بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

نکات پیشنهادی برای آرایش خواستگاری

رنگ صورتی رنگی کاملا دخترونه‌ است که به همه رنگ پوستی از روشن تا سبزه میاید. سایه ،رژ گونه و رژ آرایش خواستگاری رو با رنگ و پیگمنت صورتی انتخاب کنید. اگر سایه زدن بلد هستید یک سایه ملایم با خط چشم نازک و رژ گونه صورتی روشن رو انتخاب کنید و اگر بلد نیستید فقط خط چشم نازک با رژ‌گونه و ‌رژ صورتی ملیح رو انتخاب کنید.  یا میتوانید خط چشم استفاده نکنید و برای آرایش چشم فقط سایه و ریمل بزنید.

یک آرایش دیگه که برای شب خواستگاری پیشنهاد میکنم که به هر پوستی میاید ،استفاده از سایه شکلاتی یا مشکی (اگر پوست سبزه‌ای دارید، مشکی) ، روی خط مژه و بعد هم یک ریمل ملایم هست.  رژ‌گونه را هم یک رنگ ملایم انتخاب کنید که پیگمنت صورتی هم داشته باشد رژ را هم متناسب با بقیه آرایش نود (کرمی رنگ) انتخاب کنید.

پیشنهاد من به دختران زیبا این است که اگر مژه‌های بلندی ندارید ،از الان مژه مصنوعی گذاشتن رو تمرین کنید یک خط چشم باریک بکشید، با توجه به اینکه خط چشم نصفه برای چشم‌های درشت مناسبه و خط چشم کامل چشم را درشت‌تر میکند و برای چشم‌های کوچک مناسب است. بعد انتهای چشم و مژ‌هایتان را چند تار مژه اضافه کنید که حالت چشمهایتان قشنگ‌تر شود. لازم نیست یک مژه مصنوعی اساسی استفاده کنید

اول از همه باید همه شما مراقبت از پوستتان را اولویت روزانه تان قرار بدهید. چه مراسمی در پیش دارید و چه ندارید باید یکسان با پوستتان رفتار کنید. اگر پوستتان زیبا و سالم باشد، هر کاری کنید زیباتر میشوید. همانطور که اگر اندام زیبا و ورزیده داشته باشید هر لباس خواستگاری به تنتان عالی میشود. ابروهایتان را بهتر است بگذارید پر شود و یک مدل دخترانه بردارید. و برای روز مراسم اگر ابروهایتان پر نیست کمی سایه ابرو بکشید. البته طبیعی .

اگر پوست و موهایتان روشن است به اینکار زیاد هم نیاز نیست. یک خط چشم یا مداد چشم قهوه‌ای لایت تهیه کنید و یک خط نازک و نیمه چشم بکشید تا چشماتون درشت‌تر بنظر بیاد. (از وسط چشم تا انتهای چشم( به فکر کرم پودر سنگین و گریم نباشید و یا از یک کرم پودر همرنگ با پوستتان انتخاب کنید که حالت کیکی به پوستتان ندهد و طبیعی باشد. مهمترین نکته : شما هر جوری باشید زیبا هستید ،اعتماد به نفستان حتماً زیاد باشد و قدر خودتان را بدانید.

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


پیشنهادها برای شما

ميترا مولايي میکاپ آرتیست در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

آرایشگاه زنانه در تهرانپارس (بورگ)

شروع قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
تهران

سالن آرایش و عروس مینل تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

آرایشگاه عروس گل سرخ تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

عروس سرا و سالن زیبایی آفتاب تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن عروس مریم رئوف تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن زیبایی و عروس دوژه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما: