بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تبلیغات در سوربان
اگر همسرتان به شما اهمیتی نداد و توجه نکرد، باید بیاموزید که چگونه با بی تفاوتی همسرتان برخورد کنید. در این مورد این نکته را فراموش نکنید که برای اصلاح امور با شوهرتان هرگز دیر نیست و کافیست علت را یافته و آن را حل کنید.

چرا شوهرم بهم توجه نمیکنه؟ شوهرم جدیدا بهم بی توجه شده چیکار کنم؟ شوهرم مثل قبل بهم توجه نمیکنه؟ توجه و محبت شوهرم بهم کم شده چیکار کنم؟ واقعا در این شرایط چکار باید کرد؟ اگر شما نیز خانمی هستید که درگیر این مشکل شدید و احساس میکنید که همسرنتان دیگر مث قبل به شما توجه نمیکند در این مقاله از سایت سوربان با ما همراه باشید تا با دلایل این مسئله و راهکار های موجود آشنا شوید.

alt

شوهرم بهم بی توجه شده چکار کنم؟

شوهرم بهم توجه نمی کنه، مدتی هست شوهرم بهم بی توجه شده و مثل قبل به حرفهای گوش نمی دهد،بی توجهی شوهرم مرا آزار می دهد یکی از ویژگی های ذاتی مردان اینست که، زمانی که دچار استرس و مشکل می شوند از ابراز احساسات و توجه به همسر و فرزندان کاسته می شود، بنابراین ممکن است همسر شما درگیر مشکلاتی شده است که ذهن وی را درگیر کرده مشکلات اقتصادی روحی روانی ازجمله مواردی است که در توجه کردن مردها تاثیر می گذارد

دلایل بی توجهی مردان به زنان

در جامعه مرد سالار ما مردها عهده دار مسئولت های مالی زندگی هستند، با توجه به وضعیت اقتصادی موجود، پایین بودن درآمد و افزایش هزینه ها می تواند باعث شود تا مردان هر روز نسبت به روز قبل احساس قدرت کمتری کنند، مردها دوست دارند تکیه گاه همسر و فرزندانشان باشند و یکی از دلایلی که باعث می شود این حس در مردان تشدید شود جایگاه مالی آنها است، حال تصور کنید این جایگاه هر روز تضعیف شود در این صورت از احساس قدرت آن مرد کاسته می شود و منجر میشود تا در بروز احساسات و توجه به همسر نیز دچار ضعف شود، بدتر آنکه مردها ذاتا در مورد مشکلات خود با همسر صحبت نمی کنند و نخست در تلاش هستند تا خودشان مشکل را حل کنند.

آیا بی توجهی شوهرم نشانه اینست که مرا دوست ندارد؟

alt

بی توجهی شوهر

دوست داشتن مردها متفاوت از دوست داشتن زنها است، ابراز علاقه و توجه مردان به همسر کلامی نیست، در واقع مردها معتقد هستند دوست داشتن نیاز به گفتن جملاتی نظیر: دوست دارم نداره بلکه دوست داشتن باید در عمل نشان داده شود، همینکه صبح تا غروب سر کار میروند و کسب درآمد می کنند تا نیازهای همسر وفرزند را تامین کنند، همینکه امنیت و آسایش اعضای خانواده را فراهم می کنند، از نظر مردها این یعنی دوست داشتن.

حال آنکه زنان نیازمند ابراز کلام عاطفی نیز هستند و برای زنان مهم است که از طرف شوهر خود جملات محبت آمیز
بشنوند. پس اگر شوهر شما در گفتار خود به شما بی توجه شده است به منزله آن نیست که شما را دوست ندارد، مردها در ارتباط کلامی ضعیف هستند.

مردها تک بعدی نگر هستند

گاهی وقتها احساس کمبود توجه شما به انتظارات شما باز میگردد، زمانی که خانم ها دچار استرس می شوند بیشتر توجه خودشونو معطوف به اطرافیان می کنند، آنها چون خودشان اینطور هستند انتظر دارند تا شوهرشان هم اینگونه باشند، اما مردان زمانی که دچار مشکلات می شوند نمیتوانند به به اطرافیان خود توجه کنند و بر عکس زنان همه جانبه گر نیستند مردها فقط می توانند روی یک جا تمرکز کنند تفاوت های جنسیتی اهمیت دارد.

alt

ارتباط گریزی مردان لزوما به دلیل رفتارهای همسرشان نیست، مردها در خلوت کردن با خود می توانند خود را بازسازی کنند و به دنبال چاره اندیشی برای رفع مشکلات باشند، گاهی وقتها رفتارهای برخی زنان اما می تواند باعث شود تا شوهرشان در زمان بروز مشکل با وی مشورت نکند، گیر دادنها، بحث و مشاجره و امثالهم می تواند باعث شود مرد به دلیل آگاهی از واکنش احتمالی همسر خود در مورد مشکلات با وی صحبت نکند و در این شرایط زن نیز احساس میک ند شوهرش بهش بی توجه شده است.

بی توجهی مردان

مشکلات کاری روی مردها تاثیر بیشتری دارد، پس اگر احساس می کنید همسرتان به شما بی توجه شده معمولا بیشترین دلیل به حوزه کاری همسرتان مربوط می شود،بنا براین نباید این وضعیت مردان را مرتبط با زندگی زناشویی بدانید یا مدام به این فکرکنید نکند علت تغییر رفتار همسرتان مربوط به شما باشد، یا نکند شما کاری انجام داده اید

مردها اگر با همسرشان مشکل داشته باشند به زبان می آورند

اگر چه مردها در مورد مشکلاتی شخصی بیرون از منزل حرفی نمیزنند، اما معمولا اکثر مردان اگر با همسرشان مشکل داشته باشند آنرا مستقیما عنوان می کنند، بر خلاف زنان که در این مورد انتظار دارند تا شوهرشان خودش متوجه شود که در دلشان چه میگذرد.

آیا بی توجی شوهرم نشانه ارتباط او با زن دیگری است؟

برخی زنان در مواجهه با بی توجهی شوهرشان، احساس میکنند همسرشان به وی خیانت می کند و با زن دیگری در ارتباط است. اما معمولا رفتار مردان خیانت کار در این شرایط متفاوت است و برعکس از ترس آشکار شدن رابطه پنهانی توجه به همسرشان را در چنین شرایطی بیشتر از قبل نیز می کنند.
البته لزوما بیشتر شدن توجه و علاقه مرد به زن نیز نشانه خیانت او نیست.

alt

حساسیت مردها روی خانواده

برخی زنان ممکن است به مادر شوهر یا خواهر شوهر خود بی احترامی کنند یا بی محلی، مردها بعد از ازدواج بیشتر از قبل روی خانواده خود حساس می شوند و ممکن است بی توجهی آنها به شما به دلیل این رفتار شما با خانواده وی باشد، لذا برقراری رابطه خوب با خانواده همسر می تواند باعث شود تا همسرتان حتی بیش از پیش به شما توجه کند.

راهکارهای کوتاه برای پایان دادن به بی توجهی مرد به زن

  • عیب جویی، گله کردن، غر زدن و پرتوقع بودن را متوقف کنید.
  • از انجام فعالیت های مشترک به همراه یکدیگر لذت ببرید.
  • ابراز محبت کلامی و غیر کلامی، حمایت کردن و داشتن فعالیت جنسی پرشور و متنوع می تواند از جمله فعالیت هایی باشد که پیوند ارتباطی شما را قوی تر و توجه همسرتان به رابطه را بیشتر نماید.
  • برای پیدا کردن یک زبان مشترک با همسرتان تلاش کنید.سعی کنید به هویت و عزت نفس خود احترام گذاشته و خود را تماماً در زندگی مشترکتان غرق نکنید.
  • از مشاوره خانواده کمک بگیرید تا دلایل بی توجهی همسرتان را پیدا کرده و برای رفع آن ها اقدام نمایید.


به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:


پیشنهادها برای شما

تشریفات لوکس ماهان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات الماسی شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس

تشريفات ويوا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات باران تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات موسوی تهران بدون ورودی باغ

شروع قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
تهران

مجموعه تشریفات موگه

شروع قیمت: ۸۰,۰۰۰ تومان
تهران

تشریفات مجالس لوتوس طلائی کرج

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
البرز

مجموعه تشریفات موگه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس عروسی تیام تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات آنتیک تهران

شروع قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان
تهران