بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
چگونه در مراسم خواستگاری خود جذاب باشیم؟ از مهمترین موضوعاتی است که هر دختر و پسری دوست دارند آن را یاد بگیرند و جذاب ترین ورژن خود در مراسم خواستگاری باشند.

چگونه در مراسم خواستگاری جذاب باشیم؟ و بیشتر به چشم بیاییم تا دیگران را تحت تاثیر خود قرار دهیم؟ شاید فکر کنید این موضوع اهمیتی ندارد، اما به عنوان دختر یا پسر باید از این به بعد بهترین خود باشید.

در ادامه این مطلب از سایت سوربان به بررسی راه های جذاب بودن در مراسم خواستگاری می پردازیم.

10 راهکار ساده اما بسیار کاربردی برای جذاب بودن در جلسه اول خواستگاری!

چگونه در مراسم خواستگاری جذاب باشیم؟

اگر بدانید مراسم خواستگاری چیست و چقدر در آینده شما تاثیرگذار است، حتما برای آن برنامه ریزی کرده و دنبال جذابیت در مراسم خواستگاری خواهید بود.

فرقی نمی کنه دختر هستید یا پسر، در هر صورت ادامه متن برای افرادی است که می خواهند در مراسم خواستگاری جذاب تر باشند.

چرا باید در جلسه خواستگاری جذاب باشیم؟

اولین پاسخ این است که شما به انسان بهتری تبدیل می شوید. یعنی به نسخه کامل تری از خودتان و این کمک می کند دیگران را بهتر و موثرتر تحت تاثیر قرار دهید. منظورمان از جداب بودن در خواستگاری این نیست که دیگران را گول بزنیم، بلکه نشان دهید بودن در کنارشان چقدر برای ما اهیمت دارد. به همین خاطر پاسخ به سوال چگونه در مراسم خواستگاری جذاب باشیم بسیار مهم است.

۱- زمان مناسبی را انتخاب کنید.

زمان بندی خیلی مهم است. کمی بررسی کنید تا بهترین زمان را پیشنهاد دهید. شما می توانید تعداد افراد و تدارکات را از پیش تعیین کنید تا اشتباهات را به حداقل برسانید.

۲- یک لباس مناسب انتخاب کنید.

10 راهکار ساده اما بسیار کاربردی برای جذاب بودن در جلسه اول خواستگاری!

بهتر است یک لباس خوب بپوشید! آراسته باشید و با برنامه لباس خود را انتخاب کنید. تاثیر لباس بر دیگران بسیار زیاد است و بدون اینکه کلامی از دهان خارج کنید چیزهای زیادی درباره شما می گوید. پس جذابیت در مراسم خواستگاری می تواند با لباس شروع شود.

۳- کمی تلاش کنید.

به پدر و مادرش، نیت خود را بگویید.

دیگر اجازه گرفتن تا حدودی منسوخ شده است. دیگر پدر دخترش را مثل ازدواج های سنتی شوهر نمی‌ دهد. با این حال، شریک زندگی شما ممکن است رابطه بسیار نزدیکی با والدین خود داشته باشد. بهتر است به شریک زندگی خود و والدینش احترام بگذارید و قصد ازدواج خود را مطرح کنید.

خیلی رو راست هدفتان از این تصمیم را بگویید. حتی خانم ها هم می توانند از این تکنیک استفاده کنند، چون آن ها هم زیر ذره بین هستند.

۴- با یک طرح خوب پیش قدم شوید.

بر اساس تجربیات به دست آمده از جلسات مشاوره روانشناسی، اکثر زوجین به خاطر سوظنی که دارند نامزد نمی کنند هیچکس نمی داند کی و کجا اتفاق خواهد افتاد. یک طرح خوب نباید دروغی مفصل باشد. هدف از این نیرنگ این است که به او دلیلی بدهد تا بهترین لباسش را بپوشد و آرایش کند.

همیشه به دختر بگویید که برای قرار به بیرون خواهید رفت و به این ترتیب روز خواستگاری ظاهری آراسته خواهد داشت. در صورت لزوم، دوستان و خانواده را هم وارد این نقشه کنید.

۵- چگونه در مراسم خواستگاری جذاب باشیم؟ : خواستگاری کردن را یاد بگیرید.

10 راهکار ساده اما بسیار کاربردی برای جذاب بودن در جلسه اول خواستگاری!

اگر وقتش رسیده باشد می توانید زانو زدن را انتخاب کنید. اما برخی افراد در زمان مناسب زانو زدن را فراموش کنند. صادقانه بگوییم، واقعا مهم نیست، او متوجه نخواهد شد. البته در سنت های ایرانی زانو زدن مرد اصلا مطرح نیست.

۶- به ابزار نتایج پروژه توجه کنید.

بدانید چه ویژگی های مثبتی دارید و خوب آنها را با خود مرور کنید. یکی از راه های اینکه چگونه در مراسم خواستگاری جذاب باشیم این است که خودتان را به خوبی بشناسید و بدانید چطور باید پیش بروید.

۷- به نظرات دیگران احترام بزارید و با روی باز از آنها استقبال کنید.

حتی اگر چیزی مطرح شد که دوستش نداشتید نیاز نیست مقابله به مثل کرده و چیزی بگویید که دیگران را آزرده خاطر کند. حتی اگر کار به ازدواج نکشد باز هم باید بتوانید نظرات دیگران را شنیده و درباره آنها تامل کنید.

۸- برای جذاب بودن در مراسم خواستگاری نظرات دیگران را جویا شوید.

10 راهکار ساده اما بسیار کاربردی برای جذاب بودن در جلسه اول خواستگاری!

اینکه تنها روی موضع خود پافشاری نکرده و در تمام مسائل نظر دیگران را جویا شوید، از شما شخصی متمدن با مناعت طبع می سازد. یکی از مهم ترین دانستنی های قبل ازدواج این است که ایحاد تعامل کنید و نظرات خانواده فرد مقابل را هم در تصمیم گیری ها دخیل کنید.

۹- دست خالی نروید.

گاهی اینکه چگونه در مراسم خواستگاری جذاب باشیم خیلی سخت نیست! این نکته از جذابیت در مراسم خواستگاری مختص آقایان است. لطفا دست خالی خواستگاری نروید!

نیاز نیست خیلی هزینه کنید، اما تهیه گل و شیرین از بایدهای این مراسم است و نظر دیگران درباره شما را بهبود می بخشد.

۱۰- برای جذاب بودن در مراسم خواستگاری شمرده و آرام صحبت کنید.

زیاد عجله نکنید، نشان دهید آرامش دارید و در وضعیت پایدار روانی می باشید.

انسان های آرام احترام بیشتری جذب می کنند. بهتر است آرام صحبت کنید و منظور خود را تمام و کمال منتقل کنید. این شیوه ای صحیح برای جذاب بودن در خواستگاری است.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما: