بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
زیبایی این فرش ۱۵۰۰ به قدری می باشد که از آن به عنوان فرش دستباف گونه یاد می شود چرا که از نظر ظاهری و فنی ویژگی های فرش دستباف را نیز در خود جمع نموده است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای فرش ۱۵۰۰ شانه جلب می نماییم. 

alt

فرش ۱۵۰۰ شانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" فرش ۱۵۰۰ شانه " فرش ماشینی جدید | شهر فرش | فرش ۱۲۰۰ شانه | شهر فرش تهرانسر | قیمت فرش ابریشم ماشینی ۱۲ متری | قیمت فرش در ایران | فرش وینتیج | فرش ۵۰۰ شانه فرش ۱۵۰۰ شانه همانطور که از نام آن نیز پیداست بافته ای است که با ۱۵۰۰ گره در عرض و ۴۵۰۰ گره در طول بافته می شود که این تعداد بالای شانه و تراکم سبب آن شده است تا این بافته ها به عنوان فرش ریز بافت و فرش ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ مطرح شوند. دانستن مفهوم شانه و تراکم در فرش های ماشینی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که باید قبل از خرید بدان توجه داشته باشید که فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته نیز برای چه مکان هایی مناسب هستند! همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

فرش ۱۵۰۰ شانه 1401

ظرافت و زیبایی فرش های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان با هیچ محصولی قابل مقایسه نیست. برای افراد غیر متخصص تشخیص فرش های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان از فرش های دستباف اگر غیر ممکن نباشد ممکن است بسیار سخت و دشوار باشد. تعداد گره بالا باعث شده تا ظرافت بافت برای طرح های زیبا و شلوغ و پر نگاره فراهم شود. هرچه پیچ و خم نگاره ها بیشتر باشد زیبایی بافته بالا تر رفته و جذابیت آن برای خریدان بیشتر خواهد شد. ناگفته نماند که هر طرح شلوغ و پر نگاره ای زیبا نیست، بلکه طراحان کارخانه فرش ماشینی فرش کاشان به حدی خبره و حرفه ای هستند که توان طراحی و کشیدن نقوش زیبا را برای بافته های فرش 1500 را دارند.

همچنین اگر برای خرید فرش، به دنبال یک فروشگاه معتبر هستید، بازدید از لیست خرید فرش دستبافت تبریز، ترک ، نایین و فرش ماشینی و ترک شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

فرش ۱۵۰۰ شانه 2022

altaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(16 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)


پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

جدیدترین ها