بنر
بنر
بنر
بنر
برخی از بازیگران سنشان به چهره شان نمیخورد و به اصطلاح بیبی فیس هستند! در این مطلب به معرفی بازیگران بیبی فیسی که چهل سال سن دارند پرداخته ایم.

در سراسر دنیا سلبریتی ها و افراد مشهور در معرض توجهات فراوانی هستند و به دلیل انبوه طرفدارانشان ، تمام بخش های خصوصی و عمومی زندگی آن ها مورد قضاوت می‌باشد.

در کشور ما نیز این رویه فارغ از درست و غلط بودن آن برقرار است و اغلب طرفداران این هنرمندان دوست دارند جزئیات هرچه بیشتری از زندگی خصوصی آن ها بدانتد.

برخی از بازیگران سینما و تلویزیون ، چهره شان کمتر از سنشان نشان می هد و باورتان نمیشود که بالای چهل سال سن داشته باشند تا انتهای این مطلب از سوربان با ما همراه باشید تا بازیگران بیبی فیسی که بالای ۴۰ سال سن دارند را بشناسید.

alt

بنر

بازیگران بیبی فیسی که باورت نمیشه بالای چهل سال سن دارند!

افسانه پاکرو

alt

اولین بازیگر خوش چهره و بیبی فیسی که اصلا سنش به چهره اش نمیخورد افسانه پاکرو است که متولد 4 اردیبهشت 1362 در اهواز است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه سوره می باشد که در کنار بازیگر نقاشی را حرفه ای دنبال می کند و اهل مطالعه و گوش دادن به موسیقی است.

روشنک گرامی

alt

روشنک گرامی متولد 31 شهریور 1362 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است، فارغ التحصیل لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه سوره و لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد می باشد که بجز بازیگری در نوازندگی نیز بسیار تبحر دارد.

امیرحسین آرمان

alt

امیرحسین آرمان متولد 14 آبان 1361 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است، فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی دکوراسیون داخلی می باشد که زبان انگلیسی می داند و مطالعاتی در روانشناسی داشته و تجربه مدلینگ هم دارد.

علی صادقی

alt

علی صادقی متولد 14 آذر 1359 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است، فارغ التحصیل فوق دیپلم کامپیوتر می باشد که زبان بدن و نوع بازیگری اش در عرصه طنز او را متمایز از دیگران کرد و از عشاق بازی پلی استیشن می باشد.به این مطلب امتیاز دهید:
(260 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • ARPAD دوشنبه, 22 آبان 1402

    علی صادقی جدیدا بوتاکس کرده ابرواش چه بدشکل شده اون جذابیت سابق رونداره تو سریال موچین نمایان شده


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها