بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

چطوری نامزدم را عاشق و وابسته خود کنم؟ چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟ روش های جذب یک پسر چیست؟ چگونه شوهرم را به خودم وابسته کنم؟ اگر شما خانمی باشید که مردی را دوست دارید حتما این سوالات را از خود میپرسید. در ادامه با سوربان همراه باشید تا راههای را برای جذب مرد مورد علاقتان به شما نشان دهیم.

چگونه نامزدم را عاشق و شیفته خود کنم؟

شروع یک رابطه جدید همیشه بهترین قسمت آن است. آن شور و هیجان اولیه هیچوقت تکرار نخواهد شد. اما آیا می توانید کاری کنید که آن شور و شوق را برای همیشه نگه دارید؟ آیا می توانید کاری کنید که هر روزی که می گذرد بیشتر دوستتان داشته باشد؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه به شما فکر کند؟ شاید چشمش را گرفته باشید، اما آیا می توانید مطمئن باشید بطور دائمی مال شما شود؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه شما را بخواهد و برای آنچه که هستید دوستتان داشته باشد؟

مردها تک بعدی تر از زن ها هستند. یا شاید هم چیزها را آنطور که ما می بینیم نمی بینند.
در زندگی مردها هر موقعیت نمی تواند میلیون ها جایگزین یکسان داشته باشد.
برای آنها، زنگ نزدن شما خیلی ساده به این معنی است که سرتان شلوغ است و هیچوقت تصور نخواهد کرد که علاقه ای به او ندارید.
بنابراین کار شما این است که او را مجذوب خود نگه دارید و کاری کنید که همیشه شما را بخواهد.
با چه سلاحی؟ با اعتمادبه نفس و کنترلتان. ما به شما می گوییم چطور او را بدون هیچ تلاشی مجذوب خودتان نگه دارید.

چطوری نامزدم را عاشق و وابسته خود کنم؟

1 - سر خود را شلوغ کنید
هیچوقت نباید طوری نشان دهید که انگار نشسته اید کنار تلفن و منتظر زنگ او هستید، حتی اگر واقعاً اینطور باشد! برای اینکه حواستان را پرت کنید، بیرون بروید، با دوستانتان معاشرت کنید، سرگرمی برای خود داشته باشید.
و دقت کنید که حتماً او از فعالیت های شما باخبر باشد و بداند که سرتان شلوغ است. این کار نه تنها او را مجذوب شما نگه می‌دارد، باعث می شود وقتی برای او وقت می گذارید کلی متشکرتان باشد!

2 - هیچوقت نشان ندهید که اذیت می شوید
بزرگترین اشتباهی که اکثر خانم ها مرتکب می شوند این است که مدام شکایت می کنند که « چرا دیشب \ دیروز\ فلان موقع به من زنگ نزدی؟ » اینجور سوال ها به جای اینکه باعث شود بیشتر دوستتان داشته باشد، فقط او را دورتر می کند. اینکه بگویید، « قبلاًها اینکار را می کردی » حتی اوضاع را بدتر هم می کند. یادتان باشد، مردها از سوال و جواب کردن در رابطه متنفر هستند.
در ابتدای هر رابطه، شور و هیجان در بالاترین حد است و این باعث می شود همیشه دنبالتان باشد. اما رابطه هم مثل هر چیز دیگری پیش می رود و به مرحله ای می رسد که هر دوی شما با هم راحت تر می شوید و این یعنی لازم نیست دیگر هر چند ساعت یکبار به هم زنگ بزنید تا احساس کنید هم را دوست دارید.

3 - احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید
اگر می خواهید بدانید که چطور او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، لباسی بپوشید که خودتان از آن خیلی خوشتان می آید و احساس می کنید جذاب می شوید. وقتی خودتان احساس جذاب بودن کنید، مطمئن باشید در ظاهرتان تاثیر می گذارد.

4 - به ظاهرتان توجه کنید
شاید سطحی به نظر برسد اما برای گذاشتن اولین تاثیر یا تاثیرات بر روی طرف مقابل الزامی است. خیلی باید از رابطه تان بگذرد تا بگذارید شما را در لباسی معمولی یا بدون آرایش ببیند.

چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟

5 - پیش قدم شوید
سرسخت بودن را فراموش کنید و خیلی وقت ها خودتان پیش قدم شوید. اما نباید این کار را همیشه تکرار کنید. برای اینکه او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، باید علایق او را در نهایت نگه دارید. پس برایش یادداشت بگذارید و از او بخواهید که در فلان روز همدیگر را ملاقات کنید.

6 - به غریزه اش رسیدگی کنید
این کاملاً بدیهی است. با تحسین کردن او، چه از ظاهرش و چه از شخصیتش، ایجاد ارتباط چشمی و نگاه های نافذ، احساساتش را شکوفا کنید.
ممکن است مردی به شما بگوید که به کمی فضا نیاز دارد و اینکه دوست دارد بدون اینکه به نامزدش فکر کند، زمانی را به خود و دوستان هم جنس خود اختصاص دهد اما این همیشه درست نیست. می توانید این را پذیرفته و بگذرید. و یا کاری کنید که بدون اینکه حتی از او بخواهید، شما را بخواهد و همیشه دنبالتان باشد.
فقط کافی است که دختری با اعتماد به نفس به نظر برسید و طوری وانمود کنید که خیلی به حضور او نیاز ندارید.
اگر این نکات را رعایت کنید، خیلی زود می بینید که چطور او را شیفته خود می کنید و همیشه به دنبال خود می کشانید.

7- صادق باشید و مستقیم صحبت کنید
 هیچ چیز بهتر از صداقت نیست. حرف دلتان را بزنید. بسیاری از زنان انتظار دارند نامزدشان ذهنشان را بخواند و یا آن چیزی که دلشان می خواهد را خودش ” کشف ” کند. ما نمی توانیم ذهن شما را بخوانیم. صادق بودن بهترین کمک برای یک رابطه است.

 روش های جذب یک پسر چیست؟

8-با شوهرتان مثل یک پادشاه رفتار کنید

 الان دختران فریاد می کشند “چرا اول او با من مثل یک ملکه رفتار نکنه؟”  اگر به دنبال نتایج مطلوبتان هستید اول شما باید شروع کنید. دست از خودخواهی و سرزنش کردن نامزدتان بکشید. اگر شما واقعا با نامزدتان مثل یک پادشاه رفتار کنید، او کنار شما احساس میکند که یک شاه است – این احساس اعتیاد آور است. بنابراین، او به شما معتاد می شود و هر کاری انجام می دهد تا شما را نگه دارد. خانم ها، این یک فرمول برای نگه داشتن نامزدتان و وابسته کردن اوست. با او مانند یک پادشاه رفتار کن ده برابر او با شما مثل یک ملکه رفتار خواهد کرد.

9- به نامزدتان فضا و آزادی بدهید

بسیاری از مردان وقتی زمان زیادی با زنی هستند احساس می کنند که در یک “قفس” قرار گرفته اند. در عوض، به او اجازه دهید احساس آزادی کند و آزاد باشد، لازم نیست هر بار که جایی می رود یا کاری انجام می هد از او بازجویی کنید. اعتماد اساس یک رابطه خوب است . بهترین راه برای حفظ نامزدتان این است که به او اعتماد داشته باشید. به او اجازه دهید فضا و وقت آزاد برای خود داشته باشد. مطمئنا با این کار شما او هم زمانی که با هم هستید خیلی بیشتر از شما قدردانی میکند. بهترین راه برای نگه داشتن یک پسر قبل یا بعد از عقد این است که درب را برایش باز بگذارید که هر وقت خواست شما را ترک کند.

گردآوری و تنظیم: سوربانبه این مطلب امتیاز دهید:
(190 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما:
 • جلال پنجشنبه, 30 بهمن 1399

  بسیار خوب

  پاسخ مدیر:

  ممنون از لطف و محبتتون دوست عزیز.

 • تنهایی پنجشنبه, 30 بهمن 1399

  سلام نامزدم زیاد بهم پیام نمیده منم که پیام میدم به زور جواب میده اصلا زنگ نمیزنه منم که زنگ میزنم جوابمو نمیده

 • ... دوشنبه, 27 بهمن 1399

  سلام من الان چهار ساله نامزدم تنها مشکلی ک داریم اینه که ایشون قدرت نه گفتن رو نداره و خیلی یادوستاشون بیرون میره و متاسفانه من خیلی گیر میدم و بازجویی میکنم ک باعث شد بهم دروغ بگه یعنی خودم خراب کردم حالا ب نظرتون چکارکنم ک این خراب کاریم درست شه پ بیشتر جذب خودم شه دلش بخواد همش پیش خودم باشه

 • ناشناس پنجشنبه, 23 بهمن 1399

  سورپرایزش کن حتی با چیز کوچکی شده مثلا بگو چشماتو ببند بعد باز کنه ببینه ی شال دیگه سرته

 • نازین دوشنبه, 20 بهمن 1399

  خیلی ممنون

  پاسخ مدیر:

  ممنون از توجهتون دوست عزیز.

 • نگاه پنجشنبه, 16 بهمن 1399

  سلام دوست خوب من 19 سالمه و 5 ماه از نامزاده من میشه ما تا امروز خدا را شکر دوا نکردیم اما او بالایم زیاد قهر میشه میگویی چرا با من حرف زیاد نمیزنی وقت اون زنگ میزن من زیاد حرف نمیزنم چون حرفی زیاد نیست که بگوئیم تشکر حالی فهمیدم چگونه با نامزادم حرف بزنم واقعین تشکر

 • مینا جمعه, 03 بهمن 1399

  خیلی خوب بود بخدا، مرسی ازتون

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنون از شما دوست عزیز، خوشحالیم که مورد توجهتون قرار گرفته.

 • ناشناس جمعه, 03 بهمن 1399

  عالی

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنون از شما دوست عزیز، خوشحالیم که مورد توجهتون قرار گرفته.

 • یاسمن چهارشنبه, 24 دی 1399

  خیلی خیلی عالی بود ممنون

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنون از شما دوست عزیز، خوشحالیم که مورد توجهتون قرار گرفته.

 • زهرا دوشنبه, 22 دی 1399

  عالیه دستتون درد نکنه

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنون از شما دوست عزیز، خوشحالیم که مورد توجهتون قرار گرفته.

 • نفس شنبه, 20 دی 1399

  خیلی ممنون حرفاتون خیلی تأثیر گذاره

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنون از شما دوست عزیز، خوشحالیم که مورد توجهتون قرار گرفته.

 • یاسمن دوشنبه, 15 دی 1399

  عالی خیلی کمکم کرد الان میخوایم عروسی کنیم

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنون از شما دوست عزیز، خوشحالیم که مورد توجهتون قرار گرفته.

 • یاسمن يكشنبه, 14 دی 1399

  ممنون از کمکتون واقعا عالی و کار ساز بود.

  پاسخ مدیر:

  خدا رو شکر، از این بابت خیلی خوشحال شدیم.

 • ناشناس شنبه, 06 دی 1399

  سلام خسته نباشید منو نامزدم خیلی سر هر مساعلی دعوا داریم خیلی ردش حساسم و به خاطر اون خیلی به هم گیر میدیم مثلا بیرون رفتنامون انلاین شدنامون .......میشه کمکم کنید

 • صفیه جمعه, 05 دی 1399

  بهترین و آموزنده ترین است

  پاسخ مدیر:

  ممنونم از انرژی مثبتتون دوست عزیز.

 • رقیه چهارشنبه, 26 آذر 1399

  سلام دوستان من و نامزدم ۲ سال نامزدیم. اون عصلن به من توجه نمی کنه. همش با دوستاش میگرده. اس میدم جواب نمی ده زنگ می زنم جواب نمی ده. وقت به مادرش پدرش خواهر برادرش بیرون می ره. باهاشون زنگ می زنه حرف می زنه انگار نامزد نداره. اصلن به فک من نیست. همش دوا می کنیم الانم ۳ هفته ست با هم قهریم. میگه می خوام جدا شم. تو رو خدا کمک کنید

 • ساناز سه شنبه, 25 آذر 1399

  من 18 سالمه 1 ساله که عقد کردم ما عاشق همدیگه بودیم ولی سر یه موضوعی بین من و نامزدم بهم خورد حتی به طلاق هم کشید ولی داخل دادگاه کلی ابراز پشیمونی کرد و منم چون دوسش داشتم دیگه دنبال طلاق نرفتم ولی الان سه ماهه که نه من میرم پیشش نه اون میاد پیشم اولش خیلی بهم زنگ میزد میگف بیا پیشم ولی الان دیگه تا من بهش زنگ نزنم زنگ نمیزنه میگه دوست دارم ولی بازم بهم بیتوجهی میکنه یهو غیب میشه بعد چند روز پیداش میشه

 • ناشناس شنبه, 22 آذر 1399

  خیلی خوب بود من 2 ماهه عقدم اولا خوب بهم زنگ میزد پیام میداد اما الا بهم زنگ و پیام نمیده فقط خودم پیام میدم و میزنگم

 • لیلا جمعه, 21 آذر 1399

  بسیار بسیار مفید و مؤثر بود ممنونم ازتون

  پاسخ مدیر:

  ممنون از لطف شما دوست عزیز.

 • زهرا پنجشنبه, 20 آذر 1399

  ممنون خیلی خوب بود دقیقا چیزایی بود ک باید میدونستم

  پاسخ مدیر:

  ممنون از لطف شما دوست عزیز.

 • مهسا چهارشنبه, 19 آذر 1399

  خوب

 • ساسا دوشنبه, 03 آذر 1399

  سلام من یک سالو نیم نامزدم اول باهم خیلی خوب بودم. به هم خیلی اهمیت می دادیم. بعد تا من پیام یا زنگ نزنم. اون نمیزنه به نظرتون چیکار کنم؟

 • کیمیا دوشنبه, 12 آبان 1399

  خیلی ممنون عالی بود...

  پاسخ مدیر:

  مرسی از لطفتون دوست عزیز.

 • فروزان شنبه, 10 آبان 1399

  عااااالی از این بهتر نمیشه

  پاسخ مدیر:

  مرسی از محبت و لطفتون دوست عزیز.

 • رویا پنجشنبه, 08 آبان 1399

  عالی

 • سیما دوشنبه, 05 آبان 1399

  عالييييييي. واقعااا ممنون عالی بود

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنونم از لطف شما سیمای عزیز

 • غریبه پنجشنبه, 01 آبان 1399

  کاش یکم بیشتر بهم توجه کن خودش بهم زنگ بزنه.

 • حکیمه چهارشنبه, 30 مهر 1399

  من ۱۶سالم این ۸ماه که نامزدی کردم اوایل نامزدم برام وقت میذاشت. الان هیچ اگه یه هفته بهش زنگ نمیزنم من فراموش میکنم چکار کنم؟

 • میران پنجشنبه, 24 مهر 1399

  من ۱۷ سالمه و نامزدم ۱۵ سالشه ما دو ماهه نامزد کردیم اما الان نمیدونم چرا وقتی ازش دورم حس دلتنگی میکنم و دوست دارم کنارش باشم اما وقتی میرم کنارش دو کلمه حرف میزنم یه حرفی یا یه حرکتی میکنه که خیلی مزنه تو ذوقم و ازش دل زده میشم لطفا بهم یه راه نشون بدین و رابطمونو نجات بدین....

 • دختر یخی جمعه, 11 مهر 1399

  سلام منم ۱۵ سالمه تقریبا ۸ ماهه نامزدم ..اوایل نامزدیمون باهام خوب بود دوسم داش برام وق میذاشت ولی الان دیگه نه همش لا دوستاشه یا باشگاه هستش بهم توجه نمیکنه به نظرتون چیکا کنم؟


جدیدترین ایده ها و مقالات عروسی

پیشنهادها برای شما

باغ تالار و تشریفات مجالس آرینا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات تک رز اصفهان

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
اصفهان

تشریفات باران تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات موسوی تهران بدون ورودی باغ

شروع قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
تهران

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشريفات ويوا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مجموعه تشریفات موگه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس عروسی تیام تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات آنتیک تهران

شروع قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان
تهران

تشریفات مجالس کارن شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس

تشریفات لوکس کاج طلایی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهرانبا ما بهترین بازدهی تبلیغات رپورتاژ را تجربه کنید:

شــروع کنید