بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
فرش ماشيني هفتصد شانه نسبت به ديگر فرش ها داراي شانه و تراکم پايين تري مي باشد به همين دليل فرش 700 شانه ، فرشي است که زمينه خالي تر نسب به فرش هاي 1000 و 1200 شانه دارد و از نرمي و لطافت بسيار بالايي برخوردار مي باشد . در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای فرش ۷۰۰ شانه جلب می نماییم. 

alt

فرش ۷۰۰ شانه با طرح های شیک و زیبا مد سال

" فرش ۷۰۰ شانه " یکی از دلایلی که عموم افراد به این دسته از محصولات روی آورده اند تنوع بالا در رنگبندی آن می باشد که این مورد تاثیری شگفت در افزایش فروش این نوع فرش های ماشینی داشته است . شرکت فرش کارپت از 8 رنگ استاندارد و طبیعی در طراحی این شاخه از محصولات استفاده کرده است و تنوع بالایی را برای انتخاب رنگ زمینه قرار داده است . همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل فرش ۷۰۰ شانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

فرش ۷۰۰ شانه

با توجه به این مسئله که هر چه تعداد شانه و تراکم در یک فر ش بیشتر باشد محصولی مستحکم تر ، ریز نقش و ظریف تر خواهیم داشت که توپر نیز می باشد ، فرشهایی که در دسته 700 شانه قرار دارند و تعداد شانه و تراکم در آنها نسبتا پایین است زمینه فرش نسبت به محصولات 1000 و 1200 شانه خالی تر بوده و البته از نرمی و لطافت بالاتری برخوردار می باشد . به دلیل تنوع بسیار بالا در بافت این محصولات و استفاده از طرح های جدید و مدرن که می تواند نیاز سلیقه های مختلف را تامین کند از دیگر مواردی پر اهمیت در مورد این محصول می باشد .

فرش ماشيني هفتصد شانه به دليل تنوع رنگي بسيار بالا مشتريان زيادي را به خود جذب کرده است و فروش بالايي نسبت به فرش هاي هزار شانه و هزار و دويست شانه دارد . فرش هاي 700 شانه موجود در بازار عبارتند از : فرش ماشيني 700 شانه 8 رنگ ، فرش ماشيني 700 شانه 10 رنگ ، فرش 700 شانه 12 رنگ . 
تراکم اصلی فرش های هفتصد شانه در بازار فرش ماشینی ، تراکم 2550 است و که بالاترین تراکم در فرش های ماشینی 700 شانه می باشد . به این ترتیب عنوان فرش های 700 شانه تراکم 2700 و فرش های 700 شانه تراکم 3000 کاذب است و چنین فرش هایی وجود ندارند.

همچنین اگر برای خرید فرش، به دنبال یک فروشگاه معتبر هستید، بازدید از لیست خرید فرش دستبافت تبریز، ترک ، نایین و فرش ماشینی و ترک شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

فرش ۷۰۰ شانه

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 1.5 از 5)


پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما: