بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

متن زیبای دعوت برای افطار

دعوتنامه افطار شامل متن و جملات زیبا و احساسی برای دعوت به ضیافت و مهمانی افطار است اگر مهمانی افطار در پیش دارید و میخواهید با متن و پیامی دلنشین مهمانان خود را به افطار دعوت کنید از شما دعوت میکنیم از متن و پیام هایی که در ادامه این مطلب از سوربان برای شما برای دعوت نامه افطار ماه مبارک رمضان آورده ایم برای دعوت از مهمانان خود استفاده کنید.

20 متن زیبا و عرفانی برای دعوت به مهمانی افطار

دعوت نامه افطار ماه مبارک رمضان

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما روزه داران راستین در ماه خدا ، ماه خود سازی دل ها. با افتخار میزبان شماییم تا گرد هم آییم با تمام قلوب از ارباب قلوب و اصحاب نور با یک کوزه سیراب و معطر ز طراوت و یک سفره پر از خاطره ها خوش نان، در ضیافتی از عشق و نور و در فضایی سرشار از عطر ایمان و معرفت.

دوست بزرگوار ضمن تبريك فرا رسيدن ماه مبارك رمضان، به اطلاع می رسد که مطابق سال های گذشته مراسم افطاری در شب های این ماه مبارک، برگزار خواهد شد. بدین وسیله از شما و خانواده گرامي صمیمانه دعوت می شود این سفره افطاری را به حضور خود مزین فرمایید.

دعوتنامه افطار رمضان

می‌گویند رجب ماه خدا، ‌شعبان ماه پیامبر و رمضان ماه امت پیامبر است، ‌از این رو همه به مهمانی پروردگار دعوت شده‌ اند. از لحظه لحظه این جشن عرفانی غافل نشویم. از جنابعالی دعوت می کنیم در ضیافت افطار ما حضور داشته باشید.

سپاس خالقی را سزاست که توفیق درک بهاری دیگر از هنگامه ضیافت وصل را نصیبمان ساخت. ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه خدا ، ماه تزکیه و راز و  نیاز با حضرت حق، بسی خشنود خواهیم شد در  این ماه پر برکت و با فضیلت، میزبان ضیافت افطار در خدمت جناب عالی و خانواده محترم باشیم.

دعوتنامه افطاری مدرسه

حلول ماه مبارک رمضان، بهار قرآن، ماه عبادت های عاشقانه نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه را به شما دوست عزیز تبریک عرض می کنم و از شما دعوت می نماییم در ضیافت افطار ما حضور داشته باشید.

به عاصیان وعده رحمت رسید. ماهی سرشار از برکت و رحمت و عبادت های پذیرفته شده برای تان آرزومندم و خواستار حضور پر مهرتان در کنار سفره افطاری که به برکت این ماه عزیز گسترانیده شده است هستیم.

نمونه کارت دعوت افطاری

20 متن زیبا و عرفانی برای دعوت به مهمانی افطار

دوست گرامی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما روزه دار راستین، بر آنیم به وقت گلبانگ اذان، در ضیافتی از نور، سفره دار مناجات افطار تان باشیم و جرعه نوش استجابت دعای تان. حضور پر فیض تان را در بزم آسمانی شاهد و مشهود ارج می نهیم.

ضمن سپاس از ضیافت روحانی حضرت عالی که بدایت احوال دوستان و بستن پیمان و عهد دوستی با ایشان محقق گشت، در کمال ارادت و در نهایت عنایت از آن  مقام سراسر مودت و محبت دعوت می نماید. در ضیافت افطار در این ماه لطیف طُرفة الاسرار با حضور فیض ظهور خود در مجلس انس و عرفان، ما را از جام محبت خویش سیراب فرمایید.

دعوت افطاری

به این وسیله شما را دعوت می ‌کنم به گره زدن بوی نان و عطر اذان، هنگامی که یاد دوست در دل ‌های مان جا به ‌جا می ‌شود و دست ‌های پراکنده رو به آسمان اجتماع کرده ‌اند، نوشیدن استکانی آب را با آسمان، با هم قاطی می ‌شویم مثل قاطی شدن بوی یاس، بوی گل‌ های محمدی در سمت نردبانی که ما را به آسمان می ‌رساند.

از شما دعوت می ‌کنیم با صفای وجود تان با ما کنار این سفره بنشینید تا با هم برای هم دعای خیر کنیم. به این وسیله از شما دعوت می ‌شود، هنگامی که دست ‌های مان برای اجابت دعا رو به آسمان است کنار سفره افطار پر برکت افطار ما بنشینید، شما مهمان ویژه این ضیافت الهی هستید.

متن دعوت برای افطاری

عازم یک سفرم، سفری دور به جایی نزدیک، سفری از خود من تا به خودم، مدتی هست نگاهم، به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست، فرا رسیدن ماه رمضان، ماه بارش باران رحمت الهی مبارک. از شما دعوت می کنم در این سفر مهمان سفر افطارم باشید.

هرچه داریم از خداست و هرچه توان داریم برای خدا باید خرج کنیم، با ادب خاص خود وارد این مهمانی بی مانند بشویم … ماه رمضان بر شما مبارک. در این ماه مبارک در کنار سفره افطاری که به همین مناسب گسترده شده است خواهان حضور گرم شماییم.

متن افطاری دادن

در ماه مبارک رمضان به حلقه ذکر عارفان و دعای جان بخش مناجاتیان ره می یابیم تا از ذخایر گنجینه بی منتهای شان بهره ها ببریم. با امید به اینکه، حقایق و معارف آن سالکان الی الله را چراغ راه و عارفان را شمع جمع و مناجاتیان را ذکر خلوت انس باشد. از شما همکار ارجمند دعوت می شود در مراسم افطاری این شب های عزیز ما را همراهی کنید.

ضمن تبریک ماه ضیافت الله، ماه صداقت دل ها و راز و نیاز با حضرت حق و با آرزوی قبولی عبادات و طاعات، بدین وسیله از حضرت عالی دعوت می نماید به میهمانی خالق یکتا شتافته و بر خوان گسترده نعماتش، افتخار میزبانی جنابعالی را در لحظات ملکوتی و روحانی افطار داشته باشیم.

متن کارت دعوت افطاری

20 متن زیبا و عرفانی برای دعوت به مهمانی افطار

رمضان ماهى است كه ابتدايش رحمت است و ميانه‏ اش مغفرت و پايانش آزادى از آتش جهنم. حضور شما در مراسم افطاری که به مناسب حلول این ماه مبارک برگزار می گردد مزید امتنان است.

سلام بر تو ای بزرگ ترین ماه خدا و ای عید دوستان خدا. سلام بر تو که پیش از آمدن در آرزوی تو بودیم و پیش از رفتن از اندیشه فراغت محزونیم. سلام بر تو که دیروز چه سخت به تو دل بسته بودیم و فردا چه بسیار به سوی تو مشتاق .بدینوسیله از شما دعوت می گردد در مراسم افطاری که به لطف حلول این ماه مبارک برگزار می گردد حضور به هم رسانده و ما را سرافراز نمایید.

متن زیبا برای دعوت افطاری

حریم دل بیارایید و آغوش باز کنید که ایام عاشقی رسید، همنشینی با سحر و هم آوایی با افطار روح را می پالاید و جسم را می آراید. به شمیم بهشت، حال اهل دل و دعا لطیف می رود، و به رودابه رحمت جان اصحاب ندبه و توبه سبک بال می شود. هم اکنون ما میهمان خانه دوست هستیم. اذن دخول در محفل انس و معنویت مبارک بادتان. حضور سرشار از لطف و لطافت و آکنده از کرامت و عنایت جنابعالی در ضیافت افطار ، مزید مسرت است.

وسوسه ‌های نفس نگذاشت، جانم در نهر رجب تطهیر شود، از در آویختگان درخت طوبای شعبان هم که نبودم، ترحم فرما و در دریای رحمت رمضانت مستقرم نما… از شما دعوت می شود مهمان سفره پر برکت افطار ما باشید.

متن دعوت افطاری خانوادگی

دعا می ‌کنم زیر این سقف بلند، روی دامان زمین، هر کجا خسته شدی یا که پر غصه شدی، دستی از غیب به دادت برسد و چه زیباست که آن دست خداوند بخشنده و مهربان باشد و بس… با حضور خود زینت بخش سفره افطار ما باشید.

بزم پر برکت ماه رمضان را خداوند، برای بندگانش آماده نموده است تا رستگاری ‏آن ها را ضمانت کند. در این بزم تنها بندگان محتاج هستند که می توانند آینده خویش را با رستگاری و سعادت رقم بزنند، آماده این سفر پر برکت شوید ... حضور شما در مهمانی افطار را خواستاریم.

20 متن زیبا و عرفانی برای دعوت به مهمانی افطار

ضمن تشکر از همراهی شما عزیزان تا پایان این مطلب از سوربان با عنوان دعوت نامه افطار امیدواریم این متن و پیام های افطاری دادن و دعوت به مهمانی افطار را دوست داشته و برای دعوت از مهمانان خود برای افطار در ماه مبارک رمضان استفاده کنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز