بنر
بنر
بنر
بنر

چطوری نامزدم را عاشق و وابسته خود کنم؟ چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟ روش های جذب یک پسر چیست؟ چگونه شوهرم را به خودم وابسته کنم؟ اگر شما خانمی باشید که مردی را دوست دارید حتما این سوالات را از خود میپرسید. در ادامه با سوربان همراه باشید تا راههای را برای جذب مرد مورد علاقتان به شما نشان دهیم.

چگونه نامزدم را عاشق و شیفته خود کنم؟

شروع یک رابطه جدید همیشه بهترین قسمت آن است. آن شور و هیجان اولیه هیچوقت تکرار نخواهد شد. اما آیا می توانید کاری کنید که آن شور و شوق را برای همیشه نگه دارید؟ آیا می توانید کاری کنید که هر روزی که می گذرد بیشتر دوستتان داشته باشد؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه به شما فکر کند؟ شاید چشمش را گرفته باشید، اما آیا می توانید مطمئن باشید بطور دائمی مال شما شود؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه شما را بخواهد و برای آنچه که هستید دوستتان داشته باشد؟

مردها تک بعدی تر از زن ها هستند. یا شاید هم چیزها را آنطور که ما می بینیم نمی بینند.
در زندگی مردها هر موقعیت نمی تواند میلیون ها جایگزین یکسان داشته باشد.
برای آنها، زنگ نزدن شما خیلی ساده به این معنی است که سرتان شلوغ است و هیچوقت تصور نخواهد کرد که علاقه ای به او ندارید.
بنابراین کار شما این است که او را مجذوب خود نگه دارید و کاری کنید که همیشه شما را بخواهد.
با چه سلاحی؟ با اعتمادبه نفس و کنترلتان. ما به شما می گوییم چطور او را بدون هیچ تلاشی مجذوب خودتان نگه دارید.

چگونه نامزدم را عاشق و شیفته خود کنم؟

1 - سر خود را شلوغ کنید
هیچوقت نباید طوری نشان دهید که انگار نشسته اید کنار تلفن و منتظر زنگ او هستید، حتی اگر واقعاً اینطور باشد! برای اینکه حواستان را پرت کنید، بیرون بروید، با دوستانتان معاشرت کنید، سرگرمی برای خود داشته باشید.
و دقت کنید که حتماً او از فعالیت های شما باخبر باشد و بداند که سرتان شلوغ است. این کار نه تنها او را مجذوب شما نگه می‌دارد، باعث می شود وقتی برای او وقت می گذارید کلی متشکرتان باشد!

2 - هیچوقت نشان ندهید که اذیت می شوید
بزرگترین اشتباهی که اکثر خانم ها مرتکب می شوند این است که مدام شکایت می کنند که « چرا دیشب \ دیروز\ فلان موقع به من زنگ نزدی؟ » اینجور سوال ها به جای اینکه باعث شود بیشتر دوستتان داشته باشد، فقط او را دورتر می کند. اینکه بگویید، « قبلاًها اینکار را می کردی » حتی اوضاع را بدتر هم می کند. یادتان باشد، مردها از سوال و جواب کردن در رابطه متنفر هستند.
در ابتدای هر رابطه، شور و هیجان در بالاترین حد است و این باعث می شود همیشه دنبالتان باشد. اما رابطه هم مثل هر چیز دیگری پیش می رود و به مرحله ای می رسد که هر دوی شما با هم راحت تر می شوید و این یعنی لازم نیست دیگر هر چند ساعت یکبار به هم زنگ بزنید تا احساس کنید هم را دوست دارید.

3 - احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید
اگر می خواهید بدانید که چطور او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، لباسی بپوشید که خودتان از آن خیلی خوشتان می آید و احساس می کنید جذاب می شوید. وقتی خودتان احساس جذاب بودن کنید، مطمئن باشید در ظاهرتان تاثیر می گذارد.

4 - به ظاهرتان توجه کنید
شاید سطحی به نظر برسد اما برای گذاشتن اولین تاثیر یا تاثیرات بر روی طرف مقابل الزامی است. خیلی باید از رابطه تان بگذرد تا بگذارید شما را در لباسی معمولی یا بدون آرایش ببیند.

چگونه نامزدم را عاشق و شیفته خود کنم؟

5 - پیش قدم شوید
سرسخت بودن را فراموش کنید و خیلی وقت ها خودتان پیش قدم شوید. اما نباید این کار را همیشه تکرار کنید. برای اینکه او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، باید علایق او را در نهایت نگه دارید. پس برایش یادداشت بگذارید و از او بخواهید که در فلان روز همدیگر را ملاقات کنید.

6 - به غریزه اش رسیدگی کنید
این کاملاً بدیهی است. با تحسین کردن او، چه از ظاهرش و چه از شخصیتش، ایجاد ارتباط چشمی و نگاه های نافذ، احساساتش را شکوفا کنید.
ممکن است مردی به شما بگوید که به کمی فضا نیاز دارد و اینکه دوست دارد بدون اینکه به نامزدش فکر کند، زمانی را به خود و دوستان هم جنس خود اختصاص دهد اما این همیشه درست نیست. می توانید این را پذیرفته و بگذرید. و یا کاری کنید که بدون اینکه حتی از او بخواهید، شما را بخواهد و همیشه دنبالتان باشد.
فقط کافی است که دختری با اعتماد به نفس به نظر برسید و طوری وانمود کنید که خیلی به حضور او نیاز ندارید.
اگر این نکات را رعایت کنید، خیلی زود می بینید که چطور او را شیفته خود می کنید و همیشه به دنبال خود می کشانید.

7- صادق باشید و مستقیم صحبت کنید
 هیچ چیز بهتر از صداقت نیست. حرف دلتان را بزنید. بسیاری از زنان انتظار دارند نامزدشان ذهنشان را بخواند و یا آن چیزی که دلشان می خواهد را خودش ” کشف ” کند. ما نمی توانیم ذهن شما را بخوانیم. صادق بودن بهترین کمک برای یک رابطه است.

چگونه نامزدم را عاشق و شیفته خود کنم؟

8-با شوهرتان مثل یک پادشاه رفتار کنید

 الان دختران فریاد می کشند “چرا اول او با من مثل یک ملکه رفتار نکنه؟”  اگر به دنبال نتایج مطلوبتان هستید اول شما باید شروع کنید. دست از خودخواهی و سرزنش کردن نامزدتان بکشید. اگر شما واقعا با نامزدتان مثل یک پادشاه رفتار کنید، او کنار شما احساس میکند که یک شاه است – این احساس اعتیاد آور است. بنابراین، او به شما معتاد می شود و هر کاری انجام می دهد تا شما را نگه دارد. خانم ها، این یک فرمول برای نگه داشتن نامزدتان و وابسته کردن اوست. با او مانند یک پادشاه رفتار کن ده برابر او با شما مثل یک ملکه رفتار خواهد کرد.

9- به نامزدتان فضا و آزادی بدهید

بسیاری از مردان وقتی زمان زیادی با زنی هستند احساس می کنند که در یک “قفس” قرار گرفته اند. در عوض، به او اجازه دهید احساس آزادی کند و آزاد باشد، لازم نیست هر بار که جایی می رود یا کاری انجام می هد از او بازجویی کنید. اعتماد اساس یک رابطه خوب است . بهترین راه برای حفظ نامزدتان این است که به او اعتماد داشته باشید. به او اجازه دهید فضا و وقت آزاد برای خود داشته باشد. مطمئنا با این کار شما او هم زمانی که با هم هستید خیلی بیشتر از شما قدردانی میکند. بهترین راه برای نگه داشتن یک پسر قبل یا بعد از عقد این است که درب را برایش باز بگذارید که هر وقت خواست شما را ترک کند.

گردآوری و تنظیم: سوربانبه این مطلب امتیاز دهید:
(224 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما:
 • مهسا چهارشنبه, 23 تیر 1400

  خوبه

  پاسخ مدیر:

  مرسی از لطفتون دوست عزیز.

 • زینب شنبه, 05 تیر 1400

  من‌ یک‌ سال‌‌ عقد‌کردیم‌‌ خودم‌ زیاد‌ گیر‌ میدم به‌ شوهرم‌‌‌ شکاکم‌ زود‌ ناراحت‌ میشم ‌‌شوهرم‌ اول‌ همیش‌ اس‌ میداد‌ الان‌ فقط بعضی‌ شب‌ها‌ اس‌ مید‌ه اونم‌ یه چند‌ تا‌ اس‌ که‌ داد‌ دیگه‌ نمیده‌‌‌‌

 • دختر روستایی شنبه, 05 تیر 1400

  سلام من سه سال ک بایه پسری دوست هستم و واقعا عاشقشم توی این مدت ما سه بار کات کردیم و اولین بار من سراغش رفتم ولی اون دوبار اون اومد سراغم خونواده من ناراضی هستن و دلیل مهمش اینه که پسره میخواد با خونوادش زندگی کنه تو خونه ۹۵ متری همه باهم ولی من دوست دارم مستقل شم حتی راضیم همسایه بدون دیوار باهاشون باشم ولی خونم جدا باشه چطوری راضیش کنم لطفا راهنماییم کنین اون به حرف مردم زیاد توجه میکنه

 • سمیرا چهارشنبه, 02 تیر 1400

  سلام از نظرهات تون خیلی ممنون من امتحانش میکنم

  پاسخ مدیر:

  سلام مرسی از محبتتون دوست عزیز.

 • سایه سه شنبه, 01 تیر 1400

  دوست دارم نامزدم عاشقم بشم راهنمایی کنید لطفا

 • مریم پنجشنبه, 27 خرداد 1400

  من خیلی حرف نمیزنم میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم

 • فرزانه چهارشنبه, 19 خرداد 1400

  سلام من الان نزدیک ب چهارساله نامزادم من ۱۸سالمه. من خیلی حرف نمی زنم. همیشه حرفای تکراری میزنیم و من نمیدونم چگونه باهاش حرف اگه میشه لطفا راهنمایم کنیم؟

 • ریحان پنجشنبه, 13 خرداد 1400

  ممنـون

  پاسخ مدیر:

  مرسی از محبت شما.

 • ناشناس دوشنبه, 10 خرداد 1400

  من عاشق پسری هستم که اونم دیوونه وار منو دوس داره اختلاف سنیمون ۱۶ساله ولی خیلی شیفته وعاشق هم هستیم هیچی برامون مهم نیست خانواده هامون هم نمیدونن ولی ماحاضریم ازکل دنیابگذریم تابه همدیگه برسیم

 • لیو شنبه, 01 خرداد 1400

  من اصلا نامزد ندارم

 • غریبه شنبه, 01 خرداد 1400

  سلام من سه سال است نامزادم اما نامزادم تویک کشور دیگه است اون دوستم داره میخاد بیشتر بامن حرف بزنه اما من نمیدانم چه کارکنم تارابطه عاشقانه تر بسازم راستش زود عصبانی میشم دعوا میکنم میشه بهم کمک کنید

 • ناشناس جمعه, 31 ارديبهشت 1400

  سلام من الان دوساله‌ با یه پسری آشنا شدم بدجور عاشقش‌شدم الان چهار‌ماه‌ هس که عقد کردیم اما اصلا احساس خوشحالی نمیکنم همسرم همش بی توجهی‌ میکنه بهم میدونم چونکه اونم عاشق یکی دیگه بود نمیدونم واقعا چیکار کنم دارم کم میارم همش احساس بدی بهم دس میده‌ لطفا راهنمایم‌ کنید چطور میتونم کاری کنم عشق سابق‌شو فراموش کنه

 • ناشناس دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400

  منم نامزدم اصلا بهم نمیگه دوستت دارم

 • مرضیه دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400

  سلام . من الان دوماه ک نامزد کردم نامزدم خیلی دوسم داره همش بهم محبت میکنه منم خیلی دوسش دارم ولی نمیتونم جلوش بهش بگم ک دوسش دارم و جواب ابراز علاقش و بدم یعنی مثل اینه ک غرورم جلومو میگیره میشه لطفا بهم بگید ک باید چیکار کنم و ممنون بابت همه مطالبتون خیلی خوب بودن.

 • مریم ربیعی نیا چهارشنبه, 15 ارديبهشت 1400

  خوب بود

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنون از لطفتون دوست عزیز.

 • ناشناس شنبه, 11 ارديبهشت 1400

  سلام. من 8ماهه نامزدم نامزدم خیلی دیر بهم پیام نمی‌ده. بیشتر موقع ها هم انلاینه. اصلا تو این مدت باهم تلفنی صحبت نکردیم. میشه بگید چیکار کنم؟

 • شیرین يكشنبه, 29 فروردين 1400

  سلام من پنج ماه میشه نامزدم ولی نامزدم را خل دوست دارم اون هم میکه ولی یه کاری را که باید یه نامزد نشان بده برایم نمیده همیش انسان جدی واعصاب خراب است یعنی باید اب ات ره پف پف کده بخوری همرای اون نمیدانم چیکار کنم اکر اون را بانم کار دل خودش را بکنه ازم دورتر شده میره

 • آیسان يكشنبه, 29 فروردين 1400

  خیلی‌ عالیه‌ واقعا‌ دستتون‌ دردنکنه‌ آموزنده‌ و کارساز‌ بود

  پاسخ مدیر:

  واقعا خوشحالیم ازین بابت آیسان عزیز.

 • سارا رحیمی پنجشنبه, 26 فروردين 1400

  سلام من ۷ ماه از، عقدم میشه اما خیلی اختلاف بین مون هست نمیدونم باید چیکارکنم؟

 • نیلا پنجشنبه, 26 فروردين 1400

  سلام نامزادم همیشه نکران هست اما دلیلشو نمیگه

 • ندا چهارشنبه, 25 فروردين 1400

  سلام من پنج ماه نامزد کردم الان ی ماه میشه باهم چت میکنم هم دیگرو دوس داریم چطوری رفتار کنم که بیشتر عاشقم بشه؟

 • حنیده يكشنبه, 22 فروردين 1400

  سلام چطوری نامزدم خوش حال کنم و شیطونی بازی کنم؟

 • ارزو شنبه, 21 فروردين 1400

  من 16سالمه و نامزدم 22خیلی عاشق همدیگه هستیم .باهم صادقیم و دوست هم هستیم .به طوری زیادی وابسته همیم ولی به خاطر دور بودن خونه هامون اونا تهران و ما نیشابوریم نمیتونم زیاد ببینمش و واقعا اذیت میشیم

 • بانو سه شنبه, 17 فروردين 1400

  سلام من نامزدم خیلی دوسم داره و اصلا عصبانی نمیشه چهارسال باهمیم کوچیک ترین دعوا یی نکرده باهام هرکاری میکنم که عصبانی بش نمیشه نه ناراحت میشه از دستم فقط محبت میکنه.

 • مومو شنبه, 14 فروردين 1400

  سلام من یه کمک می خوام نامزدم خیلی لوسه همیشه سراغ غلطام میره چکار کنم؟

 • آوا چهارشنبه, 11 فروردين 1400

  خیلی ممنون که این اطلاعات رو گفتین خیلی بهم کمک کرد

  پاسخ مدیر:

  خیلی خوشحالیم از این بابت آوای عزیز.

 • غریب دوشنبه, 09 فروردين 1400

  سلام من سه وسال نیم هست که نامزدم نامزدم خیلی مغروره وزود عصبانی میشه پیش خانوادش هم بامن راحت نیست فقط در حد سلام وعلیک من چیکارکنم

 • سمیه يكشنبه, 01 فروردين 1400

  سلام من هیچ حسی به نامزدم ندارم حتی بعضی وقتهاحس میکنم که ازش متنفرم یه راهکار به من بگید که بتونم دوستش داشته باشم وعاشقش بشم ماالان سه ماهه باهم عقدیم

 • مهدیس شنبه, 16 اسفند 1399

  خوب بود

  پاسخ مدیر:

  مرسی از لطف و محبتتون دوست عزیز.

 • ف چهارشنبه, 06 اسفند 1399

  سلام ۱۷سالمه نامزدم خیلی دیر بهم پیام میده اصلا زنگ نمیزنه بیشتر مواقع هم انلاینه .همیشه میگه سرم درد می‌کنه حوصله ندارم .میگه سردم ازت ...من باید چیکار کنمپیشنهادها برای شما

باغ تالار و تشریفات مجالس آرینا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات تک رز اصفهان

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
اصفهان

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشريفات ويوا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات باران تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات موسوی تهران بدون ورودی باغ

شروع قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
تهران

تشریفات باغ تالار شب اصفهان

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
اصفهان

تشريفات باغ تالارملك تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات و باغ تالار مجلل تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجلل در باغ تالار روما

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

باغ تالار تشریفات امیر کرج

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
البرزبا ما بهترین بازدهی تبلیغات رپورتاژ را تجربه کنید:

خرید رپورتاژ آگهی