بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در مراسم عروسی علاوه بر عروس ، داماد هم برای جذابیت و زیبایی چهره نیاز به رعایت یکسری اصول و قواعد دارد که در این مقاله به آنها اشاره شد.

بسیاری از آقایان فکر می کنند که به راحتی می توانند داماد باشند ولی نباید فراموش کنید که داماد شدن خود نیز کاری سختی است و باید برنامه ریزی های را از قبل برای آن داشته باشیم. اگر شما داماد هستید باید لباستان از قبل اماده باشد و موهایتان را مرتب کرده باشید و به مراسم بروید و هزار کار دیگر که شاید اصلا فکرش را نکرده باشید. البته ما تلاش کرده ایم تا نکاتی را در ادامه این مطلب از سوربان به شما بازگو کنیم که از آن ها اطلاعی ندارید.

داماد شب عروسیت این نکات رو رعایت کن.

۱۰ ترفند طلایی برای خوشتیپ بودن داماد

۱. شست‌وشوی صورت

شاید درابتدا خنده‌دار به‌نظر بیاید، اما از اولین روز نامزدی شروع به شستن صورت خودتان با آب وصابون نمایید. استفاده از مرطوب‌کننده‌ها و کرم‌های لایه‌بردار نیز به‌صورت یک‌بار درهفته نیز توصیه می‌شود. پس‌از چندبار انجام این کار، نتایج مطلوبش را به‌وضوح مشاهده خواهیدکرد. این یکی از چند نکته کوچک برای خوش تیپ بودن داماد در روز عروسی است.

۲. آب فراوان بنوشید!

نوشیدن روزمره آب نه‌تنها برای بافت‌های داخلی بدن مفید است، تاثیر شگفت‌انگیزی بر پوست نیز دارد. چندهفته قبل‌از شروع مراسم، روزانه هشت لیوان آب بنوشید تا پوست‌تان برای روز عروسی شفاف‌تر شود.

داماد شب عروسیت این نکات رو رعایت کن.

۳. مراقب تغییرات فصلی پوستتان باشید.

آیا در فصل تابستان، پوست‌تان قرمز می‌شود؟ یا در فصل زمستان حالت خشکی به‌خود می‌گیرد؟ پس زمان مراسم را به‌درستی انتخاب کنید. اگر مراسم در فصل تابستان برگزار می‌شود، حتما از کرم‌های ضدآفتاب استفاده کنید. درفصل زمستان نیز از مرطوب‌کننده‌ها استفاده کنید تا پوست‌تان حالت خشکی نداشته باشد.

۴. برای کاهش وزن باید از ماه ها قبل برنامه ریزی کنید.

هرگونه رژیم‌ غذایی برای کاهش وزن در هفته‌های نزدیک به مراسم، اگر غیراصولی باشد، نتایج منفی بر پوست خواهدداشت. پس اگر تصمیم به‌ کاهش وزن دارید، ماه‌ها قبل اقدام به این کار کنید.

۵. اصلاح ریش

اگر به ته‌ریش علاقه‌مندید، باید چندماه پیش‌از مراسم اندازه آن را تست کنید. ببینید روز سوم پس‌از اصلاح، ریش دلخواه‌تان را دارید یا روز پنجم. بارها این کار را تکرار کنید تا در روز مراسم، اندازه ته‌ریش مشکلی برای‌تان پیش نیاورد.

داماد شب عروسیت این نکات رو رعایت کن.

۶. تیغ اصلاح نو استفاده کنید.

حتما پیش‌از انجام اصلاح، چه در منزل و چه در آرایشگاه، از نو بودن تیغ اصلاح و ژیلت مطمئن شوید. چراکه ژیلت‌ها در دفعه اول، به‌مراتب اصلاح بهتری خواهند داشت و صورتی صاف خواهید داشت.

۷. ژل مو

بسیاری‌از آرایشگاه‌ها پیش‌از استفاده از ژل مو، هیچ سوالی از داماد نمی‌پرسند و تنها کار خودشان را انجام می‌دهند. بهتراست اگر علاقه‌ای به ‌ژل مو ندارید یا مطمئنید که ژل حالت بدی به موهای‌تان خواهدداد، اجازه استفاده از آن را ندهید.

۸. عطر و ادکلن

عطر یک مرد، مهم‌ترین شاخصه او نیز به‌شمار می‌رود. برخی‌از افراد حتی معتقدند، عطر آقایان به‌ منزله امضای‌شان است و باید دقت بیشتری در انتخاب آن داشته باشند. در روز عروسی نیز از عطری استفاده کنید که فکر می‌کنید بهترین است. تجربه ثابت کرده استفاده از عطر و ادکلن‌های جدید برای اولین بار، تجربه موفقی نبوده‌است. سعی‌کنید از ادکلن‌هایی که ازقبل داشته‌اید، استفاده کنید.

داماد شب عروسیت این نکات رو رعایت کن.

۹. خستگی و خواب آلودگی را از چشمانتان پاک کنید.

یکی‌از بزرگترین مشکلات آقا دامادها در روز عروسی، بی‌خوابی و خستگی ناشی‌از کار است. بهتراست تا پک یخ برروی چشمان خود قرار دهید تا حالت پف مانند چشم را از بین ببرد. حتی می‌توانید از بریده خیار نیز برای رفع خواب‌آلودگی چشمان استفاده کنید.

۱۰. اصلاح مو

توصیه بیشتر افراد، اصلاح مو یک ماه قبل‌از مراسم است. چراکه در طول این یک ماه، مو بهترین حالتش را خواهدداشت. تنها کافی‌است چندروز قبل‌از مراسم، پشت‌گردن و اطراف گوش‌ها را مرتب کنید.

نکاتی درمورد تیپ و استایل داماد در روز عروسی

به هیچ وجه جوراب کوتاه و کالج نپوشید و از شلوار کوتاه هم استفاده نکنید، جوراب بلند و شلوار روی کفش برای استایل دامادی بسیار مناسب تر و شیک تر است.

داماد شب عروسیت این نکات رو رعایت کن.

اگر زیر کت جلیقه نمیپوشید سعی کنید زیر پوش یا رکابی هم نپوشید چراکه اگر در طول مراسم کت خود را دربیاورید زیر پوشتان دیده میشود.

داماد شب عروسیت این نکات رو رعایت کن.

کراوات داماد باید به سختی به سگک کرمبندتان برسد بلندتر که باشد ظاهر قشنگی نخواهد داشت.

داماد شب عروسیت این نکات رو رعایت کن.

نکاتی که داماد ها باید رعایت کنند

سالن داماد را برای آرایش انتخاب نمایید که شما را آرایش نکند زیرا آرایش داماد با لایه ای از کرم پودر اصلا برازنده او نیست بنابراین داماد ها باید به یک گریمور حرفه ای مراجعه نمایند.

بهتر است سالنی که برای آرایش انتخاب می کنید به سالن آرایش عروس و گلفروشی نزدیک باشد تا در وقتتان صرفه جویی شود.

داماد شب عروسیت این نکات رو رعایت کن.

استفاده از محصولات نا مرغوب می تواند آسیب های جدی برای پوست به وجود بیاورد به همین دلیل باید از محصولات مناسب با پوست استفاده کرد زیرا آقایان پوستشان دارای منافذ باز استو بیشتر باید به مراقبت های پوستی حساس باشند.

آقایان بهتر است بعد از اصلاح از افترشیو مناسب استفاده کنند و پوست خود را با کرم های مرطوب کننده مرطوب نگه دارند.به این مطلب امتیاز دهید:
(55 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)

نظرات شما: