بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اصلی ترین نکته برای یک تزیین اصولی و بالقوه داشتن وسایلی زیبا، شکیل و متناسب و سپس رعایت اصول درست چیدمان است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین شام مجلسی جلب می نماییم. 

alt

تزیین شام مجلسی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین شام مجلسی " سفره شام مجلسی | تزیین شام عروس | تزیین مرغ برای سفره شام | تزیین میز شام با شمع | تزیین سفره غذا برای مهمان | میز شام ساده و شیک | میز شام لاکچری | عکس سفره شام دورهمی تزیینات میز غذا نیازمند رعایت تکنیک های خاصی است و اینکه سفره آرایی فقط منحصر به آراستن غذا و تزیینات سالاد، ماست و ترشیجات نمی شود، بلکه چیدمان درست میز و رعایت اصول آن نیز مطرح است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین شام مجلسی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین شام مجلسی 1401

حال سفره آرایی و دیزاین میز غذا معمولا برای مهمانی ها و مجالس و نیز برای مناسبت هایی همچون تولد، سالگرد ازدواج، ولنتاین و … کاربرد بیشتری دارد که معمولا افراد سعی می کنند از زیباترین و جذاب ترین تزیینات در این زمینه استفاده کنند، در اینجا می توانید از جدیدترین مدلهای دیزاین میز شام دیدن کنید و ایده بگیرید.
ترتیب چیدمان قاشق و چنگال برای چیدمان میز شام درست همانند تصویر است با این تفاوت که به جای چاقو سمت راست بسته نوع غذای ما ایرانی ها قاشق قرار می گیرید. چاقو و قاشق کوچک بالای بشقاب ها نیز برای صرف دسر قرار می گیرد.
در چیدمان چاشنی ها روی میز غذا توجه داشته باشید که در محلی واقع شود که همه به آن دسترسی داشته باشند به طور مثال یک جا سسی را برای دو تا سه نفر در نظر بگیرید. همچنین توجه داشته باشید که همیشه یک بشقاب کوچک برای دور ریختن استخوان ها و … در غذاهای خاصی مثل غذا های دریایی در نظر بگیرید.

همچنین اگر برای غذا و دسر، به دنبال یک آشپزخانه هستید، بازدید از لیست تهیه دسر و فینگرفود شهر های ایران  و لیست تهیه غذا شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

تزیین شام مجلسی 2022

alt

عکس سفره شام دورهمی 

alt

میز شام لاکچری  

alt

میز شام ساده و شیک  

alt

تزیین سفره غذا برای مهمان  

alt

 تزیین میز شام با شمع 

alt

تزیین مرغ برای سفره شام 

alt

تزیین شام عروس  

alt

سفره شام مجلسی  

alt

تزیین شام مجلسی 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(22 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

نظرات شما: