بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
امروزه به دلیل کمبود زمان و همچنین تنوع در وسایل تزیین، برگزاری جشن عروسی بدون تشریفات عروسی کار بسیار دشواری خواهد بود و خیلی از عروس و داماد ها و خانواده هایشان ترجیح میدهند برگزاری مراسم عروسی خود را به یک مرکز تشریفات عروسی حرفه ای واگذار کنند اما آیا میدانید در انتخاب و رزرو تشریفات عروسی چه نکات مهمی را باید در نظر داشت؟

اگر شما جزء آن دسته از عروس و دامادهایی هستید که برای کارهای مربوط به جشن عروسیتان با تشریفات عروسی می خواهید قرارداد ببندید باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشید.

در ادامه این مقاله از سایت سوربان می خواهیم به این سوال مهم بپردازیم که در انتخاب تشریفات عروسی به چه نکاتی باید توجه کرد؟ و چه نکاتی مهمی وجود دارد که هنگام انتخاب و رزرو تشریفات عروسی باید در نظر داشت، تا انتها با ما همراه باشید تا بتوانید برای جشن عروسی خود یکی از بهترین موسسات و تشریفات مجالس و عروسی را انتخاب کنید.

alt

نکات فوق العاده مهم در انتخاب تشریفات عروسی

انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن عروسی یکی از بزرگترین دغدغه هایی است که عروس و دامادها دچار آن می باشند.

از آنجایی که پرداختن به امور و کارهای مربوط به جشن عروسی بسیار زیاد و فرار می باشد گاها زمان کافی برای انجام تمامی آن کارها وجود ندارد و به اصطلاح زمان کم می آورید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که برای انجام به موقع کارهای مربوط به جشن عروسیتان یک لیست از کارهایی که باید انجام دهید آماده کنید.

یا از موسسات تشریفات عروسی بخواهید که صفر تا صد کارهای مربوط به جشن شما را برعهده بگیرند تا شما با آسودگی خاطر بیشتر به دیگر کارهایتان بپردازید.

اما مسئله و نکته مهم اینجاست که چطور می توان یک تشریفات عروسی معتبر پیدا کرد و اینکه در انتخاب تشریفات عروسی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

نکات مهم در انتخاب تشریفات عروسی

از مهم ترین نکاتی که باید در زمان انتخاب تشریفات عروسی مربوط به جشن عروسیتان به آن ها توجه داشته باشید موارد زیر می باشند.

  • مجوز داشته باشد

اولین مورد از نکاتی که باید در انتخاب تشریفات عروسی مد نظر داشته باشید و اهمیت زیادی دارد، مجوز دار بودن تشریفاتی است که انتخاب می کنید.

فراموش نکنید هزینه ای که شما برای برگزاری جشن عروسیتان به این موسسات پرداخت می کنید ماکسیمم هزینه ای  است که شما می توانستید برای عروسیتان هزینه کنید.

alt

پس به دنبال موسساتی باشید که دارای مجوز و شماره ثبت می باشند.

  • دارای سابقه درخشان باشد

نکته مهم بعدی میزان سابقه ای است که تشریفات عروسی دارد. منظور از سابقه درخشان بدون شک داشتن یک موسسه لاکچری نمی باشد.

بلکه موسسه ای است که توانسته باشد با کمترین هزینه برای عروس و دامادها بهترین جشن عروس را برگزار کرده باشد.

برای این کار می توانید وارد سایت تشریفات عروسی مورد نظر شده و در بخش دیدگاه ها نظرات عروس و دامادهای قبلی را مشاهده کنید.

  • اجازه تست مراسم را بدهد

تشریفاتی که به کار خود اطمینان کامل دارد بدون شک از شما دعوت خواهد کرد تا در یکی از مراسم هایی که برگزاری آن را برعهده دارند حضور داشته باشید.

شما با حضور در این مراسم از نحوه برخورد پرسنل و خدماتی که تشریفات انتخابی ارائه میدهند از نزدیک آشنا خواهید شد و راحتر تصمیم میگیرید که با این تشریفات قرار داد ببندید یا نه؟!

alt

دقت کنید که اگر تشریفات عروسی انتخابی به شما گفت که عروس و داماد جشن آن ها دوست ندارند غریبه در جشنشان حضور داشته باشد قبول نکرده و بر خواسته خود پافشاری کنید.

در این مراسم علاوه بر کیفیت غذا، میوه، شیرینی و ... تزئینات سالن، گل آریی، تازه بودن گل ها، تمیزی میزو صندلی ها و چیدمان آن ها را نیز بررسی کنید.

  • سلیقه خوبی در تزئینات داشته باشد

اینکه تزئینات سالن عروسی توسط تشریفات انتخابی مطابق با مُد روز باشد هیچ ربطی به هزینه ندارد. شاید خیلی از تشریفات ها باشد که با استفاده از گل های گران قیمت و زیاد برای دیزان و طراحی سالن و میزها استفاده کنند و برخی با توجه به بودجه ای که شما در اختیار آن ها قرار داده اید بهترین گل ها را برای این کار انتخاب کنند.

بنابراین همه چیز به سلیقه و حرفه ای بودن گروه گل آرایی آن تشریفات بستگی دارد و لاغیر.

  • از تعداد میهماندارهای متناسب با میهمان ها برخوردار باشد

حتما برای شما هم پیش آمده است که در یک جشن عروسی حضور داشته باشد اما تعداد میهماندارها به اندازه ای نباشد که پاسخگوی خواسته های میهمان ها باشد.

بنابراین حتما باید در زمان انتخاب و بستن قرار داد با تیم تشریفاتی این مسئله را عنوان کنید که آیا تعداد میهماندارهای کافی و مطابق با تعداد میهمان های شما در اختیار دارند یا خیر؟!

فراموش نکنید که تعداد کم میهماندارها باعث خواهد شد تا پذیرایی و خدمات رسانی به میهمان ها به خوبی انجام نشود.

alt

  • دارای مدیریت قوی باشد

اما آخرین مورد از مواردی که باید در انتخاب تشریفات عروسی به آن توجه زیادی داشته باشید و از مهم ترین نکات می باشد، دارای بودن مدیریت قوی مجموعه و تیم تشریفاتی است که انتخاب می کنید.

تشریفات در واقع هماهنگی میان کارهای مربوط به جشن عروسی شما را بر عهده دارد و صفر تا صد کارها بر عهده آن ها می باشد بنابراین برای اینکه تمامی کارها آنطور که شما می خواهید انجام شوند نیاز به یک مدیریت قوی دارند.

باتوجه به اینکه بیشتر کارهای مربوط به جشن عروسی همچون انتخاب آتلیه، آرایشگاه، گروه موسیقی و خیلی کارهای دیگر با کمک تیم تشریفاتی انجام می شود پس مدیریت مجموعه باید با توجه به بودجه و هزینه شما گزینه های مناسبی را برای شما انتخاب و پیشنهاد دهد.

alt

کلام آخر

انتخاب تشریفات عروسی که از هر لحاظ مناسب و مورد اعتماد شما باشد کار چندان آسان و راحتی نیست. بنابراین کسب اطلاع درباره این سوال که در انتخاب تشریفات به چه نکاتی باید توجه کرد؟ مسئله بسیار مهم و دارای اهمیت می باشد.

ما سعی کردیم تا امروز و در این مقاله اشاره ای به یک سری نکات و موارد مهم که در انتخاب تشریفات عروسی خوب به شما کمک زیادی خواهد کرد اشاره داشته و کمی درباره آن ها اطلاعات در اختیارتان قرار دهیم.

اگر میخواهید بهترین و حرفه ای ترین تیم تشریفات عروسی را پیدا و رزرو کنید به بخش تشریفات عروسی در سایت سوربان مراجعه کرده و تشریفات عروسی دلخواه خود را پیدا کنید و مراسم عروسی بدون نقص و به یاد ماندنی برای خود و میهمانانتان برگزار کنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 2.0 از 5)


نظرات شما: