بنر

چطوری نامزدم را عاشق و وابسته خود کنم؟ چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟ روش های جذب یک پسر چیست؟ چگونه شوهرم را به خودم وابسته کنم؟ اگر شما خانمی باشید که مردی را دوست دارید حتما این سوالات را از خود میپرسید. در ادامه با سوربان همراه باشید تا راههای را برای جذب مرد مورد علاقتان به شما نشان دهیم.

alt

شروع یک رابطه جدید همیشه بهترین قسمت آن است. آن شور و هیجان اولیه هیچوقت تکرار نخواهد شد. اما آیا می توانید کاری کنید که آن شور و شوق را برای همیشه نگه دارید؟ آیا می توانید کاری کنید که هر روزی که می گذرد بیشتر دوستتان داشته باشد؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه به شما فکر کند؟ شاید چشمش را گرفته باشید، اما آیا می توانید مطمئن باشید بطور دائمی مال شما شود؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه شما را بخواهد و برای آنچه که هستید دوستتان داشته باشد؟

مردها تک بعدی تر از زن ها هستند. یا شاید هم چیزها را آنطور که ما می بینیم نمی بینند.
در زندگی مردها هر موقعیت نمی تواند میلیون ها جایگزین یکسان داشته باشد.
برای آنها، زنگ نزدن شما خیلی ساده به این معنی است که سرتان شلوغ است و هیچوقت تصور نخواهد کرد که علاقه ای به او ندارید.
بنابراین کار شما این است که او را مجذوب خود نگه دارید و کاری کنید که همیشه شما را بخواهد.
با چه سلاحی؟ با اعتمادبه نفس و کنترلتان. ما به شما می گوییم چطور او را بدون هیچ تلاشی مجذوب خودتان نگه دارید.

چطوری نامزدم را عاشق و وابسته خود کنم؟

1 - سر خود را شلوغ کنید
هیچوقت نباید طوری نشان دهید که انگار نشسته اید کنار تلفن و منتظر زنگ او هستید، حتی اگر واقعاً اینطور باشد! برای اینکه حواستان را پرت کنید، بیرون بروید، با دوستانتان معاشرت کنید، سرگرمی برای خود داشته باشید.
و دقت کنید که حتماً او از فعالیت های شما باخبر باشد و بداند که سرتان شلوغ است. این کار نه تنها او را مجذوب شما نگه می‌دارد، باعث می شود وقتی برای او وقت می گذارید کلی متشکرتان باشد!

2 - هیچوقت نشان ندهید که اذیت می شوید
بزرگترین اشتباهی که اکثر خانم ها مرتکب می شوند این است که مدام شکایت می کنند که « چرا دیشب \ دیروز\ فلان موقع به من زنگ نزدی؟ » اینجور سوال ها به جای اینکه باعث شود بیشتر دوستتان داشته باشد، فقط او را دورتر می کند. اینکه بگویید، « قبلاًها اینکار را می کردی » حتی اوضاع را بدتر هم می کند. یادتان باشد، مردها از سوال و جواب کردن در رابطه متنفر هستند.
در ابتدای هر رابطه، شور و هیجان در بالاترین حد است و این باعث می شود همیشه دنبالتان باشد. اما رابطه هم مثل هر چیز دیگری پیش می رود و به مرحله ای می رسد که هر دوی شما با هم راحت تر می شوید و این یعنی لازم نیست دیگر هر چند ساعت یکبار به هم زنگ بزنید تا احساس کنید هم را دوست دارید.

3 - احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید
اگر می خواهید بدانید که چطور او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، لباسی بپوشید که خودتان از آن خیلی خوشتان می آید و احساس می کنید جذاب می شوید. وقتی خودتان احساس جذاب بودن کنید، مطمئن باشید در ظاهرتان تاثیر می گذارد.

4 - به ظاهرتان توجه کنید
شاید سطحی به نظر برسد اما برای گذاشتن اولین تاثیر یا تاثیرات بر روی طرف مقابل الزامی است. خیلی باید از رابطه تان بگذرد تا بگذارید شما را در لباسی معمولی یا بدون آرایش ببیند.

چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟

5 - پیش قدم شوید
سرسخت بودن را فراموش کنید و خیلی وقت ها خودتان پیش قدم شوید. اما نباید این کار را همیشه تکرار کنید. برای اینکه او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، باید علایق او را در نهایت نگه دارید. پس برایش یادداشت بگذارید و از او بخواهید که در فلان روز همدیگر را ملاقات کنید.

6 - به غریزه اش رسیدگی کنید
این کاملاً بدیهی است. با تحسین کردن او، چه از ظاهرش و چه از شخصیتش، ایجاد ارتباط چشمی و نگاه های نافذ، احساساتش را شکوفا کنید.
ممکن است مردی به شما بگوید که به کمی فضا نیاز دارد و اینکه دوست دارد بدون اینکه به نامزدش فکر کند، زمانی را به خود و دوستان هم جنس خود اختصاص دهد اما این همیشه درست نیست. می توانید این را پذیرفته و بگذرید. و یا کاری کنید که بدون اینکه حتی از او بخواهید، شما را بخواهد و همیشه دنبالتان باشد.
فقط کافی است که دختری با اعتماد به نفس به نظر برسید و طوری وانمود کنید که خیلی به حضور او نیاز ندارید.
اگر این نکات را رعایت کنید، خیلی زود می بینید که چطور او را شیفته خود می کنید و همیشه به دنبال خود می کشانید.

7- صادق باشید و مستقیم صحبت کنید
 هیچ چیز بهتر از صداقت نیست. حرف دلتان را بزنید. بسیاری از زنان انتظار دارند نامزدشان ذهنشان را بخواند و یا آن چیزی که دلشان می خواهد را خودش ” کشف ” کند. ما نمی توانیم ذهن شما را بخوانیم. صادق بودن بهترین کمک برای یک رابطه است.

 روش های جذب یک پسر چیست؟

8-با شوهرتان مثل یک پادشاه رفتار کنید

 الان دختران فریاد می کشند “چرا اول او با من مثل یک ملکه رفتار نکنه؟”  اگر به دنبال نتایج مطلوبتان هستید اول شما باید شروع کنید. دست از خودخواهی و سرزنش کردن نامزدتان بکشید. اگر شما واقعا با نامزدتان مثل یک پادشاه رفتار کنید، او کنار شما احساس میکند که یک شاه است – این احساس اعتیاد آور است. بنابراین، او به شما معتاد می شود و هر کاری انجام می دهد تا شما را نگه دارد. خانم ها، این یک فرمول برای نگه داشتن نامزدتان و وابسته کردن اوست. با او مانند یک پادشاه رفتار کن ده برابر او با شما مثل یک ملکه رفتار خواهد کرد.

9- به نامزدتان فضا و آزادی بدهید

بسیاری از مردان وقتی زمان زیادی با زنی هستند احساس می کنند که در یک “قفس” قرار گرفته اند. در عوض، به او اجازه دهید احساس آزادی کند و آزاد باشد، لازم نیست هر بار که جایی می رود یا کاری انجام می هد از او بازجویی کنید. اعتماد اساس یک رابطه خوب است . بهترین راه برای حفظ نامزدتان این است که به او اعتماد داشته باشید. به او اجازه دهید فضا و وقت آزاد برای خود داشته باشد. مطمئنا با این کار شما او هم زمانی که با هم هستید خیلی بیشتر از شما قدردانی میکند. بهترین راه برای نگه داشتن یک پسر این است که درب را برایش باز بگذارید که هر وقت خواست شما را ترک کند.

گردآوری و تنظیم: سوربانبه این مطلب امتیاز دهید:
(54 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما:
 • علیرضا   شنبه, 03 فروردين 1398

  سلام. لطفا کمکم کنید..من عاشق عشقمم عشقمم عاشق منه من بسیار بسیار خوش اخلاق و مهربونم باهاش وهمیشه میگم عاشقتم و...خلاصه خیلی قربون صدقه میریم..اما مشکل اینجاست کافیه یه اشتباه کوچولو سربزنه ازش باهاش بدمیشم.مثلا میگم امروز تلویزیون نبین اونم میگه چشم..بعدش میادمیگه ببخشید من فیلم نگاه کردم یادم‌رفت..منم بهش میگم خیلی بدی چرانگاه کردی؟ میتونستی همون اول بگی نگاه میکنم ب جای اینکه دروغ بگی ..بهش میگم توبهم گفتی چشم نگاه نمیکنم اما پشت سرم نگاه کردی...خلاصه ازاین حرفای چرتو پرت که ذهنمو داغون میکنه.اخه بدجور عاشقشم وحساس دست خودم نیس.4ساله به پاش موندم..درصورتی که خیلی کم پیش میاد یه پسر4سال منتظردختر باشه تا پدرمادرش اجازه نامردی روبدن ..میگم ازت جدامیشم ارزش خوبی هامو نداری و...ولی بعدش خیلی پشیمون میشم..چیکارکنم که اشتباهی ازش نبینم؟چیکارکنم ذهنم منتظر تکراراشتباهاتش نباشه؟چیکارکنم بیشترعاشقم شه و واقعا به حرفام ازته دل گوش کنه؟ ایا راهی هست برای درمان شک هام مطمعن باشین عاقبت بخیرمیشین منو کمک کنین بدجور درگیرم

 • حمید   جمعه, 10 اسفند 1397

  رابطه خوب چی لازم داره

 • خداقلی   جمعه, 10 اسفند 1397

  نام.سلام من یک نامزد دارم که من را از دید او بد کرده اند خودش هم میگوید که تو را برای من بد جلوه دادن الان میخواهم بدانم چکار انجام دهم که رفتارش درست شود. ممنون

 • علیرضا   چهارشنبه, 08 اسفند 1397

  بنده یک نامزد دارم خیلی دوستش دارم البته اون هم منو دوست داره هنوز عقد نکردیم خیلی علاقه به درس داره وقتی میگم عقد کنیم میگه من هنوز کوچکم خیلی به درس خوندن علاقه داره حتی میگه اگه قبول کنی دوست دارم درسام ادامه بدم برم دانشگاه اینا منم باهاش مخالفت نکردم دوتامون همدیگه رو خیلی دوست دارم ولی واقعیت زیاد دوست ندارم که ادامه تحصیل بده نمیخوام بره دانشگاه لطفا اگه میتونید کمکم کنید چه چطور این مشکل ها رو حلش کنیم البته سنش هم یکم کمه الان ۱۶سالشه ممنون از شما منتظر جوابتون هستم

 • مهسا   شنبه, 04 اسفند 1397

  سلام منو نامزدم دوست بودیم بعد نامزدی حس میکنم باهام سرد شدن اون تب و تابی ک تو دوستی داشتیم نداره خیلی کم میاد سمتم و من خیلی ناراحتم از این موضوع هروقتم ک داریم باهم حرف میزنیم سریع میخواد خدافظی کنه و بره ب خودش میگم میگه عشقم بهت بیشتر شده ک کمتر نشده مدام پیشش میشینم حرف نمیزنه باهام کلا کم حرفه ولی منم باهاش حرف میزنم جوابمو سریع میده انگار نمیخواد ادامه پیدا کنه حرفامون

 • رقیه   دوشنبه, 29 بهمن 1397

  عالی بود

 • خسنا هستم   جمعه, 19 بهمن 1397

  یک سال نامزد شدم نامزادم کشور فرانسه هست خودم در افغانستان هستم

 • روشنک   جمعه, 05 بهمن 1397

  سلام منو نامزد خیلی مشکل داریم و هرروز بحث داریم روی بی اعتمادی و بددهنیش لطفا کمکم کنید

  پاسخ مدیر:

  سلام. شما در هر صورت سعی کنید با او زیبا سخن بگویید. همسر شما در لحظات خاصی بددهانی و ناسزاگویی می کند. حتما لحظاتی، هرچند کم، وجود دارد که او به نیکی سخن می گوید و از الفاظ زیبا استفاده می کند. عکس العمل شما در چنین لحظاتی بسیار مهم است. اگر در هر شرایطی همسر شما زیبا سخن گفت یا از الفاظ درست استفاده کرد باید به شیوه مثبت پاسخ دهید. باید به گونه ای عمل کنید که وی تشویق به ادامه این رفتارها شود.

 • Zahra mohsen   شنبه, 22 دی 1397

  من عاشق نامزدمم خیلی دوسش دارم حدود۴ماهه عقد کردیم اون اولا خیلی دوسم داشت ولی الان حس میکنم خیلی مثله قبل نیست و عادی شدم براش . ۳روزه حس میکنم ناراحته از دستم انقد ناراحتیش برام مهمه که ۱بار خواستم خودمو بکشم ولی اون انقد براش مهم نیست حس میکنم.این چیزایی هم ک خوندین خیلی خوب بود ولی حس میکنم نمیتونم انجام بدم

 • A   دوشنبه, 17 دی 1397

  سلام من نامزدم دوس داره همیشه آرایش شده و اماده منو ببینه و این یکم منو آزا م میده من دوس دارم که منو واسه خاطر شخصیتم بخواد نه زیبایی صورت و اندام این موضوع خیلی منو ناراحت کرده لطفا کمکم کنید بگین چیکار کنم????

 • zahra   دوشنبه, 17 دی 1397

  مطالب عالی بود امتحانش میکنم انشاالله ک جواب بده

 • سودا   شنبه, 15 دی 1397

  هرچقدبه نامردم خوبی میکنم ولی اون یکاری میکنه که ناراحت میشم انگاری خوبی هامونادیده میگیره

 • زهرا   شنبه, 15 دی 1397

  ممنون عالی بودامتحان میکنم ..

 • ستاره   دوشنبه, 10 دی 1397

  سلام من ستاره استم ممنون از نظر که برنامه ای زیبا را تهیه کردین من خیلی حرف ها را از برنامه فهمیدم

  پاسخ مدیر:

  ممنون از شما ستاره ی عزیز

 • محدثه   يكشنبه, 02 دی 1397

  اصلا خوب نبود خخخخخ

 • پریسا جلیل پیران   دوشنبه, 26 آذر 1397

  من نامزدم خیلی بهم واسته شده اون داره کاری میکنه من بهش وابسته شم که منم خیلی دوسش دارم

 • پریا   شنبه, 10 آذر 1397

  عالی بود عالی بود

 • صدف   سه شنبه, 29 آبان 1397

  ممنون ازشما من امتحان کردم جواب خوبی گرفتم.امیدوارم مارا همینجوری کمک کنید خیلی خیلی ممنونم...

  پاسخ مدیر:

  صدف عزیز واقعا خوشحالیم که این مطلب بهتون کمک کرده. ممنون از انرژی مثبتتون. ان شاالله با انرژی بیشتر در خدمتتتون خواهیم بود

 • Narges   پنجشنبه, 24 آبان 1397

  امتحان کنم،انشاا... که جواب بده.ممنون از صحبتاتون❤

 • مهسا   پنجشنبه, 17 آبان 1397

  نامزدی مون تا عروسی حدود سه سال طول میکشه منو نامزدم نمیتونیم هم دیگر رو ببینیم یا عقد ببندیم چون اون توی یک کشور دیگست چیکار کنم توی این سه سال مثل همیشه عاشقم باشه

 • مهسا   پنجشنبه, 17 آبان 1397

  سلام من تازه نامزد کردم منو نامزدم عاشق هم هستین ولی فقط شب تا شب باهم چت میکنیم ولی همیشه اون ازم خداحافظی میکنه یکم ناراحت میشم همیشه سریعا جواب پیام هاش میدم که منتظر نشه ..چیکار کنم بهم وابسته بشه

 • صدف   چهارشنبه, 09 آبان 1397

  خیلی ممنون عالی بود.تاحالاامتحان نکردم ولی امتحان میکنم.امیدوارم نتیجه‌ای بدهه ممنون

  پاسخ مدیر:

  خوشحالیم که مورد توجهتون قرار گرفته

 • ریحانه   يكشنبه, 29 مهر 1397

  تازه خوندم امیدوارم جواب بده

  پاسخ مدیر:

  ما هم امیدواریم که این موارد به کمکتون بیاد ریحانه عزیز

 • Zsh   دوشنبه, 23 مهر 1397

  سلام خسته نباشید من هنوزنگ امتحان نکزدم ولی مطالبته عالی بود که من توی دوران عقدم رعایت نکردم و به مشکل بر خوردم

  پاسخ مدیر:

  سلام خیلی ممنونم ان شالله بتونید به زندگی مشترکتون گرمی و عشق ببخشید

 • فاطمه   چهارشنبه, 18 مهر 1397

  خیلی عالی بود مرسی واقعا بهم کمک کردین

  پاسخ مدیر:

  خیلی خوشحالیم که تونسته کمکتون کنه ممنون از شما

 • افشین   جمعه, 13 مهر 1397

  عالی....

 • زیبا   جمعه, 06 مهر 1397

  خیلی ممنون

 • زهرا   جمعه, 06 مهر 1397

  خوب

 • مرجان   چهارشنبه, 24 مرداد 1397

  عالی

 • رها   چهارشنبه, 13 تیر 1397

  فعلا امتحان نکردمبا ما برای بهترین عروسی سال برنامه ریزی کنید!

شــروع کنید