بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

چطوری نامزدم را عاشق و وابسته خود کنم؟ چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟ روش های جذب یک پسر چیست؟ چگونه شوهرم را به خودم وابسته کنم؟ اگر شما خانمی باشید که مردی را دوست دارید حتما این سوالات را از خود میپرسید. در ادامه با سوربان همراه باشید تا راههای را برای جذب مرد مورد علاقتان به شما نشان دهیم.

چگونه نامزدم را عاشق و شیفته خود کنم؟

شروع یک رابطه جدید همیشه بهترین قسمت آن است. آن شور و هیجان اولیه هیچوقت تکرار نخواهد شد. اما آیا می توانید کاری کنید که آن شور و شوق را برای همیشه نگه دارید؟ آیا می توانید کاری کنید که هر روزی که می گذرد بیشتر دوستتان داشته باشد؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه به شما فکر کند؟ شاید چشمش را گرفته باشید، اما آیا می توانید مطمئن باشید بطور دائمی مال شما شود؟ چطور می توانید کاری کنید که همیشه شما را بخواهد و برای آنچه که هستید دوستتان داشته باشد؟

مردها تک بعدی تر از زن ها هستند. یا شاید هم چیزها را آنطور که ما می بینیم نمی بینند.
در زندگی مردها هر موقعیت نمی تواند میلیون ها جایگزین یکسان داشته باشد.
برای آنها، زنگ نزدن شما خیلی ساده به این معنی است که سرتان شلوغ است و هیچوقت تصور نخواهد کرد که علاقه ای به او ندارید.
بنابراین کار شما این است که او را مجذوب خود نگه دارید و کاری کنید که همیشه شما را بخواهد.
با چه سلاحی؟ با اعتمادبه نفس و کنترلتان. ما به شما می گوییم چطور او را بدون هیچ تلاشی مجذوب خودتان نگه دارید.

چگونه نامزدم را عاشق و شیفته خود کنم؟

1 - سر خود را شلوغ کنید
هیچوقت نباید طوری نشان دهید که انگار نشسته اید کنار تلفن و منتظر زنگ او هستید، حتی اگر واقعاً اینطور باشد! برای اینکه حواستان را پرت کنید، بیرون بروید، با دوستانتان معاشرت کنید، سرگرمی برای خود داشته باشید.
و دقت کنید که حتماً او از فعالیت های شما باخبر باشد و بداند که سرتان شلوغ است. این کار نه تنها او را مجذوب شما نگه می‌دارد، باعث می شود وقتی برای او وقت می گذارید کلی متشکرتان باشد!

2 - هیچوقت نشان ندهید که اذیت می شوید
بزرگترین اشتباهی که اکثر خانم ها مرتکب می شوند این است که مدام شکایت می کنند که « چرا دیشب \ دیروز\ فلان موقع به من زنگ نزدی؟ » اینجور سوال ها به جای اینکه باعث شود بیشتر دوستتان داشته باشد، فقط او را دورتر می کند. اینکه بگویید، « قبلاًها اینکار را می کردی » حتی اوضاع را بدتر هم می کند. یادتان باشد، مردها از سوال و جواب کردن در رابطه متنفر هستند.
در ابتدای هر رابطه، شور و هیجان در بالاترین حد است و این باعث می شود همیشه دنبالتان باشد. اما رابطه هم مثل هر چیز دیگری پیش می رود و به مرحله ای می رسد که هر دوی شما با هم راحت تر می شوید و این یعنی لازم نیست دیگر هر چند ساعت یکبار به هم زنگ بزنید تا احساس کنید هم را دوست دارید.

3 - احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید
اگر می خواهید بدانید که چطور او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، لباسی بپوشید که خودتان از آن خیلی خوشتان می آید و احساس می کنید جذاب می شوید. وقتی خودتان احساس جذاب بودن کنید، مطمئن باشید در ظاهرتان تاثیر می گذارد.

4 - به ظاهرتان توجه کنید
شاید سطحی به نظر برسد اما برای گذاشتن اولین تاثیر یا تاثیرات بر روی طرف مقابل الزامی است. خیلی باید از رابطه تان بگذرد تا بگذارید شما را در لباسی معمولی یا بدون آرایش ببیند.

چگونه نامزدم را عاشق و شیفته خود کنم؟

5 - پیش قدم شوید
سرسخت بودن را فراموش کنید و خیلی وقت ها خودتان پیش قدم شوید. اما نباید این کار را همیشه تکرار کنید. برای اینکه او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، باید علایق او را در نهایت نگه دارید. پس برایش یادداشت بگذارید و از او بخواهید که در فلان روز همدیگر را ملاقات کنید.

6 - به غریزه اش رسیدگی کنید
این کاملاً بدیهی است. با تحسین کردن او، چه از ظاهرش و چه از شخصیتش، ایجاد ارتباط چشمی و نگاه های نافذ، احساساتش را شکوفا کنید.
ممکن است مردی به شما بگوید که به کمی فضا نیاز دارد و اینکه دوست دارد بدون اینکه به نامزدش فکر کند، زمانی را به خود و دوستان هم جنس خود اختصاص دهد اما این همیشه درست نیست. می توانید این را پذیرفته و بگذرید. و یا کاری کنید که بدون اینکه حتی از او بخواهید، شما را بخواهد و همیشه دنبالتان باشد.
فقط کافی است که دختری با اعتماد به نفس به نظر برسید و طوری وانمود کنید که خیلی به حضور او نیاز ندارید.
اگر این نکات را رعایت کنید، خیلی زود می بینید که چطور او را شیفته خود می کنید و همیشه به دنبال خود می کشانید.

7- صادق باشید و مستقیم صحبت کنید
 هیچ چیز بهتر از صداقت نیست. حرف دلتان را بزنید. بسیاری از زنان انتظار دارند نامزدشان ذهنشان را بخواند و یا آن چیزی که دلشان می خواهد را خودش ” کشف ” کند. ما نمی توانیم ذهن شما را بخوانیم. صادق بودن بهترین کمک برای یک رابطه است.

چگونه نامزدم را عاشق و شیفته خود کنم؟

8-با شوهرتان مثل یک پادشاه رفتار کنید

 الان دختران فریاد می کشند “چرا اول او با من مثل یک ملکه رفتار نکنه؟”  اگر به دنبال نتایج مطلوبتان هستید اول شما باید شروع کنید. دست از خودخواهی و سرزنش کردن نامزدتان بکشید. اگر شما واقعا با نامزدتان مثل یک پادشاه رفتار کنید، او کنار شما احساس میکند که یک شاه است – این احساس اعتیاد آور است. بنابراین، او به شما معتاد می شود و هر کاری انجام می دهد تا شما را نگه دارد. خانم ها، این یک فرمول برای نگه داشتن نامزدتان و وابسته کردن اوست. با او مانند یک پادشاه رفتار کن ده برابر او با شما مثل یک ملکه رفتار خواهد کرد.

9- به نامزدتان فضا و آزادی بدهید

بسیاری از مردان وقتی زمان زیادی با زنی هستند احساس می کنند که در یک “قفس” قرار گرفته اند. در عوض، به او اجازه دهید احساس آزادی کند و آزاد باشد، لازم نیست هر بار که جایی می رود یا کاری انجام می هد از او بازجویی کنید. اعتماد اساس یک رابطه خوب است . بهترین راه برای حفظ نامزدتان این است که به او اعتماد داشته باشید. به او اجازه دهید فضا و وقت آزاد برای خود داشته باشد. مطمئنا با این کار شما او هم زمانی که با هم هستید خیلی بیشتر از شما قدردانی میکند. بهترین راه برای نگه داشتن یک پسر قبل یا بعد از عقد این است که درب را برایش باز بگذارید که هر وقت خواست شما را ترک کند.

گردآوری و تنظیم: سوربانبه این مطلب امتیاز دهید:
(232 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما:
 • آیدل جمعه, 02 مهر 1400

  خیلی عالی

  پاسخ مدیر:

  ممنون از محبتتون دوست عزیز.

 • گندم پنجشنبه, 01 مهر 1400

  سلام وقتتون بخیر.من تقریبا دوماهه که نامزد کردم ۴ روز دیگه هم تولد بیست سالگیمه.دوهفته س که خونه مادر شوهرم هستم احساس میکنم نامزدم از دستم ناراحته و حرفای من زود دناراحتش می‌کنه بنظر شما بخاطر اینکه ما مدت طولانی ای رو‌پیش هم هستیم این رفتار رو داره یا علاقه ش واقعا کم شده نسبت بهم؟؟؟تورو خدا کمکم کنید

 • حیدری چهارشنبه, 24 شهریور 1400

  سلام من ۳ ماه نامزد کردم ۱۶ سالمه توی این ۳ ماه چندین بار دعوامون شده پسره همش به حرف خانواده اش گوش میده و میخواد که من از خانواده ام دور شم . من چند باری جلو همه وایسادم بخاطر اون ولی اون همیشه همه چیو میندازه گردن من الان هم چند روزه فقط صبح بخیر و شب بخیر بهم میگیم . چند روزه چه خونه باشه چه سرکار هیچ پیامی نمیده میگم بابام گفت باهام مثل غریبه ها حرف میزنه چی کار کنم از دستش ندم؟

 • آسیه سه شنبه, 23 شهریور 1400

  سلام من 8ماهه نامزدم رابطه مون خیلی راحت نیس چکار کنیم با هم راحت شیم نامزدم ی کم خجالتیه زیاد بم توجه نمیکنه خودشم درک نمیکنه این بی توجهی رو بیشتر از اینکه وقتش با من بگذرونه پیش دوستاشه چکار منم ب نظرتون

 • نگار شنبه, 13 شهریور 1400

  عالی

  پاسخ مدیر:

  متشکرم از انرژی ای که بهمون میدین دوست عزیزم.

 • ناشناس پنجشنبه, 11 شهریور 1400

  سلام من چهار ماهه که نامزد کردیم تو این چهار ماه خیلی باهم خوب بودیم ولی بعضی وقت ها نامزدم عصبی میشه خیلی زود رنجه نمیدونم چگونع رفتار کنم که مثل قبل بشه لطفا بهم بگید که چکار کنم تا عاشقم بمونه مرسی

 • میترا چهارشنبه, 03 شهریور 1400

  سلام من ۳ماه نامزدکردم اخلاقم بچگانه میترسم نامزدم ازم زده بشه میشه راهنماییم کنی؟

 • آژوان شنبه, 30 مرداد 1400

  ممنون بابت برنامه خیلی بهم کمک کرد

  پاسخ مدیر:

  خیلی خوشحالیم که تونستیم به شما کمکی کرده باشیم دوست عزیز.

 • Sahel چهارشنبه, 27 مرداد 1400

  سلام من ۵ ماهه نامزد کردم اما همش لجبازی میکنم و مثل بچه ها رفتار میکنم. میترسم ازم سرد بشه. میشه راهنمایی کنید؟

 • مسلم‌ زمان جمعه, 15 مرداد 1400

  سلام من ی دخترو خیلی دوست داشمت خیلی زیاد باهم در ارتباط بودیم ۔شب و روز نداشتیم ولی الان دو دلم شدم نمیدونم باید چکار کنم ۔

 • Bb دوشنبه, 04 مرداد 1400

  سلام وقت بخیر. من حدودا ۶ماه نامزدم ازهم دوریم بخاطر خرید طلاو بعضی چیزا با نامزدم زیاد دعوا میکنم. خیلی دوسش دارم. میترسم از دستش بدم خیلی بهش گیر میدم و روش حساسم. دوس نداره چیکار کنم ؟ مثل قبل برام گریه میکرد الانم عشقش بیشتر باشه

 • زهرا خانزاده شنبه, 02 مرداد 1400

  عالی خیلی از برنامتون ممنونم. خیلی کمکم کرد

  پاسخ مدیر:

  خیلی خوشحالیم از این بابت دوست عزیزم.

 • مهسا چهارشنبه, 23 تیر 1400

  خوبه

  پاسخ مدیر:

  مرسی از لطفتون دوست عزیز.

 • زینب شنبه, 05 تیر 1400

  من‌ یک‌ سال‌‌ عقد‌کردیم‌‌ خودم‌ زیاد‌ گیر‌ میدم به‌ شوهرم‌‌‌ شکاکم‌ زود‌ ناراحت‌ میشم ‌‌شوهرم‌ اول‌ همیش‌ اس‌ میداد‌ الان‌ فقط بعضی‌ شب‌ها‌ اس‌ مید‌ه اونم‌ یه چند‌ تا‌ اس‌ که‌ داد‌ دیگه‌ نمیده‌‌‌‌

 • دختر روستایی شنبه, 05 تیر 1400

  سلام من سه سال ک بایه پسری دوست هستم و واقعا عاشقشم توی این مدت ما سه بار کات کردیم و اولین بار من سراغش رفتم ولی اون دوبار اون اومد سراغم خونواده من ناراضی هستن و دلیل مهمش اینه که پسره میخواد با خونوادش زندگی کنه تو خونه ۹۵ متری همه باهم ولی من دوست دارم مستقل شم حتی راضیم همسایه بدون دیوار باهاشون باشم ولی خونم جدا باشه چطوری راضیش کنم لطفا راهنماییم کنین اون به حرف مردم زیاد توجه میکنه

 • سمیرا چهارشنبه, 02 تیر 1400

  سلام از نظرهات تون خیلی ممنون من امتحانش میکنم

  پاسخ مدیر:

  سلام مرسی از محبتتون دوست عزیز.

 • سایه سه شنبه, 01 تیر 1400

  دوست دارم نامزدم عاشقم بشم راهنمایی کنید لطفا

 • مریم پنجشنبه, 27 خرداد 1400

  من خیلی حرف نمیزنم میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم

 • فرزانه چهارشنبه, 19 خرداد 1400

  سلام من الان نزدیک ب چهارساله نامزادم من ۱۸سالمه. من خیلی حرف نمی زنم. همیشه حرفای تکراری میزنیم و من نمیدونم چگونه باهاش حرف اگه میشه لطفا راهنمایم کنیم؟

 • ریحان پنجشنبه, 13 خرداد 1400

  ممنـون

  پاسخ مدیر:

  مرسی از محبت شما.

 • ناشناس دوشنبه, 10 خرداد 1400

  من عاشق پسری هستم که اونم دیوونه وار منو دوس داره اختلاف سنیمون ۱۶ساله ولی خیلی شیفته وعاشق هم هستیم هیچی برامون مهم نیست خانواده هامون هم نمیدونن ولی ماحاضریم ازکل دنیابگذریم تابه همدیگه برسیم

 • لیو شنبه, 01 خرداد 1400

  من اصلا نامزد ندارم

 • غریبه شنبه, 01 خرداد 1400

  سلام من سه سال است نامزادم اما نامزادم تویک کشور دیگه است اون دوستم داره میخاد بیشتر بامن حرف بزنه اما من نمیدانم چه کارکنم تارابطه عاشقانه تر بسازم راستش زود عصبانی میشم دعوا میکنم میشه بهم کمک کنید

 • ناشناس جمعه, 31 ارديبهشت 1400

  سلام من الان دوساله‌ با یه پسری آشنا شدم بدجور عاشقش‌شدم الان چهار‌ماه‌ هس که عقد کردیم اما اصلا احساس خوشحالی نمیکنم همسرم همش بی توجهی‌ میکنه بهم میدونم چونکه اونم عاشق یکی دیگه بود نمیدونم واقعا چیکار کنم دارم کم میارم همش احساس بدی بهم دس میده‌ لطفا راهنمایم‌ کنید چطور میتونم کاری کنم عشق سابق‌شو فراموش کنه

 • ناشناس دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400

  منم نامزدم اصلا بهم نمیگه دوستت دارم

 • مرضیه دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400

  سلام . من الان دوماه ک نامزد کردم نامزدم خیلی دوسم داره همش بهم محبت میکنه منم خیلی دوسش دارم ولی نمیتونم جلوش بهش بگم ک دوسش دارم و جواب ابراز علاقش و بدم یعنی مثل اینه ک غرورم جلومو میگیره میشه لطفا بهم بگید ک باید چیکار کنم و ممنون بابت همه مطالبتون خیلی خوب بودن.

 • مریم ربیعی نیا چهارشنبه, 15 ارديبهشت 1400

  خوب بود

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنون از لطفتون دوست عزیز.

 • ناشناس شنبه, 11 ارديبهشت 1400

  سلام. من 8ماهه نامزدم نامزدم خیلی دیر بهم پیام نمی‌ده. بیشتر موقع ها هم انلاینه. اصلا تو این مدت باهم تلفنی صحبت نکردیم. میشه بگید چیکار کنم؟

 • شیرین يكشنبه, 29 فروردين 1400

  سلام من پنج ماه میشه نامزدم ولی نامزدم را خل دوست دارم اون هم میکه ولی یه کاری را که باید یه نامزد نشان بده برایم نمیده همیش انسان جدی واعصاب خراب است یعنی باید اب ات ره پف پف کده بخوری همرای اون نمیدانم چیکار کنم اکر اون را بانم کار دل خودش را بکنه ازم دورتر شده میره

 • آیسان يكشنبه, 29 فروردين 1400

  خیلی‌ عالیه‌ واقعا‌ دستتون‌ دردنکنه‌ آموزنده‌ و کارساز‌ بود

  پاسخ مدیر:

  واقعا خوشحالیم ازین بابت آیسان عزیز.پیشنهادها برای شما

تشریفات لوکس ماهان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات تک رز اصفهان

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
اصفهان

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مجموعه تشریفات موگه

شروع قیمت: ۸۰,۰۰۰ تومان
تهران

تشريفات ويوا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات باران تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات موسوی تهران بدون ورودی باغ

شروع قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
تهران

تشریفات مجالس لوتوس طلائی کرج

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
البرز

مجموعه تشریفات موگه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس عروسی تیام تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات آنتیک تهران

شروع قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان
تهرانبا ما بهترین بازدهی تبلیغات رپورتاژ را تجربه کنید:

خرید رپورتاژ آگهی