بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در حال حاضر یکی از زیباترین و پرفروش‌ترین فرش‌های ماشینی موجود در بازار فرش، فرش‌های 1200 شانه هستند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای فرش ۱۲۰۰ شانه جلب می نماییم. 

alt

فرش ۱۲۰۰ شانه با طرح های شیک و زیبا مد سال

" فرش ۱۲۰۰ شانه " منظور از بافت فرش 1200 شانه چیست؟ به طور کلی از نظر بافت به دو نوع فرش 1200 شانه ساده و فرش 1200 شانه برجسته تقسیم‌بندی می‌شود. همچنین می‌توان فرش 1200 شانه را از نظر طراحی نیز تقسیم‌بندی کرد: فرش 1200 شانه کلاسیک، فرش‌های طرح لایت، فرش 1200 شانه وینتیج، طرح‌های افشان، طرح‌های خشتی. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل فرش ۱۲۰۰ شانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

فرش ۱۲۰۰ شانه

از مزایای فرش‌های 1200 شانه می‌توان به زیبایی و ظرافت آن اشاره کرد و به دلیل تراکم بالا از نرمی و لطافت بسیاری برخوردار است. از معایب آن می‌توان به خاب کم، نازکی آن و همچنین قیمت نسبتاً گران آن در مقایسه با فرش‌های 1000 شانه و 1200 شانه اشاره کرد.
از مهم‌ترین نکات در خرید فرش 1200 شانه و سایر فرش‌های ماشینی، توجه به نشان ثبت شده استاندارد و داشتن ضمانت معتبر محصول است. ازاین‌رو جهت خرید فرش حتماً کد استاندارد پایین آرم استاندارد را در سایت شرکت استاندارد استعلام بگیرید و از صحت آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین از داشتن ضمانت محصول معتبر اطمینان حاصل نمایید.یکی از نکات مهم دیگر در انتخاب فرش 1200 شانه و یا سایر فرش‌های ماشینی، تشخیص اصل بودن فرش است. امکان دارد در هنگام خرید فرش، این نکته سؤال به وجود بیاید که آیا فرش شما دقیقاً با مشخصاتی که از سوی فروشنده ارائه می‌شود یکی است یا خیر. یکی از راه‌های اعتماد داشتن به مشخصات فرش، نشان استاندارد است و راه دیگر تشخیص صحت شانه و تراکم، محاسبه تعداد گره‌های عرضی و طولی فرش است.

همچنین اگر برای خرید فرش، به دنبال یک فروشگاه معتبر هستید، بازدید از لیست خرید فرش دستبافت تبریز، ترک ، نایین و فرش ماشینی و ترک شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

فرش ۱۲۰۰ شانه

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

جدیدترین ها