بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
شلوار جین بوت کات می تواند یک لباس همه کاره در کمد لباس شما باشد، زیرا در کنار انواع کفش مانند چکمه، پاشنه دار یا کفش تخت شیک و بسیار عالی به نظر می رسد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای شلوار بوت کات چاکدار جلب می نماییم. 

 

شلوار بوت کات چاکدار با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" شلوار بوت کات چاکدار " شلوار بوت کات چاکدار پارچه ای | شلوار بوت کات چاکدار مشکی | شلوار بوت کات ذغالی | شلوار بوت کات چرم | شلوار بوت کات دخترانه | شلوار بوت کات مردانه | شلوار بوت کات برای قد کوتاه | شلوار بوت کات با مانتو این سبک از شلوار جین در قسمت بالا تنگ و در پایین شل تر است. برای پوشیدن شلوار جین بوت کات، ابتدا باید فرم بدن خود را بشناسید. سپس، استایلی راحت انتخاب کنید.شلوار بوت کات یا همون دمپا گشاد چاکدار شاید ست کردنش یکمی سخت باشه اما بارزترین چیزی که هست اینه که قطعا این مدل شلوار با مانتو های کوتاه زیبایی بیشتری دارند که اگه طبق اصولی که در ادامه برای اندام ها قراره بگیم جلو بره زیباتر هم خواهد شد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل شلوار بوت کات چاکدار فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

شلوار بوت کات چاکدار 1401

خانموای چاقی که می خواهند مانتو کوتاه با شلوار دمپا گشاد بپوشند باید بدانند که در این نوع استایل، شلوار در مرکز توجه قرار دارد و برای این که لاغرتر دیده شوند، می توانند از رنگ ها ساده تر و سرد استفاده کنند. همچنین شلوارهای راه راه عمودی می تواند فرد را لاغرتر از آن چه هست، نشان دهد. شلوارهایی که فاق بلندی تری دارند نیز قد فرد را بلندتر نشان می دهند بنابراین انتخاب خوبی برای افراد اورسایز است.
این نوع شلوار باعث کشیده و قد بلندتر به نظر رسیدن اندام شما می‌شود. به دلیل گشاد بودن در قسمت انتهایی، بیشتر مناسب افراد توپر به خصوص افرادی با اندام سیبی شکل است. همین گشادتر بودن بخش انتهایی باعث متعادل به نظر رسیدن اندام شما خواهد شد. استفاده از این نوع شلوار هیچ محدودیت سنی نداشته و همه افراد می توانند ار آن استفاده کنند.
اگر قصد پوشیدن کفش پاشنه دار به همراه شلوار جین بوت کات را دارید به سراغ یک شلوار با درز بلندتر بروید. مدل شلوار جین بوت کات معمولاً با چکمه های پاشنه بلند، کفش لژدار یا صندل های پاشنه دار بسیار زیبا خواهد شد. با تهیه یک جفت شلوار جین بوت کات که دارای درز داخلی 1 تا 2 اینچ (2.5 تا 1.5 سانتی متر) بلند تر از درز معمول شما هستند، اطمینان حاصل کنید که ظاهری زیبا و کشیده داشته باشید.

شلوار بوت کات چاکدار 2022

alt

شلوار بوت کات با مانتو 

alt

بنر

شلوار بوت کات برای قد کوتاه 

شلوار بوت کات مردانه  

alt

شلوار بوت کات دخترانه  

alt

شلوار بوت کات چرم  

شلوار بوت کات ذغالی  

شلوار بوت کات چاکدار مشکی  

alt

شلوار بوت کات چاکدار پارچه ای  

شلوار بوت کات چاکدار 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(24 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها