بنر
بنر
بنر
بنر
متاسفانه در حال حاضر آمار خیانت های زناشویی رو به افزایش است و به همین دلیل خیلی از زوجین نگران رابطه زناشویی خود هستند. خیانت یک امر نکوهیده و برخلاف ارزش های اخلاقی جامعه است و نتیجه ای جز پشیمانی و شرمندگی به دنبال ندارد. بنابراین برای جلوگیری از خیانت بهتر است یک سری موضوعات و مسائل را میان خود و همسرتان حل کنید تا امکان خیانت به حداقل برسد.

چیکار کنم شوهرم بهم خیانت نکنه؟ اگه شوهرم بهم خیانت کنه چی؟ چجوری رفتار کنم که شوهرم بهم خیانت نکنه؟ این سوالات، ذهن بسیاری از خانم های متاهل را درگیر کرده است و تقریبا میتوان گفت دغدغه فکری  اکثر خانم های متاهل همین است در این مقاله به معرفی راهکارهایی پرداخته ایم که با عمل به این راهکارها می‌توان به میزان قابل توجهی از خیانت شوهرتان جلوگیری کنید اگر شما نیز به دنبال پاسخ این سوالات هستیر در این مطلب همراه سوربان باشید.

alt

چیکار کنم شوهرم بهم خیانت نکنه؟

دلیل خیانت کردن اکثر مرد ها این نیست که دیگر شما را دوست ندارند، دلیل اصلی در اغلب موارد این است که آن ها تنوع بیشتری در زندگی جنسی خود میخواهند. همسر شما دوست دارد که احساس بکند اولویت اول زندگی شما است و اگر اینچنین حسی نداشته باشد قطعا در جای دیگری به دنبال آن خواهد بود.

البته در بیشتر مواقع زوجین مشکل واقعی ندارند، یکدیگر را دوست دارند و بهم اهمیت زیادی میدهند اما مسئله این است که آن ها هر کدام زبان خاص خود را در ابراز عشق دارند.

بنر

بهرحال مرد ها نیاز دارند که به آن ها احترام گذاشته و قدردانی شوند. البته در مقابل هم مردان اصلا دوست ندارند که به هر شکلی باعث نا امید و ناراحت شدن همسر خود بشوند. مرد ها دوست دارند که قهرمان همسر خود باشند!

alt

راهکارهای جلوگیری از خیانت شوهر

1. بیش از حد سازش نکنید

برخی اوقات در روابط بین زن و شوهر خانم ها بیش از حد سازش میکنند. مرد ها از کسی که میخواهند با او یک زندگی تشکیل دهند تصویر متفاوتی نسبت به افرادی که بطور کوتاه مدت با آن ها قرار میگذارند دارند. خیلی اوقات خانم ها آنقدر تلاش میکنند که تبدیل به چیزی شوند که همسرشان میخواهند بشوند، که عملا خود واقعی شان را گم میکنند. همیشه در روابط تان سعی کنید که خودتان باشید.

2. رابطه جنسی

رابطه جنسی به همسر شما میگوید که او را دوست دارید. اگر میخواهید به شکل فیزیکی به همسر تان عشق خود را نشان دهید، رابطه جنسی بهترین راه است.

3. چیزهای جدید را امتحان کنید

alt

صرف رابطه جنسی خوب است اما برای اینکه بتوانید همچنان همسر خود را علاقمند نگهدارید، سعی کنید که ذهن بازی داشته باشید و از امتحان کردن چیز های جدید نترسید. اگر شما اینکار را نکنید، مطمئن باشید که یک نفر دیگر میکند!

4. سعی در کنترل همه شرایط نداشته باشید

خیلی اوقات زمانی که وارد یک رابطه میشویم سعی میکنیم که فرد مقابل را طوری کنترل کنیم که همه چیز همانطور که خودمان میخواهیم باشد.

در نتیجه این رفتار افراد شروع میکنند به غر زدن، ملامت کردن دیگری، انتقاد (از نوع مخرب آن) نق زدن، تهدید کردن، تنبیه کردن فرد مقابل و یا کار هایی مثل رشوه و پاداش دادن در جهت کنترل همسر خود.

5. به همسرتان بفهمانید که قدردان زحمات او هستید

زمانی که یک زن و مرد باهم آشنا میشوند و در نهایت ازدواج میکنند، ناخودآگاه یک احساس امنیت کاذب به آن ها دست میدهد و فکر میکنند که همه چیز تمام شد! اما باید بدانید که روابط کاملا اختیاری هستند و هر کسی در هر زمانی که بخواهد میتواند به رابطه خود پایان بدهد.

امروزه در کشور ما هر روز آمار طلاق بیشتر میشود و همین مسئله نشان دهنده این است که حفظ ازدواج خیلی مهم تر از صرفا ازدواج کردن است. فکر نکنید به محض اینکه شوهر پیدا کردید همه چیز تمام میشود، کاملا برعکس، تازه شروع همه چیز است.

6. همسر شما به تنهایی هم نیاز دارد

alt

دلیل خیانت برخی مردان این است که احساس میکنند در بند رابطه خود اسیر شده اند و نمیتوانند حتی نفس بکشند! برای همین با داشتن یک رابطه مخفیانه دیگر و خیانت کردن، آن حس آزادی که نیاز دارند را بدست میاورند.

بنابراین اجازه دهید همسرتان در زمان هایی تنها باشد (یعنی بدون شما) سعی نکنید که در تمام لحظات همسرتان حضور داشته باشید. بگذارید که با دوستانش بیرون برود، تفریح های که دوست دارد را انجام دهد تا احساس نکند که آزادی خود را از دست داده است.

7. احساسات خود را کنترل کنید

زن ها اساتید استفاده از احساسات خود برای رساندن منظور خود هستند، بدون اینکه حتی یک کلمه حرف بزنند. خانم ها براحتی و به شکلی که تنها همسرشان متوجه بشود میتوانند احساس عصبانیت، خشم، غم و یا نا امیدی خود را ابراز کنند.

اکثر اوقات مرد ها بجای اینکه از این نشانه ها استفاده کنند و تغییراتی ایجاد کنند که مشکل همسرشان برطرف شود، به سراغ کس دیگری میروند که آن ها را همانطور که هستند بخواهد.

8. همسر و رابطه تان باید اولویت اولتان باشد

alt

خیلی اوقات یک مرد به این دلیل خیانت میکند که احساس میکند همسر او نیز در حال خیانت کردن میباشد، البته نه خیانت جنسی. در اینجا منظور از خیانت این است که شما چیز دیگری را نسبت به رابطه زناشویی و ازدواج خود ارجح تر بدانید. این چیز دیگر ممکن است شغل شما، بچه ها، یکی از اعضای خانواده و... باشد. ازدواج شما باید اولویت اول تان باشد چراکه این تنها چیزی است که تا آخر عمرتان برای شما باقی میماند، همه چیز های دیگر به مرور محو خواهند شد.اگر میخواهید شوهر تان به شما خیانت نکند این ۱۰ کار را انجام دهید.

9. زبان عشق همسر خود را بشناسید

اگر با کتاب "5 زبان عشق" دکتر گری چاپمن آشنا نیستید، توصیه اکید میکنم که آن را بخوانید. به جرات میتوان گفت که این کتاب زوج های زیادی را نجات داده است.

با خواندن این کتاب متوجه خواهید شد که همسرتان با چه زبانی عشق خود را ابراز میکند و شما هم میتوانید با استفاده از همان زبان به او بگویید که دوستش دارید و مطمئن باشید که اگر اینکار را انجام دهید، هرگز به شما خیانت نخواهد کرد.

10. الگوی همسر خود در رابطه را پیدا کنید

بطور کلی برخی مرد ها بدرد ازدواج و روابط طولانی مدت با تعهد نمیخورند. اینگونه افراد فکر میکنند که باید با هر چند نفر که میتوانند در رابطه باشند و در ناخودآگاه آن ها همیشه چیزی میگوید "هرچه بیشتر، بهتر" بنابراین سعی کنید در اوایل آشنایی با پرسیدن درباره افرادی که قبلا با آن ها در ارتباط بوده، این چنین افراد را شناسایی کنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(11 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

تشریفات عروسی اصلانی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات لوکس خاطره تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات رویای طلایی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات لوکس ماهان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجلل در باغ تالار روما

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس بلانش تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها