بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از مهم ترین راز های داشتن میکاپی زیبا، مدرن و بی نقص شناخت و به کاربردن ترند های آرایشی سال جدید است در ادامه ترند های آرایشی ۲۰۲۴ / ۱۴۰۳ را ببینید.

میکاپ یک فرایند است که با استفاده از محصولات آرایشی و آرایشگری، صورت را زیباتر و جذاب‌تر می‌کند. این فرایند شامل استفاده از رنگ لب، رژگونه، خط چشم، پودر، رژ، مداد ابرو و سایه چشم است. هدف اصلی آرایش صورت، بهبود ظاهر و آرایش صورت افراد است.

یکی از رازهای داشتن میکاپی زیبا و مدرن شناخت ترندهای آرایشی در سال جدید است. برای مثال شاید دیگر زدن رژ لب های صورتی یا مثلا نود یا خط چشم مد نباشد.

پس اگر اهل جلو رفتن و میکاپ کردن طبق مد روز هستید تا انتهای این مطلب از سوربان همراه ما باشید چراکه میخواهیم در ادامه به شما بگوییم در سال ۱۴۰۳ / ۲۰۲۴ چه سبک آرایشی مد است و ترند های آرایشی سال ۲۰۲۴ چه مواردی هستند.

alt

بنر

ترند میکاپ 2024

برای اینکه ترند های آرایشی ۲۰۲۴ را بدانید در ادامه همراه ما باشید.

۱. سایه نقره ای

alt

۲. میکاپ کره ای

alt

حتماً مشاهده کرده‌اید که آرایش کره‌ای‌ها اغلب بسیار ملایم و به رنگ روشن است؛ همچنین در این سبک از میکاپ به هیچ عنوان سعی نمی‌کنند پوست را با کرم پودر برنزه و تیره کنند. بنابراین اگر پوست سفید و چشمان پف کرده دارید، آرایش کره‌ای مناسب شما است میکاپ به سبک کره ای ها یکی از ترند های آرایشی ۱۴۰۳ است.

۳. سایه های آبی رنگ

alt

۴. میکاپ باربی

alt

این سبک آرایش با الهام از زیبایی جاودانه عروسک باربی کلاسیک، چهره‌ای بی‌عیب و نقص عروسکی به شما هدیه می‌دهد. پس برای یک میکاپ باربی ابتدا رژلب، رژگونه، سایه و خط چشم صورتی را آماده کنید.

۵. سایه چشم اسموکی

alt

۶. سایه های طلایی

alt

۷. استفاده از نگین ها در آرایش

alt

آرایش هنری است که می‌توان با اضافه کردن اکسسوری‌های مختلف آن را بسیار جذاب کرد ، یکی از ترندهای سال ۲۰۲۴، استفاه از نگین و مروارید در آرایش است.

۸. رژلب قرمز

alt

۹. سایه های بنفش

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(6 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها