بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
سریال نیسان آبی ۲ به تازگی پخش خود را از شبکه نمایش خانگی آغاز کرده و نقش کاملیا را در فصل دوم این مجموعه را بازیگری جوان و آینده دار بر عهده دارد. اگر دوست دارید با این بازیگر بیشتر آشنا شوید و عکس های جدید این بازیگر را ببینید ادامه این مطلب را از دست ندهید.

سریال نیسان آبی ۲ به تازگی پخش خود را از شبکه نمایش خانگی آغاز کرده و نقش کاملیا را در فصل دوم این مجموعه را بازیگری جوان و آینده دار بر عهده دارد. اگر دوست دارید با این بازیگر بیشتر آشنا شوید در ادامه این مطلب از سوربان همراه ما باشید تا عکس های جدید و بیوگرافی شادی خلیلی بازیگر نقش کاملیا در نیسان آبی ۲ را مشاهده کنید.

alt

بازیگر نقش کاملیا در سریال نیسان آبی ۲ کیست؟

شادی خلیلی بازیگر جوان و نوظهور تئاتر و سینما و تلویزیون ایران می باشد و متولد اواخر دهه هفتاد در تهران است. از زندگی شخصی وی اطلاعاتی در دست نیست و بعد از بازی در فیلم کمدی کوکتل مولوتف در فصل دوم سریال نیسان آبی ۲ در نقش کاملیا بازی کرده است.

alt
بازیگران سریال نیسان آبی ۲

شروع فعالیت هنری

بنر

وی کارهای هنری خود را از تئاتر آغاز کرده و در نمایش های پاراسایشگاه که در تماشاخانه دیوار چهارم به نمایش درآمده و در انتظار گودو و موسیقی مجلسی بازی کرده و سپس در فیلم سینمایی حسین امیری دوماری بازی کرده و در سریال نیسان آبی ۲ در نقش کاملیا بازی کرده است.

بازیگر نقش کاملیا در نیسان آبی ۱

گفتنی است نیکی میربها بازیگر نقش کاملیا در فصل اول سریال نیسان آبی بود . او بازیگر جوان و خوش آتیه ای می باشد که در سریال نیسان آبی (فصل اول) به کارگردانی منوچهر هادی ایفای نقش کرده بود.

نیکی میربها متولد ۱۲ اردیبهشت ۷۷ است. او یکی از بازیگران با استعداد و تازه کار حوزه ی سینما و تلوزیون است. بازی در سریال نیسان آبی اولین تجربه ی حرفه ای وی محسوب می شود.

عکس های جدید بازیگر نقش کاملیا در نیسان آبی 2

alt
عکس تولد شادی خلیلی

alt

alt

alt
بازیگر نقش کاملیا در نیسان آبی 2

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها