بنر
بنر
تبلیغات در سوربان

چطوری نامزدم را عاشق و وابسته خود کنم؟ چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟ روش های جذب یک پسر چیست؟ چگونه شوهرم را به خودم وابسته کنم؟ اگر شما خانمی باشید که مردی را دوست دارید حتما این سوالات را از خود میپرسید. در ادامه با سوربان همراه باشید تا راههای را برای جذب مرد مورد علاقتان به شما نشان دهیم.

alt

شروع یک رابطه جدید همیشه بهترین قسمت آن است. آن شور و هیجان اولیه هیچوقت تکرار نخواهد شد. اما آیا می توانید کاری کنید که آن شور و شوق را برای همیشه نگه دارید؟ آیا می توانید کاری کنید که هر روزی که می گذرد بیشتر دوستتان داشته باشد؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه به شما فکر کند؟ شاید چشمش را گرفته باشید، اما آیا می توانید مطمئن باشید بطور دائمی مال شما شود؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه شما را بخواهد و برای آنچه که هستید دوستتان داشته باشد؟

مردها تک بعدی تر از زن ها هستند. یا شاید هم چیزها را آنطور که ما می بینیم نمی بینند.
در زندگی مردها هر موقعیت نمی تواند میلیون ها جایگزین یکسان داشته باشد.
برای آنها، زنگ نزدن شما خیلی ساده به این معنی است که سرتان شلوغ است و هیچوقت تصور نخواهد کرد که علاقه ای به او ندارید.
بنابراین کار شما این است که او را مجذوب خود نگه دارید و کاری کنید که همیشه شما را بخواهد.
با چه سلاحی؟ با اعتمادبه نفس و کنترلتان. ما به شما می گوییم چطور او را بدون هیچ تلاشی مجذوب خودتان نگه دارید.

چطوری نامزدم را عاشق و وابسته خود کنم؟

1 - سر خود را شلوغ کنید
هیچوقت نباید طوری نشان دهید که انگار نشسته اید کنار تلفن و منتظر زنگ او هستید، حتی اگر واقعاً اینطور باشد! برای اینکه حواستان را پرت کنید، بیرون بروید، با دوستانتان معاشرت کنید، سرگرمی برای خود داشته باشید.
و دقت کنید که حتماً او از فعالیت های شما باخبر باشد و بداند که سرتان شلوغ است. این کار نه تنها او را مجذوب شما نگه می‌دارد، باعث می شود وقتی برای او وقت می گذارید کلی متشکرتان باشد!

2 - هیچوقت نشان ندهید که اذیت می شوید
بزرگترین اشتباهی که اکثر خانم ها مرتکب می شوند این است که مدام شکایت می کنند که « چرا دیشب \ دیروز\ فلان موقع به من زنگ نزدی؟ » اینجور سوال ها به جای اینکه باعث شود بیشتر دوستتان داشته باشد، فقط او را دورتر می کند. اینکه بگویید، « قبلاًها اینکار را می کردی » حتی اوضاع را بدتر هم می کند. یادتان باشد، مردها از سوال و جواب کردن در رابطه متنفر هستند.
در ابتدای هر رابطه، شور و هیجان در بالاترین حد است و این باعث می شود همیشه دنبالتان باشد. اما رابطه هم مثل هر چیز دیگری پیش می رود و به مرحله ای می رسد که هر دوی شما با هم راحت تر می شوید و این یعنی لازم نیست دیگر هر چند ساعت یکبار به هم زنگ بزنید تا احساس کنید هم را دوست دارید.

3 - احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید
اگر می خواهید بدانید که چطور او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، لباسی بپوشید که خودتان از آن خیلی خوشتان می آید و احساس می کنید جذاب می شوید. وقتی خودتان احساس جذاب بودن کنید، مطمئن باشید در ظاهرتان تاثیر می گذارد.

4 - به ظاهرتان توجه کنید
شاید سطحی به نظر برسد اما برای گذاشتن اولین تاثیر یا تاثیرات بر روی طرف مقابل الزامی است. خیلی باید از رابطه تان بگذرد تا بگذارید شما را در لباسی معمولی یا بدون آرایش ببیند.

چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟

5 - پیش قدم شوید
سرسخت بودن را فراموش کنید و خیلی وقت ها خودتان پیش قدم شوید. اما نباید این کار را همیشه تکرار کنید. برای اینکه او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، باید علایق او را در نهایت نگه دارید. پس برایش یادداشت بگذارید و از او بخواهید که در فلان روز همدیگر را ملاقات کنید.

6 - به غریزه اش رسیدگی کنید
این کاملاً بدیهی است. با تحسین کردن او، چه از ظاهرش و چه از شخصیتش، ایجاد ارتباط چشمی و نگاه های نافذ، احساساتش را شکوفا کنید.
ممکن است مردی به شما بگوید که به کمی فضا نیاز دارد و اینکه دوست دارد بدون اینکه به نامزدش فکر کند، زمانی را به خود و دوستان هم جنس خود اختصاص دهد اما این همیشه درست نیست. می توانید این را پذیرفته و بگذرید. و یا کاری کنید که بدون اینکه حتی از او بخواهید، شما را بخواهد و همیشه دنبالتان باشد.
فقط کافی است که دختری با اعتماد به نفس به نظر برسید و طوری وانمود کنید که خیلی به حضور او نیاز ندارید.
اگر این نکات را رعایت کنید، خیلی زود می بینید که چطور او را شیفته خود می کنید و همیشه به دنبال خود می کشانید.

7- صادق باشید و مستقیم صحبت کنید
 هیچ چیز بهتر از صداقت نیست. حرف دلتان را بزنید. بسیاری از زنان انتظار دارند نامزدشان ذهنشان را بخواند و یا آن چیزی که دلشان می خواهد را خودش ” کشف ” کند. ما نمی توانیم ذهن شما را بخوانیم. صادق بودن بهترین کمک برای یک رابطه است.

 روش های جذب یک پسر چیست؟

8-با شوهرتان مثل یک پادشاه رفتار کنید

 الان دختران فریاد می کشند “چرا اول او با من مثل یک ملکه رفتار نکنه؟”  اگر به دنبال نتایج مطلوبتان هستید اول شما باید شروع کنید. دست از خودخواهی و سرزنش کردن نامزدتان بکشید. اگر شما واقعا با نامزدتان مثل یک پادشاه رفتار کنید، او کنار شما احساس میکند که یک شاه است – این احساس اعتیاد آور است. بنابراین، او به شما معتاد می شود و هر کاری انجام می دهد تا شما را نگه دارد. خانم ها، این یک فرمول برای نگه داشتن نامزدتان و وابسته کردن اوست. با او مانند یک پادشاه رفتار کن ده برابر او با شما مثل یک ملکه رفتار خواهد کرد.

9- به نامزدتان فضا و آزادی بدهید

بسیاری از مردان وقتی زمان زیادی با زنی هستند احساس می کنند که در یک “قفس” قرار گرفته اند. در عوض، به او اجازه دهید احساس آزادی کند و آزاد باشد، لازم نیست هر بار که جایی می رود یا کاری انجام می هد از او بازجویی کنید. اعتماد اساس یک رابطه خوب است . بهترین راه برای حفظ نامزدتان این است که به او اعتماد داشته باشید. به او اجازه دهید فضا و وقت آزاد برای خود داشته باشد. مطمئنا با این کار شما او هم زمانی که با هم هستید خیلی بیشتر از شما قدردانی میکند. بهترین راه برای نگه داشتن یک پسر این است که درب را برایش باز بگذارید که هر وقت خواست شما را ترک کند.

گردآوری و تنظیم: سوربانبه این مطلب امتیاز دهید:
(145 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

بنر

نظرات شما:
 • مژگان   يكشنبه, 08 تیر 1399

  عالی

 • مريم   چهارشنبه, 04 تیر 1399

  تشكر از معلوماتتان

  پاسخ مدیر:

  ممنون از لطف شما مريم عزیز.

 • ناشناس   دوشنبه, 19 خرداد 1399

  من ۱۷سالمه و تازه نامزد کردم نامزدم بهم خیلی توجه می‌کنه ولی من هیچ حسی بهش ندارم چیکار کنم؟

 • لیلا   يكشنبه, 18 خرداد 1399

  اها خوبه

  پاسخ مدیر:

  مرسی از انرژی مثبتتون

 • ساجده   چهارشنبه, 14 خرداد 1399

  خیلی خوب بود عالی

  پاسخ مدیر:

  ممنون از انرژی های که به ما میدید ساجده عزیز.

 • رها   يكشنبه, 11 خرداد 1399

  عالی

  پاسخ مدیر:

  مرسی از شما دوست عزیز.

 • فاطمه   شنبه, 03 خرداد 1399

  سلام 22 سالمه. من یه ماهه عقد کردم. نامزدم خیلی دوسم داره اما اون فقط در روز در حد ۱ ساعت بام چت میکنه اونم همش درباره خانواده ها حرف میزنیم. میگم چرا اینجوری میکنی میگه کمتر حرف بزنیم بهتره دعوامونم نمیشه. میخوام جوری باشه که پیگیرم باشه ن اینجوری. یه جورایی سرده. تحمل دوریمو داره. نمیخوام اینجوری باشه. لطفا راهنمایی کنید.

 • مریم   شنبه, 03 خرداد 1399

  سلام دوستای عزیزم. ما ۶ ماهه که عقد کردیم. رابطمون خدارو شکر تا الان عالی بوده. ان شاالله از این به بعد هم عالی میشه .

 • مهیا   چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399

  سلام. من سه ماهه نامزد کردم و 25 سالمه. رابطمون خوبه ولی ترس اینکه ازش جدا بشم رو دارم. خیلی کم حرفم و اون پر حرف ترین ادمیه که تاحالا دیدم.

 • محدثه   دوشنبه, 29 ارديبهشت 1399

  عالی

  پاسخ مدیر:

  ممنون محدثه عزیز.

 • فاطی   يكشنبه, 28 ارديبهشت 1399

  سلام من ۱۷ سالمه و یک سال و نیمه که نامزدم. نامزدم بیست و شش سالشه و کارش یه شهر دیگه اس. اولش زیاد دوستش نداشتم ولی هیچ کاری نکردم ک اون بهفمه. اون خیلی منو دوس داره ولی الان مدتیه خیلی باهم سرد شدیم. اصلا یه جوری شدیم میخوایم عقد کنیم. من با خانوادش خوبم با خودش هم خوبم. نمیدونم چرا دست خودم نیست خیلی روش حساسم یه اخم میکنه سریع دلم میگیره. دوس دارم فقط منو ببینه فقط با من حرف بزنه. با خواهرش خیلی خوبم ولی نامزدم ک دربارش حرف میزنه بدم میاد. کلا میخواد از من تعریف کنه سریع خواهرشم مثال میزنه و من بدم میاد. یا میخواد چیزی برام بخره میگه میخوام برا اونم بخرم. من خواهرش رو دوس دارم ولی دوست ندارم که اینجوری بشه.الانم هم یک هفته اس با هم قهریم سر اینکه میگه اخلاقت خوب نیست، همش قهر میکنی، بهم گیر میدی.میگه تا زمان عقد فکر کنیم ولی من این یک هفته رو هم ب زور تحمل کردم لطفا کمکم کنید چی کار کنم؟

 • زهرا   شنبه, 27 ارديبهشت 1399

  خدا کنه امتحان کنم بگیره.

 • مهیا   جمعه, 19 ارديبهشت 1399

  سلام ۱۶سالمه، یک ساله نامزدم تو چند ماه اول باهام خوب بود ولی الان مث قبلنا خوب نیس.

 • اشکان   يكشنبه, 14 ارديبهشت 1399

  سلام من 24 سالمه ۱۰ ماهه نامزد کردم ولی اصلا بهم توجه نمیکنه باید چکار کنم؟

 • مریم   چهارشنبه, 10 ارديبهشت 1399

  سلام ۱۸سالمه. ۸ماهه که نامزد کردم. باهام خیلی خوب بود.این قدرخوب بود که اگر دندون درد میکرد گریش میگرفت. الان یک ماهه که بامن بدشده. میخواستیم عقدکنیم گفت نمیخوامت. باهاش خوب بودم هرکاری که میگفت رومن انجام میدادم اماالان میگه نمیخوامت. باید چیکارکنم؟ برام سخته که بخوام ازش جداشم. برای اون عادیه

 • ناشناس   چهارشنبه, 10 ارديبهشت 1399

  عالی

  پاسخ مدیر:

  ممنون از نظرتون. خیلی خوشحالیم که مورد پسند بوده.

 • زینب   شنبه, 06 ارديبهشت 1399

  سلام من ۱۰ ماهه نامزدم. ولی نامزدم یه ماه اول باهام خوب بود الان مثل غریبه ایم

 • فاطمه   سه شنبه, 02 ارديبهشت 1399

  خوب بودولی بهمون بد میگن

 • نیلوفر   جمعه, 22 فروردين 1399

  سلام من ۱۸سالمه ۲۰روزه عقد کردم. رابطمون قبلاخوب بود. الان عالی خیلی.

  پاسخ مدیر:

  ان شاالله خوشبخت بشید دوست عزیز

 • ناشناس   سه شنبه, 05 فروردين 1399

  سلام من دو سال است نامزد شدم نامزدم در کشور دیگه است من کشور دیگه. برام ارزش قائل نمیشه چی کار کنم؟

 • علی   چهارشنبه, 28 اسفند 1398

  این حرف هایی که گفتید درست ولی من که پسرم و میخوام با نامزدم رابطه خوب داشته باشم باید چیکار بکنم؟ این مطالب برای خانوما هستش فقط.

 • نگین   شنبه, 03 اسفند 1398

  سلام. من ۸ ماهه نامزد کردم ولی همش دعوامیکنیم. اون اصلا واسم وقت نمیزاره. از بس دعواش میکنم. دیگه خسته شدم چیکار کنم؟

 • سارا   جمعه, 18 بهمن 1398

  من دوماهه نامزد کردم نامزدم مثل قبل ها برام نامه نمی ده. آیا دختره براش نامه بده حرف های عاشقانه بزنه غرورش نمی شکنه؟

 • سحر   جمعه, 20 دی 1398

  اگه میخواین شوهرتون علاوه بر مادرش طرف شمام بیاد اول باید اعتماد مادرشو جلب کنین و مادرش مهربون باشین و به مادرش بی احترامی نکنین و پیش شوهرتون مدام از مادرش شکایت نکنین

 • ملیکا ????   پنجشنبه, 19 دی 1398

  من دوماه نامزد کردم اخه روز ب روز علاقم کم میشه

 • عسل   دوشنبه, 16 دی 1398

  سلام من ۲۰ سالمه ۹ماهه عقد کردم،نامزدم مغروره و دوس داره حرف حرفه خودش باشه منم خیلی روش حسودم و دوس ندارم که به کسی جز من نگاه کنه،چون خیلی اذیت میشم ،منم همش میترسم که بره سمت کس دیگه،میخوام بهش اعتماد داشته باشم اما نمیشه،،،نامزدم تو یه شهر دیگه زندگی میکنه من دوس دارم که واقعا عاشق و شیفته و وابسته من باشه،باید بنظرتون چیکارکنم،لطفا راهنماییم کنیم

 • السانا   شنبه, 07 دی 1398

  سلام من ۱۷سالمه ۱۱ماهه نامزد کردیم. اوایل جوری وابستم بود که طاقت ی لحظه دوریمو نداشت. اگه ناراحت میشدیم با اینکه من مقصر بودم اون معذرت خواهی میکرد و کاری میکرد باهاش حرف بزنم اما الان اینجوری نیست. اصلا به حالش فرقی نمیکنه. خونشون ی شهر دیگست اما ی ماهی میشه اومده شهر ما بخاطر کارش و هر شب میاد خونه ما اما رفتارش با من عین قبل نیست. فقط هم میگه واسه اینکه اگه روت بدم پرو میشی چکار کنم؟ عین قبل با من باشه. اصلا الان ناراحت بودنم به حالش فرقی نمیکنه

 • پریسا   يكشنبه, 01 دی 1398

  سلام خسته نباشید. من سه ماه عقد کردم نامزادم خیلی سرد با من رفتار میکنه. میخوام نامزادم و وابسته خودم کنم. خواهش میکنم راهنماهیم کنید

 • زینا   يكشنبه, 24 آذر 1398

  یه ماه نامزد شدیم. همش بهانه میگیره. چرانمیای بیرون؟ چرا خانوادت سردوبی روحن؟ اخه من چکارکنم خانوادم اجازه نمیدن؟

 • معصومه   يكشنبه, 24 آذر 1398

  عاااالیپیشنهادها برای شما

تشریفات باران تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات موسوی تهران بدون ورودی باغ

شروع قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
تهران

باغ تالار و تشریفات مجالس آرینا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشريفات ويوا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس کیمیا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات کوروش (diamond) کرج

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
البرزبا ما برای بهترین عروسی سال برنامه ریزی کنید!

شــروع کنید