بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

انتخاب مرکز تعمیرات لوازم خانگی برقی در تهران به دلیل تعداد بسیار زیاد تعمیرگاه ها که در مناطق مختلف شهر پراکنده می باشند، چالش هایی را به همراه دارد. آیا تعمیرگاه انتخاب شده از قطعات اصلی استفاده می کند؟ آیا برای خدمات خود تضمین ارائه می دهد و دستمزد و قیمت خدمات آن نجومی نیست؟ اینها از مواردی هستند که ممکن است در ذهنتان بوجود آید و انتخاب را کمی برایتان سخت کند. به همین دلیل دو مورد از معتبرترین و قدیمی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی برقی را در شمال، جنوب و شرق و غرب تهران در ادامه معرفی و خدمات آنها را بررسی خواهیم نمود.

معرفی دو مرکز تعمیرات لوازم خانگی برقی معتبر و قدیمی در تهران

بهترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی برقی در تهران

لوازم خانگی برقی از مهم ترین وسایلی هستند که در منزل استفاده میشوند و اغلب آنها کاربرد زیادی داشته و از نظر قیمت نیز گران می باشند. به همین دلیل باید در انتخاب تعمیرگاه برای سرویس دوره ای و عیب یابی آنها دقت داشت و کار را به کاردان سپرد. تنوع در تعمیرگاه های لوازم خانگی برقی در تهران زیاد است، اما پیشنهاد می کنیم گزینه هایی را انتخاب کنید که ویژگی های زیر را داشته باشند:

 • اعزام تعمیرگاه به محل
 • ارائه خدمات در مناطق مختلف تهران اعم از شمال، جنوب و شرق و غرب به منظور تسریع در اعزام تعمیرکار
 • استفاده از قطعات اصلی و فابریک برای هر یک از برندها
 • ارائه تضمین و گارانتی کیفیت خدمات
 • تعمیرات لوازم خانگی برقی در تهران با قیمت مناسب و منصفانه
 • تعمیر و عیب یابی لوازم خانگی توسط تعمیرکار متخصص و حرفه ای

با جمع بندی موارد فوق در نهایت می توان تعمیرگاه مناسب را انتخاب کرد. حرفه ای بودن تعمیرگاه ها را با بررسی سابقه فعالیت و نوع خدماتی که ارائه می دهند براحتی می توانید تشخیص دهید.

تکنوپشتیبان؛ مرکز تعمیرات لوازم خانگی برقی در تهران

بر اساس آنچه در طول متن اشاره شد، می توان تکنوپشتیبان را یکی از مراکز معتبر برای تعمیر لوازم خانگی برقی در تهران در نظر گرفت. این مجموعه چند ویژگی منحصر به فرد دارد که مهم ترین آنها عبارتند از:

تعمیر لوازم خانگی برقی ایرانی و خارجی در تهران

هر یک از برندهای داخلی و خارجی طراحی خاصی را برای سیستم داخلی خود در نظر گرفته و نوع وسایل و قطعات آنها نیز بر همین اساس تولید میشود. به همین دلیل برای تعمیرات نه تنها باید تعمیرکار با طراحی داخلی دستگاه آشنایی کافی داشته باشد، بلکه از قطعات فابریک و اصلی نیز باید استفاده کند. این مساله مخصوصا در لوازم خانگی برندهای خارجی اهمیت بیشتری پیدا می کند.

تکنوپشتیبان در طی سالها فعالیت برندهای مختلف ایرانی و خارجی از قبیل ال جی، سامسونگ، امرسان، اسنوا، دوو، بوش، هیوندای، هاردستون، مجیک، الکترواستیل، پارس خزر و آاگ را پشتیبانی کرده است. به طوریکه برای تمام این برندها از قطعات اصلی و اورجینال استفاده نموده و با شناخت سیستم داخلی با کمترین آزمون و خطا به بهترین شیوه قطعه معیوب را شناسایی و تعمیر می کند.

معرفی دو مرکز تعمیرات لوازم خانگی برقی معتبر و قدیمی در تهران

تعمیرات لوازم خانگی برقی در تمام مناطق تهران

از دیگر ویژگی های تکنوپشتیبان می توان به ارائه خدمات تعمیر در محل و منزل در تمام مناطق شمال، جنوب و شرق و غرب تهران می باشد. تعمیرکاران سیار این مجموعه با تجهیزات کاملا بروز در مناطق مختلف حضور داشته و در کمترین زمان به محل اعزام میشوند.

از دیگر ویژگی های تکنوپشتیبان می توان به تعمیرات در منزل و محل، اعزام تعمیرکار متخصص و حرفه ای، ارائه تضمین و گارانتی برای تمام خدمات اشاره نمود. علاوه براین، این مجموعه تنوع بالایی در خدمات دارد و تعمیر یخچال فریزر و ساید، ماشین ظرفشویی و لباسشویی، جاروبرقی و مایکروفر را شامل میشود. برای آشنایی بیشتر با خدمات این مجموعه می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

 • آدرس وبسایت تکنوپشتیبان: technoposhtiban.com
 • شماره تلفن: 021-54837

کالا تعمیر؛ مرکز تعمیرات لوازم خانگی برقی معتبر در تهران

به عنوان دومین تعمیرگاه لوازم خانگی برقی در تهران که دارای اعتبار و سابقه فعالیت بالایی می باشد می توان به کالاتعمیر اشاره نمود. این مجموعه در مناطق مختلف تهران از جمله شمال، جنوب و شرق و غرب تهران فعالیت داشته و برندهای ایرانی و خارجی متعددی را پوشش می دهد. از مهم ترین ویژگی های منحصر به فرد کالاتعمیر می توان به گزینه های زیر اشاره داشت:

تعمیر لوازم خانگی برقی در محل

تمام انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال فریزر و ساید، جاروبرقی، ماشین ظرفشویی و لباسشویی و مایکروفر در این مجموعه توسط تعمیرکار دوره دیده و با تجربه در محل و منزل انجام میشود. به عبارت دیگر، نیاز به جا به جایی این وسایل و مراجعه حضوری به تعمیرگاه ها نیست، چون تعمیرکار سیار به محل اعزام میشود. این قابلیت مخصوصا برای تعمیر یخچال فریزر و ساید و ماشین لباسشویی اهمیت بالایی دارد و از آسیب وارد شدن به دستگاه حین جا به جایی و اتلاف وقت جلوگیری می کند.

تعمیرات لوازم خانگی با تضمین

به دلیل استفاده از قطعات اصلی و فابریک و همچنین تجربه بالای تعمیرکاران، کالاتعمیر برای تمام خدمات خود تضمین و گارانتی ارائه می دهد. به طوریکه اگر در بازه زمانی مشخص شده مجدد همان خرابی در دستگاه مشاهده شد، رایگان و بدون دریافت دستمزد تعمیر و عیب یابی توسط این مجموعه انجام خواهد شد.

آموزش رایگان تعمیر لوازم خانگی

بسیاری از خرابی ها و اشکالات موجود در لوازم خانگی برقی بدون نیاز به تعمیرکار براحتی قابل رفع هستند. آشنایی با روش های تعمیر باعث میشود بتوانید تا حد زیادی هزینه هایتان را کاهش داده و از خرابی های جدی تر نیز جلوگیری خواهد شد. به همین دلیل کالاتعمیر بخش آموزش تعمیرات لوازم خانگی را به صورت رایگان در سایت خود ارائه داده و مطالب مفید و ارزشمندی را در آن منتشر می کند. به عنوان مثال، با مطالعه این مطالب می توانید با معنا و مفهوم کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر، ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و غیره و نحوه رفع آنها آشنا شوید.

از دیگر ویژگی های کالاتعمیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پوشش بسیاری از برندهای ایرانی و خارجی
 • تعمیر با قطعات اصلی و فابریک
 • اولویت قرار دادن تعمیر قطعات به جای تعویض آنها به منظور کاهش هزینه های مشتری
 • ارائه تمام خدمات تعمی با قیمت منصفانه

برای آشنایی با کلیه خدمات این مجموعه و استفاده از تخصص تعمیرکاران آن می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

 • آدرس وبسایت: kalatamir.ir
 • شماره تماس: 02157428

معرفی دو مرکز تعمیرات لوازم خانگی برقی معتبر و قدیمی در تهران

سخن آخر

به عنوان یک نتیجه گیری کلی، پیشنهاد می کنیم هیچ گاه در انتخاب مرکز تعمیرات لوازم خانگی برقی در تهران عجله نکنید. چون تعداد تعمیرگاه های غیر مجاز بسیار زیاد بوده و نداشتن تخصص تعمیرکاران باعث خرابی های بیشتر لوازم میشود. علاوه براین، حتما از مراکز معتبر برای خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل و منزل استفاده کنید، چون تعمیرکاران آنها قابل اعتماد بوده و با خیال آسوده می توانید تعمیرات را به آنها بسپارید.

 

 به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز