بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
فصل بهار یکی از هیجان‌انگیزترین فصل‌های مد است و از آنجایی که آغاز بهار در کشور ما مصادف با عید نوروز است، بسیاری از افراد به‌ویژه خانم‌ها در فصل بهار و نوروز لباس‌های شیک و متفاوتی می‌پوشند و نیاز دارند تا با رنگ هایی که در نوروز سال جدید مد خواهند شد آشنا شوند.

رنگ ها یکی از تاثیرگذار ترین فاکتور های محیطی بر احساس و دید انسان ها هستند. همان طور که می دانید، در علم روانشناسی اثرات روانی بسیاری از رنگ ها شناخته شده است. به طور مثال، احتمالاً همه شما آبی را به عنوان یک رنگ آرامش بخش و قرمز را به عنوان یک رنگ هیجان انگیز می شناسید. به همین دلیل، انتخاب رنگ در هر زمینه ای، به خصوص در لباس و پوشش بسیار مهم است. در این مقاله از سایت سوربان رنگ های ترند سال 1403 و عید نوروز را در کنار هم بررسی خواهیم کرد. اگر می خواهید بدانید امسال چه رنگی مده یا برای 2024 کدام رنگ مانتو را بخرید، با ما همراه شوید.

alt

با نزدیک شدن به سال جدید اکثر افراد به دنبال رنگ های ترند سال جدید و بهترین لباس ها هستند تا در سال جدید تیپ خاصی داشته باشند و شیک پوش باشند.

طبق معمول روز های عید هوای خنکی دارد و شب های آن نسبتاً سرد می‌باشد بنابراین، با یک تیپ بهاری زیبا جلوه زیبای خواهید داشت به همین خاطر، در ادامه ضمن معرفی رنگ های ترند سال ۱۴۰۳ در ادامه تصاویری از زیباترین استایل دخترانه عید را در اختیارتان قرار داده ایم تا با ایده گرفتن از آنها در سال جدید زیبایی استایل تان را چندین برابر کنید.

بنر

رنگ هایی که نوروز 1403 مده

رنگ نارنجی روشن

alt

رنگ خاکی روشن

alt

رنگ آبی یخی

alt

رنگ هلویی مخملی

alt

رنگ قرمز تیره

alt

قرمز آتشین

alt

رنگ یاسی کبود

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(18 امتیاز , میانگین: 3.5 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها