بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای خط چشم دخترانه جلب می نماییم. 

خط چشم دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" خط چشم دخترانه " خط چشم دخترانه کوتاه | خط چشم دخترانه گربه ای | خط چشم دخترانه ساده | خط چشم دخترانه نازک و کوتاه | ترفند خط چشم دخترانه | خط چشم دخترانه رنگی| مدل خط چشم دخترانه برای چشمهای درشت | مدل خط چشم ساده و شیک اگر مایلید از خط چشم مدادی استفاده کنید، توصیه می‌کنیم در حد یک تا دو ثانیه نوک مداد را با فندک حرارت دهید تا حالت نرم و روغنی‌تری به خود بگیرد. اینکار باعث می‌شود، مداد به صورت یکنواخت و راحت‌تری روی خط چشم کشیده شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل خط چشم دخترانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

خط چشم دخترانه 1401

اگر هنگام کشیدن خط چشم، پوست گوشه چشم خود را بکشید، خط چشم شما نامرتب خواهد شد. همچنین ممکن است دنباله خط چشم شما همانطور که می‌خواهید، صاف و مرتب از آب درنیاید.
برای زیباتر شدن چشم‌هایتان، بن مژه خود را  نیز تیره کنید. فاصله خالی بین چشم و خط چشم، زیبایی و جلوه خط چشم را کم‌تر می‌کند. سعی کنید این قسمت را با مداد چشم به طور کامل سیاه کنید، به طوری که با خط چشمتان یکی شود.
مهم‌ترین نکته برای انتخاب مدل خط چشم، توجه به مدل چشم‌هایتان است. افراد فرم چشم‌های مختلفی دارند. مانند چشم رو به پایین، چشم گرد، بادامی، افتاده، تک پلکی و …

همچنین اگر برای خدمات و زیبابی مو و صورت، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست بهترین آرایشگاه زنانه تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

خط چشم دخترانه 2022

alt

خط چشم دخترانه 1401 

خط چشم دخترانه کوتاه  

alt

خط چشم دخترانه گربه ای 

خط چشم دخترانه ساده   

خط چشم دخترانه نازک و کوتاه   

ترفند خط چشم دخترانه 

alt

خط چشم دخترانه رنگی

alt

مدل خط چشم دخترانه برای چشمهای درشت    

مدل خط چشم ساده و شیک 

alt

alt

altaltalt

altaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(15 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها