بنر
بنر
بنر
بنر
شلوار گشاد را در رنگ‌های خنثی، مثل خاکستری، مشکی، سفید، کرم و یا شتری انتخاب کنید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای شلوار بگ دخترانه ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

شلوار بگ دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" شلوار بگ دخترانه " شلوار بگ دخترانه اسپرت | شلوار بگ دخترانه ذغالی | شلوار بگ دخترانه طرح دار | شلوار بگ ذغالی | شلوار بگ دخترانه کوچک | شلوار بگ دخترانه بچگانه | شلوار بگ دخترانه لی | شلوار بگ دخترانه با چی ست میشه ممکنه شما هم از پوشیدن شلوار های تنگ و جذب مخصوصا تو شروع بهار و فصل گرما خسته شده باشید. پوشیدن این شلوار ها برای یک قرار کوتاه شاید بد نباشه . اما اگر ساعات زیادی از روز رو بیرون از خونه سپری می کنید، پیشنهاد می کنیم حتما با شلوار های بگی بیشتر آشنا بشید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل شلوار بگ دخترانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

شلوار بگ دخترانه 1402

شلوار بگی به دلیل گشاد بودن فرم پاهای شما را نشان نمی‌دهد. بنابراین شلوار بگ برای افراد چاق مناسب است و پوشیدن آن می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای باشد. بهتر است شلواری انتخاب کنید که بدون طرح و تیره‌رنگ باشند.
ایجاد و حفط تعادل در استایل کلی شما مهم است. شلوار بگی به علت گشاد بودن، پارچه زیادی مصرف می‌کند. بنابراین به این نکته دقت کنید که برای ست کردن شلوار بگی خود را در پارچه غرق نکنید. برای این منظور کافی است حواستان باشد تیشرت گشاد یا مانتوهای خیلی بلند نپوشید.
شلوار گشاد جین در رنگ تیره، می‌تواند برای یک گردهمی دوستانه مناسب باشد. همین طور، طرح مناسب و شیکی برای سرکار رفتن است. این مدل شلوار را با کفش‌های تخت یا پاشنه دار و حتی کفش‌های کتانی ست کنید.

شلوار بگ دخترانه 2023

alt

شلوار بگ دخترانه با چی ست میشه 

alt

بنر

شلوار بگ دخترانه 2023 

alt

شلوار بگ دخترانه اسپرت 

alt

شلوار بگ دخترانه اسپرت  

alt

شلوار بگ دخترانه ذغالی   

alt

شلوار بگ دخترانه طرح دار  

alt

شلوار بگ ذغالی 

alt

شلوار بگ دخترانه کوچک   

alt

شلوار بگ دخترانه بچگانه 

alt

شلوار بگ دخترانه لی  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها