بنر
بنر
بنر
بنر
تبلیغات در سوربان

چطوری نامزدم را عاشق و وابسته خود کنم؟ چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟ روش های جذب یک پسر چیست؟ چگونه شوهرم را به خودم وابسته کنم؟ اگر شما خانمی باشید که مردی را دوست دارید حتما این سوالات را از خود میپرسید. در ادامه با سوربان همراه باشید تا راههای را برای جذب مرد مورد علاقتان به شما نشان دهیم.

چگونه نامزدم را عاشق و شیفته خود کنم؟

شروع یک رابطه جدید همیشه بهترین قسمت آن است. آن شور و هیجان اولیه هیچوقت تکرار نخواهد شد. اما آیا می توانید کاری کنید که آن شور و شوق را برای همیشه نگه دارید؟ آیا می توانید کاری کنید که هر روزی که می گذرد بیشتر دوستتان داشته باشد؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه به شما فکر کند؟ شاید چشمش را گرفته باشید، اما آیا می توانید مطمئن باشید بطور دائمی مال شما شود؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه شما را بخواهد و برای آنچه که هستید دوستتان داشته باشد؟

مردها تک بعدی تر از زن ها هستند. یا شاید هم چیزها را آنطور که ما می بینیم نمی بینند.
در زندگی مردها هر موقعیت نمی تواند میلیون ها جایگزین یکسان داشته باشد.
برای آنها، زنگ نزدن شما خیلی ساده به این معنی است که سرتان شلوغ است و هیچوقت تصور نخواهد کرد که علاقه ای به او ندارید.
بنابراین کار شما این است که او را مجذوب خود نگه دارید و کاری کنید که همیشه شما را بخواهد.
با چه سلاحی؟ با اعتمادبه نفس و کنترلتان. ما به شما می گوییم چطور او را بدون هیچ تلاشی مجذوب خودتان نگه دارید.

چطوری نامزدم را عاشق و وابسته خود کنم؟

1 - سر خود را شلوغ کنید
هیچوقت نباید طوری نشان دهید که انگار نشسته اید کنار تلفن و منتظر زنگ او هستید، حتی اگر واقعاً اینطور باشد! برای اینکه حواستان را پرت کنید، بیرون بروید، با دوستانتان معاشرت کنید، سرگرمی برای خود داشته باشید.
و دقت کنید که حتماً او از فعالیت های شما باخبر باشد و بداند که سرتان شلوغ است. این کار نه تنها او را مجذوب شما نگه می‌دارد، باعث می شود وقتی برای او وقت می گذارید کلی متشکرتان باشد!

2 - هیچوقت نشان ندهید که اذیت می شوید
بزرگترین اشتباهی که اکثر خانم ها مرتکب می شوند این است که مدام شکایت می کنند که « چرا دیشب \ دیروز\ فلان موقع به من زنگ نزدی؟ » اینجور سوال ها به جای اینکه باعث شود بیشتر دوستتان داشته باشد، فقط او را دورتر می کند. اینکه بگویید، « قبلاًها اینکار را می کردی » حتی اوضاع را بدتر هم می کند. یادتان باشد، مردها از سوال و جواب کردن در رابطه متنفر هستند.
در ابتدای هر رابطه، شور و هیجان در بالاترین حد است و این باعث می شود همیشه دنبالتان باشد. اما رابطه هم مثل هر چیز دیگری پیش می رود و به مرحله ای می رسد که هر دوی شما با هم راحت تر می شوید و این یعنی لازم نیست دیگر هر چند ساعت یکبار به هم زنگ بزنید تا احساس کنید هم را دوست دارید.

3 - احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید
اگر می خواهید بدانید که چطور او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، لباسی بپوشید که خودتان از آن خیلی خوشتان می آید و احساس می کنید جذاب می شوید. وقتی خودتان احساس جذاب بودن کنید، مطمئن باشید در ظاهرتان تاثیر می گذارد.

4 - به ظاهرتان توجه کنید
شاید سطحی به نظر برسد اما برای گذاشتن اولین تاثیر یا تاثیرات بر روی طرف مقابل الزامی است. خیلی باید از رابطه تان بگذرد تا بگذارید شما را در لباسی معمولی یا بدون آرایش ببیند.

چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟

5 - پیش قدم شوید
سرسخت بودن را فراموش کنید و خیلی وقت ها خودتان پیش قدم شوید. اما نباید این کار را همیشه تکرار کنید. برای اینکه او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، باید علایق او را در نهایت نگه دارید. پس برایش یادداشت بگذارید و از او بخواهید که در فلان روز همدیگر را ملاقات کنید.

6 - به غریزه اش رسیدگی کنید
این کاملاً بدیهی است. با تحسین کردن او، چه از ظاهرش و چه از شخصیتش، ایجاد ارتباط چشمی و نگاه های نافذ، احساساتش را شکوفا کنید.
ممکن است مردی به شما بگوید که به کمی فضا نیاز دارد و اینکه دوست دارد بدون اینکه به نامزدش فکر کند، زمانی را به خود و دوستان هم جنس خود اختصاص دهد اما این همیشه درست نیست. می توانید این را پذیرفته و بگذرید. و یا کاری کنید که بدون اینکه حتی از او بخواهید، شما را بخواهد و همیشه دنبالتان باشد.
فقط کافی است که دختری با اعتماد به نفس به نظر برسید و طوری وانمود کنید که خیلی به حضور او نیاز ندارید.
اگر این نکات را رعایت کنید، خیلی زود می بینید که چطور او را شیفته خود می کنید و همیشه به دنبال خود می کشانید.

7- صادق باشید و مستقیم صحبت کنید
 هیچ چیز بهتر از صداقت نیست. حرف دلتان را بزنید. بسیاری از زنان انتظار دارند نامزدشان ذهنشان را بخواند و یا آن چیزی که دلشان می خواهد را خودش ” کشف ” کند. ما نمی توانیم ذهن شما را بخوانیم. صادق بودن بهترین کمک برای یک رابطه است.

 روش های جذب یک پسر چیست؟

8-با شوهرتان مثل یک پادشاه رفتار کنید

 الان دختران فریاد می کشند “چرا اول او با من مثل یک ملکه رفتار نکنه؟”  اگر به دنبال نتایج مطلوبتان هستید اول شما باید شروع کنید. دست از خودخواهی و سرزنش کردن نامزدتان بکشید. اگر شما واقعا با نامزدتان مثل یک پادشاه رفتار کنید، او کنار شما احساس میکند که یک شاه است – این احساس اعتیاد آور است. بنابراین، او به شما معتاد می شود و هر کاری انجام می دهد تا شما را نگه دارد. خانم ها، این یک فرمول برای نگه داشتن نامزدتان و وابسته کردن اوست. با او مانند یک پادشاه رفتار کن ده برابر او با شما مثل یک ملکه رفتار خواهد کرد.

9- به نامزدتان فضا و آزادی بدهید

بسیاری از مردان وقتی زمان زیادی با زنی هستند احساس می کنند که در یک “قفس” قرار گرفته اند. در عوض، به او اجازه دهید احساس آزادی کند و آزاد باشد، لازم نیست هر بار که جایی می رود یا کاری انجام می هد از او بازجویی کنید. اعتماد اساس یک رابطه خوب است . بهترین راه برای حفظ نامزدتان این است که به او اعتماد داشته باشید. به او اجازه دهید فضا و وقت آزاد برای خود داشته باشد. مطمئنا با این کار شما او هم زمانی که با هم هستید خیلی بیشتر از شما قدردانی میکند. بهترین راه برای نگه داشتن یک پسر قبل یا بعد از عقد این است که درب را برایش باز بگذارید که هر وقت خواست شما را ترک کند.

گردآوری و تنظیم: سوربانبه این مطلب امتیاز دهید:
(175 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما:
 • ساسا دوشنبه, 03 آذر 1399

  سلام من یک سالو نیم نامزدم اول باهم خیلی خوب بودم. به هم خیلی اهمیت می دادیم. بعد تا من پیام یا زنگ نزنم. اون نمیزنه به نظرتون چیکار کنم؟

 • کیمیا دوشنبه, 12 آبان 1399

  خیلی ممنون عالی بود...

  پاسخ مدیر:

  مرسی از لطفتون دوست عزیز.

 • فروزان شنبه, 10 آبان 1399

  عااااالی از این بهتر نمیشه

  پاسخ مدیر:

  مرسی از محبت و لطفتون دوست عزیز.

 • رویا پنجشنبه, 08 آبان 1399

  عالی

 • سیما دوشنبه, 05 آبان 1399

  عالييييييي. واقعااا ممنون عالی بود

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنونم از لطف شما سیمای عزیز

 • غریبه پنجشنبه, 01 آبان 1399

  کاش یکم بیشتر بهم توجه کن خودش بهم زنگ بزنه.

 • حکیمه چهارشنبه, 30 مهر 1399

  من ۱۶سالم این ۸ماه که نامزدی کردم اوایل نامزدم برام وقت میذاشت. الان هیچ اگه یه هفته بهش زنگ نمیزنم من فراموش میکنم چکار کنم؟

 • میران پنجشنبه, 24 مهر 1399

  من ۱۷ سالمه و نامزدم ۱۵ سالشه ما دو ماهه نامزد کردیم اما الان نمیدونم چرا وقتی ازش دورم حس دلتنگی میکنم و دوست دارم کنارش باشم اما وقتی میرم کنارش دو کلمه حرف میزنم یه حرفی یا یه حرکتی میکنه که خیلی مزنه تو ذوقم و ازش دل زده میشم لطفا بهم یه راه نشون بدین و رابطمونو نجات بدین....

 • دختر یخی جمعه, 11 مهر 1399

  سلام منم ۱۵ سالمه تقریبا ۸ ماهه نامزدم ..اوایل نامزدیمون باهام خوب بود دوسم داش برام وق میذاشت ولی الان دیگه نه همش لا دوستاشه یا باشگاه هستش بهم توجه نمیکنه به نظرتون چیکا کنم؟

 • نازگل چهارشنبه, 02 مهر 1399

  حرف نداشت

  پاسخ مدیر:

  ممنون از مهر شما دوست عزیز.

 • ناشناس جمعه, 28 شهریور 1399

  نامزد من خیلی با دوستاش میره بیرون و وقتی که من بهش میگم یکم برای منم وقت بزار ناراحت میشه قهر میکنه به نظرتون باید چیکار کنم؟

 • هلن چهارشنبه, 26 شهریور 1399

  خیلی عالی ،حرفای خوب و کاملا درستی رو متذکر شدین من با نامزدم مشکلی ندارم خدارو شکر و شش ماهه که نامزدم فقط خواستم به معلوماتم افزایش بدم و خوب‌تر جلو برم

 • گلی سه شنبه, 25 شهریور 1399

  عالی

  پاسخ مدیر:

  ممنون از شما دوست عزیز.

 • غریبه سه شنبه, 21 مرداد 1399

  سلام من ۱۷ سالمه ۴ ماهه نامزدم. نامزدم ۲ ماهه اول خیلی خوب بیش از اندازه خوشبخت بودم ولی بعدش حس میکنم باهام طرد شده هی دعوا میکنیم. الانم دو هفتس ازش خبری ندارم.چی کار کنم ولی به همه هم میگه من دوسش دارم ولش هم نمیکنم؟؟!!؟؟

 • مهدیه پنجشنبه, 16 مرداد 1399

  سلام من مهدیه هستم ۱۳ ساله ۱۰ ماهه نامزد کردیم الانم می خوان عروسی مو بگیرن

 • عاطفه سه شنبه, 14 مرداد 1399

  سلام. من ۲۰ سالمه ۲۰روزه عقد کردم، روزهای اول دوسش نداشتم شوهرم رو ولی الان عاشقشم چون یه مرد واقعیه. واقعا عاشقمه. دعا کنین تا ابد اینطور بمونیم

  پاسخ مدیر:

  ایشالا تا ابد عشقتون جاوید بمونه

 • ستاره جمعه, 10 مرداد 1399

  خوب بود

 • ناشناس سه شنبه, 07 مرداد 1399

  سلام. من یه دو ماه میشه نامزدات کردم. مشکلم اینکه اصلا نمیتونم پیشش حرف بزنم. نه فقط پیش اون پیش هیچ کسی نمیتونم حرف بزنم. مثلا توی جمع کلا قفل میکنم. بنظرم این موضوع باعث سردی رابطمون شده اگه شما راهی بلدین لطفلا راهنمایی کنید چطور باشم؟

 • ناشناس يكشنبه, 22 تیر 1399

  سلام من ۱ ماهه نامزدم سر یه مشکلی دعوا کردیم، الان هم من فک میکنم اون دوسم نداره و هم اون این فکرو میکنه. یکم سرد شدیم همش سر کاره. میگم بریم بیرون؟ میگه اخر هفته میگ باید کار کنم. میگم من مهمم یا کار میگه کار، کار نباشه توام نیسی

 • مژگان يكشنبه, 08 تیر 1399

  عالی

 • مريم چهارشنبه, 04 تیر 1399

  تشكر از معلوماتتان

  پاسخ مدیر:

  ممنون از لطف شما مريم عزیز.

 • ناشناس دوشنبه, 19 خرداد 1399

  من ۱۷سالمه و تازه نامزد کردم نامزدم بهم خیلی توجه می‌کنه ولی من هیچ حسی بهش ندارم چیکار کنم؟

 • لیلا يكشنبه, 18 خرداد 1399

  اها خوبه

  پاسخ مدیر:

  مرسی از انرژی مثبتتون

 • ساجده چهارشنبه, 14 خرداد 1399

  خیلی خوب بود عالی

  پاسخ مدیر:

  ممنون از انرژی های که به ما میدید ساجده عزیز.

 • رها يكشنبه, 11 خرداد 1399

  عالی

  پاسخ مدیر:

  مرسی از شما دوست عزیز.

 • فاطمه شنبه, 03 خرداد 1399

  سلام 22 سالمه. من یه ماهه عقد کردم. نامزدم خیلی دوسم داره اما اون فقط در روز در حد ۱ ساعت بام چت میکنه اونم همش درباره خانواده ها حرف میزنیم. میگم چرا اینجوری میکنی میگه کمتر حرف بزنیم بهتره دعوامونم نمیشه. میخوام جوری باشه که پیگیرم باشه ن اینجوری. یه جورایی سرده. تحمل دوریمو داره. نمیخوام اینجوری باشه. لطفا راهنمایی کنید.

 • مریم شنبه, 03 خرداد 1399

  سلام دوستای عزیزم. ما ۶ ماهه که عقد کردیم. رابطمون خدارو شکر تا الان عالی بوده. ان شاالله از این به بعد هم عالی میشه .

 • مهیا چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399

  سلام. من سه ماهه نامزد کردم و 25 سالمه. رابطمون خوبه ولی ترس اینکه ازش جدا بشم رو دارم. خیلی کم حرفم و اون پر حرف ترین ادمیه که تاحالا دیدم.

 • محدثه دوشنبه, 29 ارديبهشت 1399

  عالی

  پاسخ مدیر:

  ممنون محدثه عزیز.

 • فاطی يكشنبه, 28 ارديبهشت 1399

  سلام من ۱۷ سالمه و یک سال و نیمه که نامزدم. نامزدم بیست و شش سالشه و کارش یه شهر دیگه اس. اولش زیاد دوستش نداشتم ولی هیچ کاری نکردم ک اون بهفمه. اون خیلی منو دوس داره ولی الان مدتیه خیلی باهم سرد شدیم. اصلا یه جوری شدیم میخوایم عقد کنیم. من با خانوادش خوبم با خودش هم خوبم. نمیدونم چرا دست خودم نیست خیلی روش حساسم یه اخم میکنه سریع دلم میگیره. دوس دارم فقط منو ببینه فقط با من حرف بزنه. با خواهرش خیلی خوبم ولی نامزدم ک دربارش حرف میزنه بدم میاد. کلا میخواد از من تعریف کنه سریع خواهرشم مثال میزنه و من بدم میاد. یا میخواد چیزی برام بخره میگه میخوام برا اونم بخرم. من خواهرش رو دوس دارم ولی دوست ندارم که اینجوری بشه.الانم هم یک هفته اس با هم قهریم سر اینکه میگه اخلاقت خوب نیست، همش قهر میکنی، بهم گیر میدی.میگه تا زمان عقد فکر کنیم ولی من این یک هفته رو هم ب زور تحمل کردم لطفا کمکم کنید چی کار کنم؟پیشنهادها برای شما

باغ تالار و تشریفات مجالس آرینا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات باران تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات موسوی تهران بدون ورودی باغ

شروع قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
تهران

تشريفات ويوا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات پیوند ماندگار قم

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
قم

تشریفات مجالس ماه

شروع قیمت: ۱۵۰,۰۰۰ تومان
تهران

تشریفات مجالس ژاتن تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس رزا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس شیراز نایت

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس

تشریفات مجالس آیینه مهر شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارسبا ما بهترین بازدهی تبلیغات رپورتاژ را تجربه کنید:

شــروع کنید