بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای حلقه نامزدی جلب می نماییم. 

alt

حلقه نامزدی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" حلقه نامزدی " حلقه نامزدی جدید + حلقه نامزدی قیمت + تفاوت حلقه نامزدی و ازدواج + عکس حلقه نامزدی قدمت حلقه نامزدی به زمان خیلی قدیم باز می گردد. و برای این سوال که حلقه نامزدی در کدام دست و کدام انگشت باشد پاسخی از پیش تعیین شده وجود ندارد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل حلقه نامزدی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

حلقه نامزدی 1401

اگر دوست دارید حلقه ی ازدواج و انگشتر نامزدی هر دو در یک انگشت باشند، اول حلقه ی ازدواج و سپس حلقه ی نامزدی را بیاندازید. اما در کل بهتر است حلقه ی نامزدی در دست راست و حلقه ی عروسی در دست چپ باشند. به این ترتیب وقتی در مراسم عقد همسرتان حلقه ی عروسی را به دست شما اندازد، انگشتر نامزدی مانع نخواهد بود.
دیدن همیشگی حلقه ی ازدواج و نامزدی در دستانتان همواره خوشبختی شما را یادآوری می کند. اما آسیب های احتمالی و گذرزمان موجب می شوند تا حلقه ی عروسی شما جلوه و درخشش روزهای اول خود را از دست دهد. بهتر است حلقه ی عروسی و انگشتر نامزدی خود را موقع شست و شو، ورزش و یا حتی قبل از رفتن به رختخواب از انگشت خود در بیاورید.انتخاب شما برای اینکه حلقه نامزدی در کدام دست و کدام انگشت بستگی به فرهنگ,مذهب و جایی که زندگه می کنید دارد حتی به این که راست دست باشیم یا چپ دست هم بستگی دارد.
اولین بار رومی ها حلقه نامزدی را در دست چپشان و در انگشت چهارم انداختند زیرا انها اعتقاد داشتند که که رگ انگشت چهارم دست چپ به به رگ قلب منتهی می شود و آغاز عشق است. عده ای دیگر می گویند که انگشت شست(انگشت اول) به نام پدر و انگشت دوم به نام پسر و انگشت سوم به نام روح اقدس نام گذاری کرده اند و می گویند دادماد بعد از این که از این سه انگشت گذشت و نام برد حلقه را در انگشت بعد از این سه انگشت می کند.

همچنین اگر برای طلا عروس، به دنبال یک فروشگاه هستید، بازدید از لیست گالری های طلا برتر تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

حلقه نامزدی 2022

alt

حلقه نامزدی طلا

alt

عکس حلقه نامزدی  

alt

حلقه نامزدی 2022

alt

حلقه نامزدی مردانه  

alt

حلقه نامزدی ساده 

alt

حلقه نامزدی جدید 

alt

حلقه نامزدی قیمت   

alt

تفاوت حلقه نامزدی و ازدواج

alt

عکس حلقه نامزدی در جعبه   

alt

 حلقه نامزدی جدید شیک

alt

حلقه نامزدی جدید ست 

alt

حلقه نامزدی جدید طلا

alt

حلقه نامزدی جدید با قیمت 

alt

عکس حلقه نامزدی فیک 

alt

حلقه نامزدی جدید دیجی کالا

alt

عکس حلقه نامزدی تک نگین 

alt

حلقه نامزدی جدید مردانه

alt

عکس حلقه نامزدی جدید

alt

حلقه نامزدی جدید 2022

alt

عکس حلقه نامزدی در دست دختر طبیعی 

alt

عکس حلقه نامزدی ست 

alt

عکس حلقه نامزدی در دست دختر 

alt

حلقه نامزدی جدید و شیک

alt

حلقه نامزدی زیبا و شیک

alt

حلقه نامزدی زیباترین   

alt

حلقه زیبای نامزدی 

alt

حلقه عروسی زیبا

alt

عکس حلقه نامزدی زیبا

alt

عکس حلقه نامزدی طبیعی 

alt

حلقه ی نامزدی زیبا 

alt

حلقه های نامزدی زیبا 

alt

حلقه نامزدی زنانه زیبا 

alt

altaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: