بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در این سال‌ها بازیگرهای بسیاری بودند که حین بازی در یک سریال به دلیل اتفاق یا سانحه‌ای از میان ما رفتند و نقش‌هایی که ایفا می‌کردند را نیمه کاره گذاشتند و نقش آنها به بازیگر دیگری محول شد.

در سال های اخیر سینما و تلویزیون کشورمان شاهد درگذشت بسیاری از هنرمندان عزیز خود بوده است. بازیگران و هنرمندان سرشناسی که فیلم و سریال های بسیاری را با بازی های درخشان خود به یادگار گذاشته اند.

در این میان متاسفانه برخی از هنرمندان حین تولید فیلم یا سریال های تلویزیونی درگذشته و بازی آنها ناتمام مانده است که بنا بر شرایط فیلم یا سریال، بازیگرن دیگری جایگزین آنها شده اند.

در این مطلب از سوربان برخی از بازیگران معروفی که حین ساخت فیلم یا سریال درگذشتند را معرفی می کنیم.

alt

بازیگرانی که در حین ساخت فیلم و سریال درگذشتند

زهره فکور صبور

یکی از اتفاق های تلخ سال گذشته، درگذشت زهره فکورصبور در آخرین روزهای سال است که وی در آن زمان مشغول بازی در سریال «بی‌همگان» بود. حالا این مسئولیت سنگین جایگزین شدن اجباری به جای یک همکار به دوش کمند امیرسلیمانی افتاده است.

alt

پنجم تیرماه بود که کمند امیرسلیمانی از تصمیمش برای ادامه بازی نقش زهره فکورصبور در سریال بی‌همگان سخن گفته تا آخرین بازی این بازیگر از بین نرود و در یاد مردم بماند.

پوپک گلدره

alt

سریال نرگس یکی از مجموعه های ماندگار تلویزیون در دهه هشتاد است که داستان متفاوتی را روایت می کرد.پوپک گلدره بازیگر نقش اصلی این سریال  در شهریور 1384 طی یک تصادف به کما رفته و بعد از 8 ماه در سن 35 سالگی درگذشت. این سریال با فوت پوپک گلدره ناتمام ماند اما بعد از مدتی ستاره اسکندری جایگزین زنده یاد پوپک گلدره شده و نقش او را به اتمام رساند.

مهین شهابی

alt

مهین شهابی هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون یک از بازیگرانی است که تصویر او در سریال «وضعیت سفید» هرگز دیده نشد چرا که در اوایل تصویربرداری این مجموعه بیماری او شدت گرفت و شهین تسلیمی جایگزین او شد.

این بانوی هنرمند چندماه پس از تحمل بیماری در سن 74 سالگی درگذشت.

سیروس گرجستانی

alt

سیروس گرجستانی یکی از بازیگرانی است که در حین کار بازیگری درگذشت.این هنرمند از سال 1356 فعالیت بازیگری خود را آغاز کرده و در طول دوران بازیگری خود شخصیت های مختلفی را ایفا نمود که بازی در نقش استاد شهریار یکی از مشهورترین کارهای او می باشد.

آخرین فعالیت هنری زنده یاد سیروس گرجستانی، بازی در سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری بود که با فوت ناگهانی او در سن 74 سالگی ناتمام ماند و سیاوش طهمورث جایگزین وی شد.

انوشیروان ارجمند

alt

انوشیروان ارجمند بازیگر مطرح سینما و تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که حین بازی در هنر مورد علاقه خود دار فانی را وداع گفت. این هنرمند پیشکسوت که در سکانسهای پایانی سریال «بزم آخر» در سال 1393 نقش آفرینی می کرد به دلیل آلودگی هوا و ناراحتی قلبی در 73 سالگی درگذشت.

عباس امیری

alt

عباس امیری بازیگر مشهور نقش آنخ ماهو در سریال یوسف پیامبر یکی دیگر از هنرمندانی است که آخرین نقش آفرینی او ناتمام ماند. او در سال 1389 حین بازی در تله فیلمی به نام «صبح بخیر سرکار» در راه فومن به رشت تصادف کرده و در سن 67 سالگی درگذشت اما با وجود تصویربرداری بیشتر کار، جایگزینی برای او در نظر گرفته نشد.

احمد آقالو

alt

یکی از بازی های شاخص احمد آقالو حضورش در سریال افسانه سلطان و شبان بود.  سریالی که به جا به جایی یک سلطان و یک شبان می پرداخت. آقالو در این سریال نقش کاتب را به عهده داشت.

آقالو در سال ۸۴ مشغول بازی در سریال یک مشت پر عقاب شد و بعد از چند قسمت تصویربرداری و بازی مقابل دوربین اصغر هاشمی، به یکباره بیماری اش شدت گرفت و دیگر نتوانست گروه تولید را همراهی کند. به همین خاطر «پرویز پورحسینی» به عنوان بازیگر جایگزین وی انتخاب شد و ادامه نقش او را بازی کرد.

او پس از یک دوره تحمل بیماری سرطان مغز استخوان در سال ۸۷ در منزل خود درگذشت. یک مشت پر عقاب، رقص پرواز، شهریار، مهر خاموش، قصه های شبانه و ... از سریال های وی بودند.به این مطلب امتیاز دهید:
(12 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: