بنر
بنر
بنر
بنر
فرش های ابریشمی که از فرشهای گران قیمت و لوکس هم محسوب میشوند فرش های ابریشمی به دلیل بافت ریز ، درخشندگی و صیقلی کرک ها و نخ خاب بکار گرفته شده ، کیفیت رنگ ، نمود زیبایی و مجلل بودن خانه را فراهم می آورند . در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای فرش ابریشم تبریز جلب می نماییم. 

alt

فرش ابریشم تبریز با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" فرش ابریشم تبریز " قیمت فرش ابریشم تبریز | قیمت فرش دستباف تمام ابریشم تبریز | قیمت فرش ابریشم تبریز 6 متری | فرش تبریز قیمت | فرش ابریشم دستباف | فرش ابریشم قم | انواع فرش دستباف ایرانی | فرش ابریشم ماشینی الیاف ابریشم چه از نوع طبیعی و چه از نوع مصنوعی به علت جلوه های خوش رنگی و براق بودن از نظر ظاهری با سایر الیاف حتی بهترین پشم یا کرک قابل مقایسه نیستند . ابریشم یک الیاف جادویی است که به طور باور نکردنی نازک و فوق العاده قوی است.
این ویژگی‌ها زمانی که نور توسط ساختار منشوری الیاف منعکس می‌شود ، با درخشندگی رنگ‌ها تطبیق داده می‌شوند . ابریشم نرم است اما به طور استثنایی بادوام می‌باشد و به عنوان یک کالا ، معروف‌ ترین راه تجارت جهان را ساخته است . امروزه ابریشم هنوز هم الیاف تجملی اصلی است . ایراد اساسی تمام بافت های نساجی پرزدهی است و طبیعتا ایجاد حساسیت در کودکان ، بیماران تنفسی و بیماران پوستی می شود . فرش های بافته شده با ابریشم به هیچ وجه پرزدهی ندارند و از این رو ضد حساسیت هستند و از طرفی نداشتن پرز بر جلا و درخشندگی آن ها افزوده می شود . همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل فرش ابریشم تبریز فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

فرش ابریشم تبریز 1401

یکی از نکات مهم هنگام خرید فرش ابریشم، این است که شستشوی این فرش نسبت به فرش ماشینی بسیار دشوار تر است. این فرش به دلیل بسیار نازک است و در مقابل آب و شستشو ضعیف بوده و استحکام خود را از دست می دهد. از این رو این فرش نباید در مکان های پر رفت و آمد خانه که نیاز به شستشو  بالایی دارند، قرار داده شود.

فرش تمام ابریشم : به فرشهایی گفته میشود که پرز ، چله و حتی نخ خاب آن از جنس ابریشم باشد و همانطورکه از نام آن مشخص است تماما از ابریشم هستند .
فرش گل ابریشم : زیبایی نخ ابریشم در بافت هایی بی نظری مانند گل ، پرندگان و ... بی نهایت دلفریب و چشم نواز خوهد شد . در فرش ها گل ابریشم نقش هایی اندک و عموما دور حاشیه ها از ابریشم بافته شده و سایر قسمت های فرش از الیافی دیگر مانند پلی استر ، اکریلیک و ... خواهد بود . در فرشهای گل ابریشم معمولا چله از ابریشم خالص است.
فرش کف ابریشم : شناخت این نوع فرش اندکی دشوار است چراکه فقط در زمینه این گونه فرش ها از ابریشم کمک گرفته شود در فرشهای غیر ابریشم در کف فرش به جای ابریشم از سایر الیاف استفاده می شود .

همچنین اگر برای خرید فرش، به دنبال یک فروشگاه معتبر هستید، بازدید از لیست خرید فرش دستبافت تبریز، ترک ، نایین و فرش ماشینی و ترک شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

فرش ابریشم تبریز 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(13 امتیاز , میانگین: 3.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها