بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تشخیص عیار طلا راه اساسی ندارد. خیالتان را همین اول راه راحت می‌کنیم. حتی یک فروشنده طلا هم نمی‌تواند این تشخیص را بدهد اینبار با چندین ​​​​مدل گردنبند رولباسی طلا 1400 لاکچری و فوق العاده جذاب از جدیدترین ژورنالها در خدمت شما هستیم. میتوانید تصاویری را که با سلیقه شما هماهنگ است انتخاب کنید. امیدوارم مفید باشد .

 گردنبند رولباسی طلا 1400

طلای ۲۴ عیار دروغ است. تحت هیچ شرایطی فریب چیزی به اسم طلای ۲۴ عیار را نخورید. تنها طلایی که ۲۴ عیار خالص است، شمش طلاست و به خاطر اینکه شمش، فلز نرمی است، نمی‌شود به تنهایی از آن زیورآلات ساخت. برای مشاهده تصاویر جدیدترین گردنبند رولباسی طلا ​​​​1400 با ما همراه باشید. در ادامه این مقاله مد از مجله سوربان، برای شما عزیزان، جدیدترین انواع ​​​​گردنبند رولباسی طلا 1400 - 2021 ویژه سال جدید را فراهم آورده ایم. برای دیدن بهترین مراکز خرید طلا اینجا را کلیک کنید.

اپرا بلند و چندکاره است. وقتی که آنها به عنوان یک تکه جداگانه پوشیده می شوند، پلاک گردنبند پائین تر از خط زیر سینه ها قرار می گیرد. مدل های بلندتر گردنبند اپرا نیز وجود دارند که بلندی شان ممکن است حتی به ناف برسد.از آنجا که این نمونه بسیار پائین می افتد، گستره متنوعی از یقه ها با انه هماهنگ می شوند. اگر به دنبال کمی تضاد هستید به پوشیدن گردنبند اپرا با یک گردنبند چوکر و یا یک گردنبند کوتاه v شکل فکر کنید.گردنبند های ضیافتی بهترین گزینه برای استفاده از مدل چند لایه زیورآلات هستند؛ دقیقاً به این خاطر که آنها مقداری از گردنبندهای پرنسسی بلندتر و از گردنبندهای اپرا کوتاه تر هستند.گردنبند ضیافتی حدوداً پائین استخوان ترقوه و درست در مرکز سینه قرار می گیرد. محل قرارگیری این گردنبند جذابیت کم نظیری را نیز برای آن به ارمغان می آورد و باعث می شود که بیشتر در مراسم های بزرگ و شلوغ استفاده گردد.

از گردنبند ضیافتی زمانی که می خواهید با چندین لایه از زیورآلات خود را بیارئید، استفاده کنید. بدین ترتیب نقطه تمرکز (زیور کانونی) صرفاً مرکز سینه شما نخواهد بود و نگاه بر تمامی سطح سینه و گردن جا به جا خواهد گشت.این مدل زیبای گردنبند از آنجا که چشم را دقیقاً به سمت قسمت فوقانی بدن هدایت می کند، بر گردن های کشیده و پهنه سینه ها جلوه کم نظیری را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

alt
گردنبند رولباسی مروارید
alt
گردنبند رولباسی بلند
alt
مدل زنجیر بلند طلا زنانه
alt
مدل زنجیر بلند طلا
alt
قیمت گردنبند رولباسی طلا

alt

بنر

alt

altaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 3.3 از 5)

پیشنهادها برای شما

گالری جواهرات زمردی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری طلا و جواهرات آریان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری طلا و جواهرات ربیعی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری طلای صدف تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری طلا و جواهرات گیوی در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری‌ طلا و جواهرات خالدی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری طلای ساعتچی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها