بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
زندگی زناشویی لحظاتی وجود دارد که به دلیل تنش های موجود بین زن و شوهر، فاصله ی میان دو طرف امکان دارد بسیار زیاد شود و یا گاهی به دلیل فشار های کاری و اقتصادی شوهر شما از شما دور شده و باعث سرد شدن رابطه زناشوییتان می شود. اما اگر به دنبال احیاء کردن رابطه عاشقانه و بالا بردن اعتماد در رابطه ی خودتان با همسرتان هستید این مقاله را تا آخر بخوانید و نکات این مقاله را در زندگی خودتان پیاده کنید.

در یک رابطه ازدواج، لحظاتی وجود دارد که تنش‌ها می‌توانند بالا بگیرند و فاصله‌ی میان دو طرف ممکن است زیاد شود. بسیاری از عوامل، مانند استرس، خستگی و عدم علاقه، می‌توانند رابطه و زندگی شما را تحت تاثیر قرار بدهند. اگر احساس می‌کنید باید نفس تازه‌ای به زندگی مشترک‌تان بدهید یا اگر فقط دوست دارید چنین کاری کنید، زنده کردن روابط عاشقانه را امتحان کنید.

اگر اعتماد در رابطه‌تان از بین رفته‌است، سعی کنید آن را از نو بسازید! در این مطلب از سوربان به این سوال شما که چطور شوهرم را عاشق خودم کنم؟ پاسخ می دهیم و روش های عالی و منحصر به فرد برای داشتن یک زندگی شاد و عاشقانه را به شما آموزش می دهیم.

alt
چطور شوهرم را عاشق خود کنم؟

چگونه شوهرم را عاشق خود کنم؟

تمامی مطالبی که در این مطلب بیان خواهیم کرد شامل همه ی مرد ها نمی شود زیرا هیچ قانون کلی که شامل همه ی انسان ها بشود در مورد ارتباطات شخصی وجود ندارد همچنین در جهان ۸ میلیارد نفر زندگی می کنند که هر کدام خصوصیات اخلاقی خاصی دارند و تقاوت های ریز و درشتی بین آن ها وجود دارد اما ما در این مقاله سعی کرده ایم راه هایی به شما بگوییم که برای تمام مردان ایرانی صدق کند.

۱. با شوهرت مهربون باش

مرد ها مهربانی را دوست دارند و با محبت کردن به آن ها، شوهرتان نیز متقابلا به شما محبت می کنند اما بعضی از خانم ها همسرشان را با ظاهر خشن و زبان تند و تیزش قضاوت می کنند و به آن ها محبت نمی کنند در حالی که با مهربانی کردن به راحتی می تواند شوهرتان را عاشق خودتان کنید.

alt

همچنین شما باید با اخلاقیت همسر خودتان آشنا باشید و بدانید که چه زمانی بهترین موقعیت برای مهربانی کردن است همچنین مردان در طول زمان طولانی مدت فرسوده می شوند به همین دلیل شما با ذره ای مهربانی کردن می توانید حال شوهرتان را بهتر کنید. این کار ها باعث می شود شوهرتان روز به روز عاشق شما شود.

۲. با همسر خود برنامه سفر بچینید

با همسرتان برنامه ی سفر را بچینید و با او به سفر بروید زیرا خارج شدن از فضای بسته ی خانه و فضای معمول به شما این اجازه را می دهد که عادت های همیشگی زندگیتان را ترک کنید همچنین در این سفر ها هیچ کس را با خودتان نبرید تا به راحتی بتوانید در شرایط و مکان های مختلف با همسرتان تنها باشید.

سعی کنید در این نوع سفر ها متفاوت عمل کنید به عنوان مثال اگر همیشه در حال رانندگی هستید در سفر با خودروی شخصی خود به مسافرت نبرید و با هواپیما یا قطار به مسافرت بروید و به جای این که در یک هتل که شبیه خانه باشد اقامت داشته باشید در یک ویلا یا هتل محلی مستقر شوید.

در این سفر سعی کنید بیش تر با یکدیگر حرف بزنید و کار ها و حرف های نوستالژی را تکرار کنید تا یاد آور خاطرات گذشته باشید.

۳. عصبانیت خود را کنترل کنید

alt

زمانی که با همسرتان به مشکل بر می خورید از کوره در نروید زیرا در زمان عصبانیت امکان دارد زود قضاوت کرده و یا حرفی به همسرتان بزنید که باعث آزرده شدن او شود و شما بعد از فروکش شدن عصابانیتان آن حرف را از یاد ببرید اما ممکن است همسرتان آن را از یاد نبرد.

همچنین این نکته را نیز در نظر داشته باشید که افراد عصبانی برای اطرافیانش خسته کننده باشد و همیشه منتظر اعصابانیت شما است و این کار واقعا برای همسرتان زجر آور است.

۴. در طول روز زمانی را فقط برای توجه به شوهرتان اختصاص دهید

سعی کنید در روز زمانی را بر توجه کردن به همسرتان کنار بگذارید و سعی کنید در این تایم همدیگر را در آغوش بکشید و حرف بزنید و مشکلات و سختی های زندگی و کار را به یکدیگر بگویید باهم غذا درست کنید، پیاده روی کنید، روی کاناپه با هم معاشقه کنید همچنین یک روز در هفته را به همسرتان اختصاص دهید و فقط در کنار یکدیگر باشید.

در زمان هایی که برای یکدیگر وقت می گذارید سعی کنید در مورد نگرانی ها و استرس های موجود در کار و زندگی با یکدیگر حرف نزنید اما اگر می خواهید به این کار بپردازید، این کار را در ۲۰ دقیقه انتهایی کارتان بپردازید. بهترین موضوعات برای حرف زدن در این تایم موضوعاتی مانند: آرزو ها، اهداف مشترک، رویا و چیز های خوب است.

۵. در مواجهه با شوهرتان غرور را کنار بگذارید

alt

زمانی که با یک نفر ازدواج می کنید یعنی او را به عنوان همدم و همراه خود انتخاب می کنید در واقع همسر شما، بخشی از وجود شما است و با دوستان و آشنایان فرق دارد به همین دلیل رفتاری که با دیگران می کنید با رفتاری که با همسرتان می کنید باید بسیار متفاوت و بهتر باشد.

با همسر خودتان با غرور حرف نزنید، طوری حرف نزنید که انگار شما از همسر تان بهتر هستید اگر می خواهید اعتماد میانتان را بازسازی کنید باید زمانی که اشتباهی مرتکب می شوید و باعث ناراحتی همسرتان می شوید باید بدون داشتن غرور از او عذر خواهی کنید و دلیل اشتباهتان را به او بگویید و قول دهید که هرگز این اشتباه را مرتکب نخواهید شد.

۶. آشپزی کنید

آشپزی کردن جزو ویژگی های اساسی هر زنی به حساب می آید که کمتر کسی به آن توجه می کند، اما این نکته حائز اهمیت است که یکی از مواردی که سبب می شود مردان تحت تاثیر قرار گیرند آشپزی کردن است. بهتر است خانم ها از این مورد سرسری عبور نکنند.

۷. سر کوچکترین چیزها با شوهرتان دعوا نکنید

alt

این مورد را همیشه آویزه گوش خود قرار دهید که سر چیز های جزئی دعوا نکنید و لبخند زدن را فراموش نکنید. اگر اشتباهی جزئی از شورتان سر زد لبخند بزنید و رد شوید و سر مسائل کوچک جر و بحث نکنید و دعوا های بزرگ راه نندازید.

۸. به علایق شوهرتان احترام بگذارید

آن زوجی در زندگی خوشبخت و موفق می شوند که شناخت کاملی نسبت به علاقه های یکدیگر داشته باشند و سعی کنند آن علایق را برای یکدیگر فراهم کنند.

قطعا تفریحات و علایقی وجود دارد که بین زوجین مشترک است. سعی کنید آن مشترک ها را بیابید و انجام دادن آن ها را در اولویت قرار دهید.

مثلا ورزش صبحگاهی، کوهنوردی، تماشای فیلم و … می توواند از جذابیت بالایی برخوردار باشد حال اگر آن ها را با هم انجام دهید که نور الا نور می شود.

alt

تکنیک هایی برای عاشق تر کردن شوهر

در این قسمت از مقاله به شما روش های جذب همسر و نکات ریزی را خواهیم گفت که رعایت کردن آن باعث می شود شما یک رابطه زناشویی بسیار موفقی داشته باشید.

  • سر خود را شلوغ نشان دهید و زمانی که وقت خود را به او اختصاص می دهید همسرتان از شما تشکر خواهد کرد.
  • به ظاهرتان اهمیت دهید و سعی کنید همیشه آراسته باشید.
  • به خاصته های همسرتان احترام بگذارید
  • در حرف زدن و انتخاب کلمات محتاط باشید.


به این مطلب امتیاز دهید:
(6 امتیاز , میانگین: 4.8 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: