بنر
بنر
بنر
بنر
اینکه آدمی در این سوی دنیا شباهت به آدمی در آن سوی دنیا دارد و اتفاقا هر دو در یک زمینه کار می‌کنند، برای خیلی ها جالب است، در ادامه تصاویری دیدنی از شباهت زیاد و عجیب برخی از بازیگران ایرانی و ترکی به یکدیگر را ببینید.

همجواری میان ایران و ترکیه باعث همکاری در رشته‌های مختلف هنری شده است. این تاثیرپذیری و تاثیرگذاری در موسیقی و سینما به اوج خود می‌رسد. به گونه‌ای که لوکیشن بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی در ترکیه است و حضور بازیگران ترک در فیلم‌های ایرانی رواج پیدا کرده است. در ادامه این مطلب از سوربان به شباهت چهره بازیگران ایران و ترکیه پرداخته ایم که شما را شگفت زده خواهد کرد.

alt

شباهت عجیب بازیگران ایرانی و ترکیه ای به هم

  • شقایق دهقان و جانان

alt

شقایق دهقان یکی از بازیگرانی که در سریال های مهران مدیری به شدت درخشید شباهت بسیار زیادی به جانان اردوگر بازیگر مشهور ترکیه ای دارد.

  • اشکان خطیبی و تانر الماز

alt

اشکان خطیبی یکی از چهره های بازیگری که با سریال تلویزیونی بچه های نسبتا بد به شهرت رسید که شباهت بسیار زیادی با تانر اولمز بازیگر مشهور ترکیه ای دارد.

  • پریناز ایزدیار و فحریه اوجن

alt

فخریه اوجن بازیگر و مدل ترک است، او در آلمان به دنیا آمده اما پدرش اهل ترکیه است که مانند بسیاری از مردم این کشور به آلمان مهاجرت کرده است. شاید برایتان جالب باشید که بدانید ترک‌ها در میان خودشان مثالی البته با روی طنز دارند که می‌گویند «آلمان را ما ترک‌ها ساختم!»

برگردیم به فحریه که قاب صورت قلبی شکل مشترک، مدل گونه ها، ابروها و چشم های‌اش (با کمی تفاوت در درشتی) شبیه پریناز است.

دو هم سن و سال هم هستند. فحریه (یا همان فخریه خودمان) در آلمان جامعه‌شناسی خوانده است و زمانی که به ترکیه آمده به واسطه دوستی به یکی از تهیه کننده‌ها معرفی و بازیگر و مدل می‌شود. او در دانشگاه بغازیچی ترکیه تاریخ هم خوانده است. پریناز هم اگر نمی‌دانستید، گرافیک خوانده است.

  • حامد کمیلی و بورا گولسوی

alt

حامد کمیلی از دیگر بازیگران مطرح ایرانی است که با بورا گولسوی بازیگر اهل کشور ترکیه شباهت زیادی دارد.

  • نگین معتضدی و بیگه اونال

alt

نگین معتضدی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون که با سریال ویلای من به شهرت رسید شباهت بسیار زیادی بیگه اونال هنرپیشه مشهور ترکیه ای دارد.

  • حدیث میرامینی و بورجو اوزبرک

alt

حدیث میرامینی نیز از دیگر بازیگران برجسته کشورمان است که با بورجو اوزبرک بازیگر اهل ترکیه شباهت زیادی دارد.

  • مجید واشقانی و بازیش کیلیچ

alt

حامد کمیلی نیز یکی دیگر از بازیگران موفق سینما و تلویزیون ایرانی است که شباهت زیادی با بورا گولسوی بازیگر معروف ترکیه ای دارد.

  • نگار جواهریان و سرنای ساریکایا

alt

نگار جواهریان بازیگر سینما و تلویزیون که یکی از گزیده کار ترین بازیگران سینما است و با فیلم حوض نقاشی بیشتر دیده شد شباهت بسیار زیادی به سرنای ساریکایا بازیگر معروف ترکیه ای دارد.به این مطلب امتیاز دهید:
(6 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها