکه ماشین عروس یکی از نمادی ترین عناصر ازدواج محسوب می شود .

پس عروس و داماد حتما باید پیش از سفارش تزیین ماشین یا گل آرایی دستی آن ، سلیقه ی خود را مدل سازی بکنند . همچنین باید درمورد شرایط آب و هوایی ، هزینه ی مورد نیاز و نحوه ی دیزاین و یا چینش تحقیق بکنید .

 

چرا که همه ی این موارد نکات ریز ، اما قابل توجه در خور اهمیته .

با به کار گیری ترفند های دکور و تزیین ماشین عروس می توانید فارغ از نوع خودرو یا حتی لوکس و گران قیمت بودن آن ، نمای شخصی سازی شده و جذابی را طبق سلیقه ی خود بسازید . که دکور خودرو بیشتر از مدل آن به چشم بیاید .

انواع گل آرایی ماشین عروس و لوازم مورد نیازشان :

 • دسته‌گل
 • گل‌های جداگانه
 • حلقه‌گل : در دو شکل حلقه یا قلب
 • فوم : برای اتصال بدون آسیب شاخه گل به خودرو
 • گچ مایع : برای نوشتن بر شیشه
 • پرچم‌ : نشان‌های زوجین بر روی برچم به اهتزاز درآمده
 • گل‌کاغذی : برای کاهش هزینه خرید گل
 • برگ‌ گل‌ : پوشش‌دهنده اطراف گل‌ها
 • توپ کاغذی : برای اضافه کردن رنگ‌های برجسته
 • بادکنک : در دو نوع چسبیده یا معلق با گاز سبک
 • چسب آهنربایی : برای اتصال به بدنه بدون آسیب به آن
 • روبان (نوار) : برای ایجاد خط و طیف‌‎های رنگی
 • روبان قطری : برای پوشش دادن حفره‌ و فرورفتگی‌های خودرو
 • تابلو حاوی متن : تابلو یا کاغذ با متن عاشقانه
 • نوار پایپون : برای قرار دادن بر دست‌گیره‌ها یا در پوشاندن قطعات
 • مجسمه یا عروسک : تندیس تزئینی کوچک با مضمون ازدواج

 

پیشنهاد ما به شما :

بهترین روش ها و ایده ها برای گل آرایی ماشین عروس

گل آرایی صورتی با نوار و سوسن صورتی

از آنجا که بیشتر خودروها ی ایرانی سفید هستند .

پس استفاده از رنگ صورتی به عنوان رنگ تزیینی در پس زمینه و ترکیب سوسن صورتی با نواری نزدیک به رنگ آن ، پیشنهاد مناسبی میتواند باشد .

دسته گل قوسی شکل به صورت رنگین کمان

طرح هایی شبیه رنگین کمان ، ساده ترین راه برای گل آرایی ماشین عروس در صورت نداشتن ایده ی مناسب میباشد . که می توانند بر روی سطوح گسترده ی ماشین قرار بگیرند .

استفاده از خودروهای کلاسیک قرن بیستم ، ایده ی جذابی برای متمایز شدن در میان تقاضای بالای عمومی برای استفاده از خودرو های لوکس به عنوان ماشین عروس میباشد .

تلفن ارتباط و تماس با ما :

09126074167 حمید بخشی

 

آرایشگاه تهران بکس

ماساژ

ماساژ بدن داماد در تهران توسط ماسور آقا در تهران بکس :

ماساژ درمانی روشی پرطرفدار برای تسکین دردهایی مانند درد پایین کمر ، گردن درد و سردرد تنشی است .

اکثر بیماران برای تسکین درد به متخصص ماساژ درمانی مراجعه می‌کنند .

ماساژ بدن شکل عالی از ورزش غیرفعال است . کلمه ماساژ از واژه یونانی «Massier» گرفته شده که به معنی مشت و مال دادن است . و شامل ماساژ علمی بافت‌های نرم بدن می‌باشد . ماساژ اگر به شکل صحیحی بر روی بدن برهنه انسان انجام گردد ،می‌تواند بسیار تحریک کننده و نیرو بخش باشد .

ماساژ مفاصل :

مفاصل کمک زیادی به برطرف کردن آتروفی ماهیچه‌هایتان میکند . که معمولاً اگر ماهیچه‌ها برای مدت زمان طولانی استفاده نشوند . این بیماری در آن‌ها به وجود می‌آید .

 

ماساژ اعصاب :

ماساژ اعصاب به رفع بسیاری از مشکلات عصبی کمک خواهد کرد . در موارد التهاب شدید اعصاب ، ماساژ را باید با دقت انجام داد .

 

این کار بوسیله کف دست‌ها انجام می‌گردد . لرزش انگشت‌ها این اعصاب را تحریک می‌کند . بی‌خوابی را می‌توان بوسیله ضربه‌های آهسته و آرام در پایین ستون فقرات و کل ناجیه پشت درمان کرد .

 

ماساژ شکم

این شکل از ماساژ برای درمان یبوست مفید است . ماساژ شکم حرکت دودی روده کوچک را تحریک کرده ، ماهیچه‌های دیواره شکم را تقویت می‌کند . و به شکل مکانیکی محتوای روده کوچک و بزرو را از بین خواهد برد .

 

ماساژ قفسه سینه :

ین ماساژ ماهیچه‌های قفسه سینه را تقویت کرده ، چرخش خون را افزایش داده و سیستم عصبی قفسه سینه ، قلب و ریه‌ها را تقویت می‌کند . ماساژ قفسه سینه مخصوصاً برای رفع ضعف ریه‌ها ، تپش قلب و اختلالات زیستی قلب موثر و مفید خواهد بود .

 

ماساژ پشت :

هدف از انجام ماساژ پشت تحریک اعصاب و جریان خون برای درمان پشت درد ، بیماری های روماتیسمی ماهیچه های پشت و آرام کردن سیستم عصبی میباشد . بیمار باید در حالی که هر دو دست خود را کنارش قرار داده بر پشت بخوابد .به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها