بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بسیاری از بازیگران هستند که به خوانندگی هم روی می آورند و بسیاری از خواننده ها هم بازیگری را تجربه می کنند، در ادامه شما را با ۱۵ خواننده جذاب و خوشتیپ که پا به عرصه بازیگری نیز نهادند آشنا می‌کنیم.

سودای بازیگری برای خوانندگان تنها محدود به ایران نیست بلکه در کشورهای دیگر نیز همه‌گیری دارد. دنیای هنر، به عنوان دریای وسیعی است که هر هنرمندی می‌تواند به فراخور توانایی خود از شاخه‌های مختلف آن بهره‌منده شود، این مسئله همیشه مورد نقد عده‌ای از اهالی هنر بوده است.

به هر حال اگر هنرمندی در سینما یا موسیقی موفق باشد، مشکلی ندارد که در هر دو زمینه فعالیت کند اما بارها هم دیده شده بسیاری از خوانندگان با وجود انگیزه زیادی که برای ورود به بازیگری داشتند، آنطور که باید موفق عمل نکرده‌اند و حتی شهرت خود را نیز از دست داده‌اند.

اگر خواننده‌ها برای نقش‌های مکمل وارد آثار نمایشی شوند، بد نیست اما وقتی در نقش اول و قهرمان داستان ایفای نقش می‌کنند بحث‌برانگیز شده و انتقادات بسیاری را به دنبال خواهد داشت.

در سال‌های اخیر خوانندگان بسیاری شانس خود را برای بازی در فیلم‌ها، سریال‌های مختلف امتحان کرده‌اند. این تجربه در خصوص بعضی از خوانندگان جدی‌تر بوده و عده‌ای نیز فقط به طور سفارشی در عرصه بازیگری حضور یافته‌اند. به این بهانه به بررسی برخی از پررنگ‌ترین تجربیات حضور خوانندگان در عرصه سینما خواهیم کرد که در ادامه این مطلب از سوربان مشروح آن را از نظر می‌گذرانید.

بنر

alt

خوانندگان مشهوری که با به عرصه بازیگری نهادند

امیر مقاره ؛ سریال جزیره

alt

آرش عدل پرور ؛ فیلم حکم تجدید ناپذیر

alt

حمید عسگری ؛ فیلم شانس عشق تصادف

alt

رضا صادقی ؛ فیلم بی خداحافظی

alt

رضا یزدانی ؛ سریال از یادها رفته

alt

فرزاد فرزین ؛ سریال های عاشقانه و نیوکمپ

alt

بنیامین بهادری ؛ فیلم سلام بمبئی

alt

مازیار فلاحی ؛ سریال قلب یخی ۳

alt

زانیار خسروی ؛ فیلم برف روی کاج ها

alt

سیروان خسروی ؛ سریال حرفه ای

alt

شادمهر عقیلی ؛ فیلم پر پرواز

alt

بهنام بانی ؛ فیلم گشت ارشاد ۳

alt

رسول نجفیان ؛ سریال مرد هزار چهره

alt

امیرحسین مدرس ؛ سریال یوسف پیامبر

alt

کاوه آفاق ؛ سریال خانه امن

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها