بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در این سبک از آرایش تاکید اصلی بر روی چشم ها و ابروها است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای آرایش خلیجی جلب می نماییم. 

alt

آرایش خلیجی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" آرایش خلیجی "  آرایش خلیجی جدید | آرایش خلیجی چشم | آرایش عربی ساده | آرایش خلیجی قدیمی | ارایش خلیجی عروس جدید | آرایش عربی غلیظ | آرایش خلیجی چشم و ابرو | آموزش آرایش خلیجی یکی از سبک های آرایش که تا چندی پیش نیز طرفداران بسیاری داشت و خانم ها در مراسم عروسی یا مناسبت های خاص از آن استفاده می کردند، آرایش خلیجی است. از آنجایی که این سبک از آرایش ابتدا در میان خانم های عرب و ساکن کشورهای حاشیه خلیج فارس رواج پیدا کرد به نام آرایش خلیجی یا عربی معروف شد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل آرایش خلیجی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

آرایش خلیجی 1401

خط چشم ها به صورت پهن کشیده می شوند و بیشتر تلاش می گردد تا چشم ها کشیده و گربه ای به نظر بیایند. برای این منظور به افراد مبتدی استفاده از خط چشم های نمدی و ماژیکی و به افراد حرفه ای استفاده از خط چشم های مویی توصیه می شود.
استفاده از ریمل و فرمژه نباید فراموش شود. همچنین استفاده از ریمل های کاملا مشکی ( اینتنس) و حجم دهنده به عنوان یکی از بایدهای این نوع میکاپ به حساب می آید.
اگرچه در آرایش خلیجی تاکید اصلی بر روی چشم هاست اما از آرایش لب ها نیز نباید غافل شد. برای جذابیت لب ها می توانید ترفندهایی را به کار بگیرید که می تواند لب ها را برجسته تر نشان دهد و این امر با استفاده از مداد لب میسر خواهد بود. همانطور که پیش از این نیز گفتیم آرایش لب برای میکاپ خلیجی نباید خیلی پررنگ و اغراق شده باشد و در عین حال استفاده از رژلب های مایع زیبایی خیره کننده ای به لب ها می دهد.

همچنین اگر برای خدمات و زیبابی مو و صورت، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست بهترین آرایشگاه زنانه تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

آرایش خلیجی 2022

آموزش آرایش خلیجی 

آرایش خلیجی چشم و ابرو  

alt

آرایش عربی غلیظ 

alt

ارایش خلیجی عروس جدید  

آرایش خلیجی قدیمی  

آرایش عربی ساده  

alt

آرایش خلیجی چشم  

alt

آرایش خلیجی جدید  

alt

آرایش خلیجی 2022  

altaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(10 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)


پیشنهادها برای شما

ميترا مولايي میکاپ آرتیست در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

آرایشگاه زنانه در تهرانپارس (بورگ)

شروع قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
تهران

سالن آرایش و عروس مینل تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن زیبایی و عروس دوژه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

آرایشگاه عروس گل سرخ تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

عروس سرا و سالن زیبایی آفتاب تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن عروس مریم رئوف تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

جدیدترین ها