بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

لباس خواستگاری مخصوص دخترخانم های جوان

روز خواستگاری از مهم ترین روزهای زندگی هر دختر و پسر جوانی است. علاوه بر صحبت هایی که در جلسه خواستگاری مطرح می شود ظاهر هر فرد هم از مهم ترین مواردی است که به آن باید توجه جدی نمود زیرا ظاهر و طرز لباس - مخصوصا اگر دیدار برای اولین بار باشد -  برای بسیاری از خانواده ها میتواند تعیین کننده باشد. اما انتخاب لباس خواستگاری نکات مهمی دارد که در این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت. در ادامه نیز عکس های لباس مناسب خواستگاری را هم برای شما جمع آوری کردیم تا بتوانید از آنها ایده بگیرید. امیدواریم این مطلب سوربان مورد توجه شما قرار بگیرد.

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاریروز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاریروز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاریروز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاریروز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاریروز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

انتخاب لباس و پوشش مناسب در موقعیت ها، مهمانی ها و مجالس مختلف، یکی از دغدغه های اصلی خانم هاست. مطمئنا تمام خانم ها حداقل یک بار در زندگی خود دچار سردرگمی برای انتخاب لباس شده اند. دست کم یک بار تمام لباس های خود را زیر و رو کرده اند، تا آن چیزی را که مناسب تر است؛ انتخاب کنند.

همچنین بخوانید: در اولین جلسه خواستگاری چی بپرسیم؟ + نکات مهم جلسه اول خواستگاری

اما این وسواس برای انتخاب لباس در مواجهه با مراسم خواستگاری کمی متفاوت تر است. دخترخانم ها طالب این هستند که، در نگاه اول مورد ستایش واقع شوند. و همین میل و علاقه است که آن ها را دچار سردرگمی، برای انتخاب پوشش مناسب می کند. چه به دنبال یک لباس پوشیده و اسلامی باشید و چه در انتخاب نوع آن دست تان آزاد باشد، انتخاب کردن امری سخت و زمان بر است.

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاریروز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاریروز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاریروز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاریروز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

عکس لباس خواستگاری

لباس روز خواستگاری

انتخاب لباس برای روز خواستگاری به خیلی از عوامل جانبی بستگی دارد. به عنوان مثال اینکه آیا شما با آقای خواستگار آشنایی قبلی دارید یا خیر، اگر خواستگار شما همان کسی باشد که مدت هاست مراحل آشنایی را با او طی کرده اید و حالا در نقطه ی نهایی به روز خواستگاری رسیده اید، پس می توانید از پوشش های راحت تری استفاده کنید.

اما اگر خواستگاری شما به شکل کاملا سنتی انجام می گیرد، رعایت یک سری از فاکتورها لازم است. اینکه لباس شما در وهله ی اول معرف بخشی از شخصیت و علایق شماست، پس حساسیت شما کاملا منطقی است. به شرطی که حالت وسواس گونه به خود نگیرد.

نکته ی مهم دیگری که باید به آن اشاره شود این است که از نظر دینی و اعتقادی چه نوع پوششی را می پسندید. اگر در طول زندگی خود همواره لباس های راحت می پوشید و به پوشیدگی آن اهمیتی نمی دهید، قرار نیست در روز خواستگاری خلاف آن را عمل کنید.

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

بالعکس اگر ظاهری پوشیده دارید باید همان ظاهر پوشیده را در روز خواستگاری هم حفظ کنید، تا بین خود واقعی تان و خودی که در روز خواستگاری به داماد و خانواده اش معرفی می ، اختلاف فاحشی ایجاد نشود.

از آنجا که خواستگاری برای خیلی از دخترخانم ها اولین مواجهه با خانواده ی همسر آیندشان است، پس باید به بهترین شکل ممکن در آن ظاهر شوند. هر چند ظاهر تا حدی نشانگر شخصیت انسان است و نمی توان از روی پوشش انسان ها را قضاوت کرد؛ ولی زیبایی بصری تاثیر بسزایی در انتخاب و شکل گیری خط فکری افراد، مخصوصا آقایان، دارد. پس این مسئله را جدی بگیرید.

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

بهترین سبک: خودتان باشید.

شما هنوز فاصله ی زیادی تا ازدواج در پیش رو دارید. پس سعی کنید از لباس هایی استفاده کنید که، مناسب دختر خانم هاست و همچنین ظاهری برازنده به شما می دهد.

لباس های شلوغ با نقش های درهم و برهم، لباس هایی از جنس گیپور و دانتل، کت و شلوار و کت و دامن، خیلی برای روز خواستگاری مناسب نیستند. بهتر است از پیراهن های اسپورت دخترانه، بلوز و دامن، و لباس هایی از این دست برای روز خواستگاری تان استفاده کنید.

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

عکس لباس خواستگاری پوشیده

رنگ لباس خواستگاری باید چطور باشد؟

لباسی را انتخاب کنید که رنگ های خیلی تند و جیغ یا رنگ های خیلی تیره نداشته باشد. رنگ های روشن و ملایم حس صمیمت را بیشتر منعکس می کنند. سعی کنید لباس هایی را انتخاب کنید که دخترانگی تان را بیشتر نشان دهد و مهم تر از همه خودتان در این لباس ها احساس راحتی کنید.

مناسب اندام تان لباس بپوشید!

اگر چاق هستید، لباسی بپوشید که چاقی تان کمتر به چشم بیاید. اگر بیش از حد لاغر هستید، لباس تان را به نحوی انتخاب کنید که کمی شما را پرتر نشان دهد.

 

چه لباس هایی را نپوشید!

برای اولین جلسه ی خواستگاری از لباس های دکلته، تاب و دامن های کوتاه، ساپورت های نازک و لباس هایی از این دست استفاده نکنید. برای چنین پوشش هایی زمان زیادی خواهید داشت.

همچنین از پوشش های اداری به شدت اجتناب کنید. اگر دوست دارید پوشیده و محجبه به نظر برسید، می توانید از چادرهای طرح دار استفاده کنید. لزومی ندارد مانتوی رنگ تیره به تن کنید. چون مراسم خواستگاری یک نوع مهمانی رسمی است و مانتوهای اداری برای یک مراسم رسمی اصلا گزینه ی مناسبی نیستند.

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

انتخاب چادر و روسری روز خواستگاری

اگر از آن دسته دخترخانم هایی هستید که علاقمندند که در روز خواستگاری حجاب کاملی داشته باشند؛ باید در انتخاب روسری و چادر به چند نکته دقت کنید. اول اینکه اگر لباس رنگ روشنی بر تن می کنید، سعی کنید روسری تان رنگ تندی داشته باشد. تا هارمونی زیبایی با لباس تان برقرار کند. همچنین جنس روسری طوری باشد که روی سرتان، سر نخورد. در این حالت مجبورید مدام با روسری ور بروید و هم خودتان کلافه خواهید شد و هم ممکن است از زیبایی و آراستگی کاسته شود. همچنین سعی کنید چادری که در روز خواستگاری استفاده می کنید، طرح خیلی شلوغی نداشته باشد و بر وقار و زیبایی تان بیفزاید. چادرهایی را انتخاب کنید که سبک باشند و ترجیحا از جنس ساتن و ابریشم نباشند. رنگ های ملایم حالت زیبایی به شما خواهند داد.

فخر فروشی، هرگز!

برای چنین روزی حتما لازم است که از زیور آلات استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که مجلس خواستگاری،یک مراسم ساده و صمیمی برای معارفه است. قرار نیست به مجلسی برای فخر فروشی تبدیل شود. سعی کنید از ساده ترین شکل زیورآلات خود استفاده کنید. یک دستبند و گردن آویز دخترانه مناسب ترین گزینه است. سعی کنید ساده باشید. چرا که سادگی همیشه نشانه شیک پوشی است. سادگی هیچ گاه از مد نخواهد افتاد.

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

کفش مناسب

معمولا برای چنین مراسمی از صندل های راحتی استفاده می شود. سعی کنید تا حد امکان از کفش های پاشه بلند استفاده نکنید.

چرا که ممکن است درباره ی قدتان مورد قضاوت واقع شوید. اما حتما از کفش های راحتی استفاده کنید.

آرایش بکنم یا نه؟

اگر اصولا اهل آرایش هستید سعی کنید برای چنین روزی یک آرایش خیلی ملایم در نظر بگیرید. یک کرم پودر مناسب با یک رژ دخترانه ی ملایم، می تواند به چهره ی شما طراوت ببخشد.

استفاده از آرایش های تند و زننده و افراط گری در این زمینه اصلا برازنده ی عروس آینده نیست.

سعی کنید آرایش و پوشش تان را به نحوی انتخاب کنید که حالت نمایش گونه به اطرافیان القا نکند. مطمئنا همه ی ما در شخصیت و منش خود چیزهایی خوبی برای عرضه داریم. پس نیازی نیست در برخورد اول از زیبایی ظاهری مان، بیشتر از حد مطلوب مایه بگذاریم.

 

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

عکس لباس روز خواستگاری

 

دختر خانم ها و آقا پسرهای عزیز در مورد لباس شب خواستگاری توجه به برخی از نكات خیلی مهم و راهگشا خواهد بود.

- مدل و رنگ لباسی كه برای این شب انتخاب می كنید باید متناسب با جنسیت،‌ سن و اندام شما باشد.

- سعی كنید در این مراسم از لباس های رسمی، ساده و راحت استفاده كنید. پوشیدن لباس های غیر رسمی و جلف، تنگ و چسبان و... در شب خواستگاری نه تنها شایسته مقام و شان شما نیست بلكه نگاه خانواده و فرد مقابل را نسبت به شما تغییر می دهد. علاوه بر همه اینها شب خواستگاری استرس و فشار خاص خود را دارد پس بهتر است با اجتناب از لباس های تنگ و چسبان این استرس و فشار را چند برابر نكنید.

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

- یادتان باشد كه در این روز باید خودتان باشید. یعنی سعی كنید آنچه هستید و خواهید بود به فرد مقابل نشان دهید. مثلاً دختر خانم محترم اگر چادری هستید در این مراسم هم چادر سر كنید. اگر به جای چادر از پوشش های دیگر استفاده می كنید در مراسم خواستگاری نیز از پوشش متداولتان بهره ببرید. البته این مسئله در مورد آقا پسرها هم صدق می كند.

توجه: گاه برخی از والدین دختر خانم را مجبور می كنند كه بر خلاف همیشه در این مراسم چادر سر كنند. اگر شما هم چنین شرایطی دارید حتما در قسمت گفتگو با آقا پسر موضوع را با وی در میان بگذارید و به او بگویید كه چادری نیستند و به اصرار خانواده تان این كار را كرده اید. حتی دقیقاً مشخص نمایید كه در خانه و خارج از خانه چه پوششی دارید.
 
- توجه به آرایش موی سر برای آقایان نیز در این مراسم مهم است. آقا پسرها باید با آرایشی مناسب از سر بدون بهره از لوازمی چون واكس مو، رنگ مو و ... در مقابل خانواده  فرد مقابل ظاهر شوند. یادمان باشد كه استفاده از برخی از امكانات برای پوشاندن عیوبی چون كم مویی، ‌بی مویی و ... نوعی دروغگویی و عدم صداقت به فرد مقابل محسوب می شود.روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

- زیبایی مهم است، اما مهم تر از آن زیبایی طبیعی است. خودتان را زیر خروارها ماده آرایشی پنهان نکنید. همانی که هستید باشید. سعی نکنید با لوازم آرایش از خودتان چهره دیگری بسازید. آنچه شما را زیبا و برازنده می کند، طبیعی بودن و به جا رفتار کردن است. شاید کمی رسیدگی به چهره تان، در حدی که همیشه این کار را می کنید بد نباشد. اما بیش از آن، به هیچ وجه نتیجه خوبی نخواهد داشت. یادتان نرود که این قرار ملاقات به منظور رسیدن به آینده ای مشترک و ساختن خانواده ای گرم و صمیمی تدارک دیده شده است پس با صداقت سر این قرار ملاقات حاضر شوید تا هر آنچه از آن به دست می آورید خیر و نیکی باشد.

- بعضی ها اعتقاد دارند لباسی که برای خواستگار باید پوشید لباسی است رسمی و شیک درست مثل زمانی که به مجلسی دعوت شده اید که دیگر مدعوین برایتان غریبه هستند و شما باید به گونه ای در آن مهمانی ظاهر شوید که از همه لحاظ شیک و خاص به نظر برسید، اما قرار نیست با افراد آن محفل در مورد آینده ای مشترک و نگرش ها و خواسته هایتان صحبت کنید و به نتیجه برسید پس سخت نگیرید و خودتان باشید، البته این مسئله به معنای نامرتب بودن نیست. نوع پوشش  شما در همچین ملاقاتی به هوش و ذکاوتتان بر می گردد،انتخابی سخت و در عین حال آسان. لباسی که هم زیبایی و آراستگی را به شما هدیه کند و هم نشانگر شخصیت واقعی شما باشد.

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری


- لباس ها به ما جسارت و انرژی می دهند. وقتی شما رنگی که چهره تان را جذاب و دلنشین می کند به تن می کنید ناخودآگاه لبخند بر لبانتان می نشیند و دلتان می خواهد همه شما را ببینند. مخصوصا عزیزانتان. پس لباس مورد علاقه تان را برای اولین دیدار بپوشید تا جسارت حرف زدن داشته باشید و در پس ذهنتان خودتان را قبول داشته باشید. چرا که وقتی کسی خودش را با تمام کم و کاستی هایش قبول کند و دوست داشته باشد به راحتی می تواند روی دیگران تاثیر بگذارد و از آرزوها و خواسته هایش بگوید.


- شما فردی هستید با اعتقادات خاصی در مورد پوشش و پیرو اصول و اعتقادات خودتان و خانواده تان هستید اما قرار است به ملاقات شخصی بروید که می دانید یا حدس می زنید تا حدی با شما در مورد مقوله حجاب و پوشش اختلاف نظر دارد، حال باید با چه لباسی سر این قرار ملاقات حاضر شوید؟


جواب این سوال روشن است؛ با همان میزان و نوع پوششی که به آن عقیده دارید. یکی از اصول پوشش شما برای این قرار ملاقات این است که خودتان باشید،خود واقعی. شما باید به عقاید شخص مقابلتان احترام بگزارید اما نباید عقاید خودتان را هم فراموش کنید. وقتی همانگونه که همیشه بوده اید بر سر این قرار حاضر شوید می توانید از گذشته و داشته هایتان به روشنی صحبت کنید.


البته افرادی هم هستند که به احترام خانواده هایشان نوع خاصی از پوشش را دارند، پیشنهاد می کنیم در مورد این موضوع که تصمیمی برای تغییر این پوشش بعد از ازدواج دارند یا نه حتما در این جلسه صحبت کنند و نظر و عقیده شان را بازگو کنند.

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

- با پوشش تیره اثرگذاری کمتری بر طرف مقابلتان دارید. بهتر است نگاهی به کمد لباس هایتان بزنید و روشن هایش را برای این دیدار انتخاب کنید. اگر رنگ روشن برای شما به معنی کرم یا آبی است، در همین محدوده رنگ انتخاب کنید. اگر برایتان صورتی یا نارنجی رنگ روشن حساب می شود، آنها را در لباستان انتخاب کنید. در یک کلام، خود واقعی تان را به نمایش بگذارید. هم از این جهت که بهتر خودتان را معرفی کنید و هم این که جای حرف و حدیث باقی نماند و طرف مقابلتان بفهمد شما چه تیپی هستید. با سلیقه واقعی تان سر این قرار بروید نه با سلیقه دیگران. آراسته و خوشرنگ باشید اما متانت و وقار را در پوششتان از یاد نبرید.


رنگ های ملایم بیشترین تاثیر را بر طرف مقابل می گذارند. خیلی رنگین نپوشید و حداکثر از 3 رنگ در پوشش خود استفاده کنید؛ نه بیشتر. آنچه شما را خوش تیپ نشان می دهد، هارمونی در رنگ هاست. ست بودن لباس ها با رنگ هایشان شما را منظم و شیک و جذاب نشان می دهد. پس به این هارمونی دقت بیشتری داشته باشید.

- درست است که این قرار تقریبا رسمی است اما نباید طوری بپوشید که معذب باشید و نتوانید بر صحبت هایتان در جلسه تمرکز کنید. کت و شلوار خیلی رسمی، یا کفش های پاشنه دار و لباس های تنگ و معذب واقعا بر جلسه تان تاثیر می گذارند. شما را بی قرار می کنند و دلتان می خواهد سریعتر از طرف مقابلتان فرار کنید، به خانه بروید و راحت شوید. در حالی که شاید علت این بی قراری و اضطراب را خودتان متوجه نباشید!

 

روز خواستگاری چی بپوشم؟ +25 عکس لباس خواستگاری

 

مدل لباس خواستگاری پوشیده

 به این مطلب امتیاز دهید:
(159 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
?>
بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

تشریفات رویای طلایی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

باغ و عمارت پاپیون اصفهان

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
اصفهان

باغ و تشریفات پلاک 7 شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس

تشریفات لوکس ماهان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجلل در باغ تالار روما

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس بلانش تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:
 • ناشناس يكشنبه, 18 ارديبهشت 1401

  چجوری میتونم به مامان و بابام بگم که زنگ بزن خونه خانواده پسربهشون بگه تااین هفته بیان؟

 • ناشناس يكشنبه, 18 ارديبهشت 1401

  من16سالم است یک دوسالی است که یکی هی زنگ میزنه به خونمون برای پسرشون که بیان خواستگاری من ولی مامانم وبابام قبول نمیکنن ولی من خیلی دوست دارم بیان بایدچه چجوری به مامان وبابام بگم تاقبول کنن خواستگاری برام بیان؟

 • حمیده يكشنبه, 11 ارديبهشت 1401

  بسیارعالی

  پاسخ مدیر:

  مرسی از محبتتون دوست عزیز سوربان.

 • مارال سه شنبه, 19 بهمن 1400

  وای عالین از کجا باید سفارش بدم

 • مریم شنبه, 01 آبان 1400

  شومیز و دامن کوتاه اشکال داره؟

  پاسخ مدیر:

  اگه با جوراب شلواری بپوشین بهتره و دامن حداقل تا زانو باشه.

 • مهناز دوشنبه, 22 شهریور 1400

  سلام عالی

  پاسخ مدیر:

  سلام دوست عزیز ممنونم از لطفتون.

 • ستایش يكشنبه, 31 مرداد 1400

  من چی بپوشم خدایاااااااااا

  پاسخ مدیر:

  :)) سوال همیشگی ما خانمها!

 • سپیده شنبه, 16 مرداد 1400

  همه دخترا پسرا خوشبخت بشن امین

  پاسخ مدیر:

  الهی آمین. مرسی از محبتتون دوست عزیز.

 • مرضیه سه شنبه, 26 اسفند 1399

  میخوام روز خواستگاریم یه لباس موقر تنم باشه...شیک زیبا با وقار

  پاسخ مدیر:

  ایشالا خوشبخت بشید مرضیه عزیز

 • مرضیه سه شنبه, 26 اسفند 1399

  لباس اولیه خیلی قشنگه ولی به خیاط نشون دادم، گفت این مال سه ساله پیشه و قدیمیه.....

 • فاطیمامد سه شنبه, 26 اسفند 1399

  برای خرید و یا اجاره و سفارش دوخت انواع لباس مجلسی و لباس عروس و مانتو و سرهمی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها وارد سایت فاطیما مد شوید و یا با شماره 09104323347 تماس حاصل فرمایید.

 • عغت خانم سه شنبه, 26 اسفند 1399

  سلام عرض ادب من لباس خواستگار امشب میخوام رنگ صورتی باشه

 • نگین پنجشنبه, 14 اسفند 1399

  لباس های خواستگاری خیلی خوب بود. لطفا مدل های بیشتر هم برای شب خواستگاری بذارید

  پاسخ مدیر:

  حتما نگین عزیز. ممنون از مهرتون

 • مریم يكشنبه, 10 اسفند 1399

  سلام‌ سه‌ تا‌ پیراهن‌ خوب‌بود‌‌ با چادر‌ هم‌ بذارین‌‌ متشکرم‌

  پاسخ مدیر:

  سلام. حتما مریم عزیز. ممنون از شما

 • رویا جمعه, 30 آبان 1399

  روز اول خواسگاری چون اعتقادات طرف نمیشناسی نمیشه هر لباسی پوشید، به نظر من هرکس همونطوری که هست باید ظاهر شود

 • افسون جمعه, 16 آبان 1399

  عالی بودن هم لباسها و هم صحبتها

  پاسخ مدیر:

  مرسی از محبت و لطف شما.

 • زهره چهارشنبه, 28 خرداد 1399

  عالی بود.

  پاسخ مدیر:

  مرسی از محبتتون دوست عزیز

 • عفت خانم هستم سه شنبه, 20 خرداد 1399

  سلام خیلی خوب بود. دست شما درد نکند. ممنون خوشحالم کردی

  پاسخ مدیر:

  مرسی از نظرپرمهرتون. خئشحالیم که مورد پسند بوده

 • هدا يكشنبه, 31 فروردين 1399

  لباساتون همه قشنگن ولی مناسب مایی ک عربیم نیس. نمیتونم همچین چیزی بپوشم فردا مراسم خاستگاریمه. موندم چی بپوشم چیکار کنم

  پاسخ مدیر:

  هدای عزیز ممنون از نظرتون. ان شالله به زودی با لباس های خواستگاری جدید و چند مدل پوشیده تر مطلب رو به روز رسانی میکنیم. کاش بیشتر در مورد لباسی که مد نظرتون هست برامون گفته بودید.

 • هانیه پنجشنبه, 03 بهمن 1398

  هیچ کدوم مناسب نیستن برای یه مجلس خواستگاری شخصیت ادمم میبرن تازه زیرسوال

 • شهربانو دوشنبه, 13 آبان 1398

  لباسها و راهنماییتون عالی بود ای کاش امکان خرید لباس های عکسها وجود داشت

 • اوا پنجشنبه, 02 آبان 1398

  هیچکدوم مناسب نیست

 • فودکورت در کرج چهارشنبه, 29 خرداد 1398

  سایت خوبی دارید امیدوارم که موفق باشید

 • کامرانی پنجشنبه, 05 مهر 1397

  عالی

 • rr چهارشنبه, 24 مرداد 1397

  عالی بودن.خیلی رنگهای ملایم وزیبایی انتخاب کردید.ممنونم

  پاسخ مدیر:

  مرسی از شما که به ما انرژی میدید

 • ... دوشنبه, 08 مرداد 1397

  لباس هایی ک گذاشته اید مناسب خواستگاری نبودند ولی رنگشان خوب بود☺

 • محمدی چهارشنبه, 13 تیر 1397

  شما توی همه صحبتهاتون گفتید که کت و شلوار یا کت و دامن نپوشیم .پس چرا توی همه لباس هایی که نمونه برای شب خواستگاری گذاشتین کت هم هست؟

  پاسخ مدیر:

  سلام دوست عزیز ما توی مطلب نوشتیم که کت های خیلی رسمی رو نپوشید چون آدمو معذب میکنه. ولی کت با زیر سارافونی راحت برای مجالس خواستگاری بسیار مناسب هست.

 • مصی پنجشنبه, 03 خرداد 1397

  عالی وشیک هستن خیلی ممنونم کمکم کرد...(:

  پاسخ مدیر:

  خیلی خوشحال مصی عزیز که تونستیم شما رو راهنمایی کنیم.

 • شادی پنجشنبه, 23 فروردين 1397

  خیلی ممنون از راهنماییتون . به نظرم ادم باید ب طرفش نگاه کنه و بعد لباس بپوشه که همسو با خواستگاره باشه

 • جوجو سه شنبه, 21 فروردين 1397

  خوبه ولی اینارو نمیشه ک همون جلسه اول ک اشنایی یا همون خواستگاری بپوشیم کاش یکم بیشترراهنمایی میکردن


عناوین جذاب امروز