بنر

چطوری نامزدم را عاشق و وابسته خود کنم؟ چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟ روش های جذب یک پسر چیست؟ چگونه شوهرم را به خودم وابسته کنم؟ اگر شما خانمی باشید که مردی را دوست دارید حتما این سوالات را از خود میپرسید. در ادامه با سوربان همراه باشید تا راههای را برای جذب مرد مورد علاقتان به شما نشان دهیم.

alt

شروع یک رابطه جدید همیشه بهترین قسمت آن است. آن شور و هیجان اولیه هیچوقت تکرار نخواهد شد. اما آیا می توانید کاری کنید که آن شور و شوق را برای همیشه نگه دارید؟ آیا می توانید کاری کنید که هر روزی که می گذرد بیشتر دوستتان داشته باشد؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه به شما فکر کند؟ شاید چشمش را گرفته باشید، اما آیا می توانید مطمئن باشید بطور دائمی مال شما شود؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه شما را بخواهد و برای آنچه که هستید دوستتان داشته باشد؟

مردها تک بعدی تر از زن ها هستند. یا شاید هم چیزها را آنطور که ما می بینیم نمی بینند.
در زندگی مردها هر موقعیت نمی تواند میلیون ها جایگزین یکسان داشته باشد.
برای آنها، زنگ نزدن شما خیلی ساده به این معنی است که سرتان شلوغ است و هیچوقت تصور نخواهد کرد که علاقه ای به او ندارید.
بنابراین کار شما این است که او را مجذوب خود نگه دارید و کاری کنید که همیشه شما را بخواهد.
با چه سلاحی؟ با اعتمادبه نفس و کنترلتان. ما به شما می گوییم چطور او را بدون هیچ تلاشی مجذوب خودتان نگه دارید.

چطوری نامزدم را عاشق و وابسته خود کنم؟

1 - سر خود را شلوغ کنید
هیچوقت نباید طوری نشان دهید که انگار نشسته اید کنار تلفن و منتظر زنگ او هستید، حتی اگر واقعاً اینطور باشد! برای اینکه حواستان را پرت کنید، بیرون بروید، با دوستانتان معاشرت کنید، سرگرمی برای خود داشته باشید.
و دقت کنید که حتماً او از فعالیت های شما باخبر باشد و بداند که سرتان شلوغ است. این کار نه تنها او را مجذوب شما نگه می‌دارد، باعث می شود وقتی برای او وقت می گذارید کلی متشکرتان باشد!

2 - هیچوقت نشان ندهید که اذیت می شوید
بزرگترین اشتباهی که اکثر خانم ها مرتکب می شوند این است که مدام شکایت می کنند که « چرا دیشب \ دیروز\ فلان موقع به من زنگ نزدی؟ » اینجور سوال ها به جای اینکه باعث شود بیشتر دوستتان داشته باشد، فقط او را دورتر می کند. اینکه بگویید، « قبلاًها اینکار را می کردی » حتی اوضاع را بدتر هم می کند. یادتان باشد، مردها از سوال و جواب کردن در رابطه متنفر هستند.
در ابتدای هر رابطه، شور و هیجان در بالاترین حد است و این باعث می شود همیشه دنبالتان باشد. اما رابطه هم مثل هر چیز دیگری پیش می رود و به مرحله ای می رسد که هر دوی شما با هم راحت تر می شوید و این یعنی لازم نیست دیگر هر چند ساعت یکبار به هم زنگ بزنید تا احساس کنید هم را دوست دارید.

3 - احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید
اگر می خواهید بدانید که چطور او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، لباسی بپوشید که خودتان از آن خیلی خوشتان می آید و احساس می کنید جذاب می شوید. وقتی خودتان احساس جذاب بودن کنید، مطمئن باشید در ظاهرتان تاثیر می گذارد.

4 - به ظاهرتان توجه کنید
شاید سطحی به نظر برسد اما برای گذاشتن اولین تاثیر یا تاثیرات بر روی طرف مقابل الزامی است. خیلی باید از رابطه تان بگذرد تا بگذارید شما را در لباسی معمولی یا بدون آرایش ببیند.

چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟

5 - پیش قدم شوید
سرسخت بودن را فراموش کنید و خیلی وقت ها خودتان پیش قدم شوید. اما نباید این کار را همیشه تکرار کنید. برای اینکه او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، باید علایق او را در نهایت نگه دارید. پس برایش یادداشت بگذارید و از او بخواهید که در فلان روز همدیگر را ملاقات کنید.

6 - به غریزه اش رسیدگی کنید
این کاملاً بدیهی است. با تحسین کردن او، چه از ظاهرش و چه از شخصیتش، ایجاد ارتباط چشمی و نگاه های نافذ، احساساتش را شکوفا کنید.
ممکن است مردی به شما بگوید که به کمی فضا نیاز دارد و اینکه دوست دارد بدون اینکه به نامزدش فکر کند، زمانی را به خود و دوستان هم جنس خود اختصاص دهد اما این همیشه درست نیست. می توانید این را پذیرفته و بگذرید. و یا کاری کنید که بدون اینکه حتی از او بخواهید، شما را بخواهد و همیشه دنبالتان باشد.
فقط کافی است که دختری با اعتماد به نفس به نظر برسید و طوری وانمود کنید که خیلی به حضور او نیاز ندارید.
اگر این نکات را رعایت کنید، خیلی زود می بینید که چطور او را شیفته خود می کنید و همیشه به دنبال خود می کشانید.

7- صادق باشید و مستقیم صحبت کنید
 هیچ چیز بهتر از صداقت نیست. حرف دلتان را بزنید. بسیاری از زنان انتظار دارند نامزدشان ذهنشان را بخواند و یا آن چیزی که دلشان می خواهد را خودش ” کشف ” کند. ما نمی توانیم ذهن شما را بخوانیم. صادق بودن بهترین کمک برای یک رابطه است.

 روش های جذب یک پسر چیست؟

8-با شوهرتان مثل یک پادشاه رفتار کنید

 الان دختران فریاد می کشند “چرا اول او با من مثل یک ملکه رفتار نکنه؟”  اگر به دنبال نتایج مطلوبتان هستید اول شما باید شروع کنید. دست از خودخواهی و سرزنش کردن نامزدتان بکشید. اگر شما واقعا با نامزدتان مثل یک پادشاه رفتار کنید، او کنار شما احساس میکند که یک شاه است – این احساس اعتیاد آور است. بنابراین، او به شما معتاد می شود و هر کاری انجام می دهد تا شما را نگه دارد. خانم ها، این یک فرمول برای نگه داشتن نامزدتان و وابسته کردن اوست. با او مانند یک پادشاه رفتار کن ده برابر او با شما مثل یک ملکه رفتار خواهد کرد.

9- به نامزدتان فضا و آزادی بدهید

بسیاری از مردان وقتی زمان زیادی با زنی هستند احساس می کنند که در یک “قفس” قرار گرفته اند. در عوض، به او اجازه دهید احساس آزادی کند و آزاد باشد، لازم نیست هر بار که جایی می رود یا کاری انجام می هد از او بازجویی کنید. اعتماد اساس یک رابطه خوب است . بهترین راه برای حفظ نامزدتان این است که به او اعتماد داشته باشید. به او اجازه دهید فضا و وقت آزاد برای خود داشته باشد. مطمئنا با این کار شما او هم زمانی که با هم هستید خیلی بیشتر از شما قدردانی میکند. بهترین راه برای نگه داشتن یک پسر این است که درب را برایش باز بگذارید که هر وقت خواست شما را ترک کند.

گردآوری و تنظیم: سوربان


به این مطلب امتیاز دهید
( تعداد رای ها: 37 نفر )


نظرات شما:
 • پریا   شنبه, 10 آذر 1397

  عالی بود عالی بود

 • صدف   سه شنبه, 29 آبان 1397

  ممنون ازشما من امتحان کردم جواب خوبی گرفتم.امیدوارم مارا همینجوری کمک کنید خیلی خیلی ممنونم...

  پاسخ مدیر:

  صدف عزیز واقعا خوشحالیم که این مطلب بهتون کمک کرده. ممنون از انرژی مثبتتون. ان شاالله با انرژی بیشتر در خدمتتتون خواهیم بود

 • Narges   پنجشنبه, 24 آبان 1397

  امتحان کنم،انشاا... که جواب بده.ممنون از صحبتاتون❤

 • مهسا   پنجشنبه, 17 آبان 1397

  نامزدی مون تا عروسی حدود سه سال طول میکشه منو نامزدم نمیتونیم هم دیگر رو ببینیم یا عقد ببندیم چون اون توی یک کشور دیگست چیکار کنم توی این سه سال مثل همیشه عاشقم باشه

 • مهسا   پنجشنبه, 17 آبان 1397

  سلام من تازه نامزد کردم منو نامزدم عاشق هم هستین ولی فقط شب تا شب باهم چت میکنیم ولی همیشه اون ازم خداحافظی میکنه یکم ناراحت میشم همیشه سریعا جواب پیام هاش میدم که منتظر نشه ..چیکار کنم بهم وابسته بشه

 • صدف   چهارشنبه, 09 آبان 1397

  خیلی ممنون عالی بود.تاحالاامتحان نکردم ولی امتحان میکنم.امیدوارم نتیجه‌ای بدهه ممنون

  پاسخ مدیر:

  خوشحالیم که مورد توجهتون قرار گرفته

 • ریحانه   يكشنبه, 29 مهر 1397

  تازه خوندم امیدوارم جواب بده

  پاسخ مدیر:

  ما هم امیدواریم که این موارد به کمکتون بیاد ریحانه عزیز

 • Zsh   دوشنبه, 23 مهر 1397

  سلام خسته نباشید من هنوزنگ امتحان نکزدم ولی مطالبته عالی بود که من توی دوران عقدم رعایت نکردم و به مشکل بر خوردم

  پاسخ مدیر:

  سلام خیلی ممنونم ان شالله بتونید به زندگی مشترکتون گرمی و عشق ببخشید

 • فاطمه   چهارشنبه, 18 مهر 1397

  خیلی عالی بود مرسی واقعا بهم کمک کردین

  پاسخ مدیر:

  خیلی خوشحالیم که تونسته کمکتون کنه ممنون از شما

 • افشین   جمعه, 13 مهر 1397

  عالی....

 • زیبا   جمعه, 06 مهر 1397

  خیلی ممنون

 • زهرا   جمعه, 06 مهر 1397

  خوب

 • مرجان   چهارشنبه, 24 مرداد 1397

  عالی

 • رها   چهارشنبه, 13 تیر 1397

  فعلا امتحان نکردم

 • فرشید   يكشنبه, 30 ارديبهشت 1397

  خیلی عالی

 • سارا   يكشنبه, 23 ارديبهشت 1397

  عالیه اتفاقامنم امتحان کردم جواب داد

  پاسخ مدیر:

  ممنون از اینکه با تجربه شخصیتون رو ما در میون گذاشتید. بهترین لحظه ها رو در کنار نامزدتون براتون آرزو میکنیم سارای عزیز

 • دنیا   دوشنبه, 14 اسفند 1396

  عالی بود

 • علی احمد   شنبه, 12 اسفند 1396

  خوب بود

 • نوشین   يكشنبه, 24 دی 1396

  عاالی بود این مطلببا ما برای بهترین عروسی سال برنامه ریزی کنید!

شــروع کنید