بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
سفره را دقیقا در مرکز میزتان قرار دهید. نوع و رنگ رومیزی باعث شاداب شدن روحیه شما و مهمانانتان میشود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین سفره غذا جلب می نماییم. 

alt

تزیین سفره غذا با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین سفره غذا " کانال تزیین سفره غذا | تزیین سفره غذا با وسایل ساده | تزیین سفره شام ایرانی | تزیین مرغ برای سفره شام | تزیین سفره شام ساده | تزیین سفره مهمانی | عکس سفره غذا ساده | تزیین سفره شام عید هرگز هیچ یک از مواد غذایی را با بسته بندی سر سفره قرار ندهید این کار زیبایی میز شما را کاملا از بین می برد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین سفره غذا فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین سفره غذا 1401

تزیینات کوچک مثل گل آرایی و استفاده شمع ها همیشه می تواند جلوه ی میز شما را دو چندان کند، یک گلدان با چند گل طبیعی می تواند تکمیل کننده ی چیدمان میز شام شما باشد اما توجه داشته باشید که فضای زیادی از میز شما را اشغال نکند.
اگر مهمان شما چپ دست است پس پذیرایی خود را از سمت راست او شروع کنید تا به راحتی بتواند از پذیرایی شما استفاده نماید.
ابتدا سبک مهمانی خود را مشخص کنید، قصد دارید یک مهمانی رسمی برگزار کنید یا یک مهمانی دوستانه، چیدن میز برای هر کدام از این مهمانی ها کمی متفاوت از دیگری است.
انتخاب و خرید ظروف سفالی یا سرامیکی مانند، سرویس غذا خوری آرکوپال، سوفله خوری های سرامیکی، قاشق و چنگال های فانتزی، پارچ و لیوان سفالی و غیره به مهمانی های دوستانه شما فضای صمیمی و دلنشینی را القا می کنند.

همچنین اگر برای غذا و دسر، به دنبال یک آشپزخانه هستید، بازدید از لیست تهیه دسر و فینگرفود شهر های ایران  و لیست تهیه غذا شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

تزیین سفره غذا 2022

alt

تزیین سفره شام عید 

alt

عکس سفره غذا ساده  

alt

تزیین سفره مهمانی  

alt

تزیین سفره شام ساده  

alt

تزیین مرغ برای سفره شام  

alt

تزیین سفره شام ایرانی  

alt

تزیین سفره غذا با وسایل ساده  

alt

کانال تزیین سفره غذا  

alt

تزیین سفره غذا 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(40 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها