بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

در روز پایانی نمایشگاه بین المللی مبل تهران طی روال هر سال هیات داوران از میان اعضای برگزیده اتحادیه مبل سازان تهران و دیگر متخصصان مبلمان نمایشگاه HOMEX‌ تشکیل شد و به داوری از میان 400 مدل مبل فرانسوی، ایتالیایی و انگلیسی سلطنتی پرداخت.

و برای چهارمین بار محصول جدید دیاکو توانست مقام اول را از میان مدل های مبلمان تمام برندهای مبلمان در ایران کسب کند.

مقام اول طراحی، کیفیت و نوآوری مدل مبل فرانسوی لیون از مدل های سلطنتی مبلمان دیاکو

چرا مبل لیون مقام اول نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران شد؟

مدل های مبل فرانسوی برای اثبات اصالت خود نیاز به موارد زیر دارند:

  1. ظرافت در طراحی
  2. کپی نبودن طرح (اورجینال بودن)
  3. متریال و مواد اولیه با کیفیت (تست استاندارد بودن)
  4. ارگونومیک بودن مبلمان
  5. داشتن مشخصه های طراحی مبل فرانسوی کلاسیک

 

مدل مبل لیون در تمام موارد بالا و از جمله مشخصه های مبل کلاسیک فرانسوی که عبارتند از پایه های کابریول،‌ طراحی خوشه گندم در صندلی و میز غذاخوری، داشتن تمبر فرانسوی نماد سازنده و همینطور رنگ بی نظیر چوب گردویی زعفرانی دیاکو که هیچگاه رقیبی در رنگ مبلمان کلاسیک نداشته باعث شد بتواند مقام اول نمایشگاه را در میان تمام مدل های مبلمان کسب کند.

قیمت مبلمان فرانسوی در دیاکو

دیگر مدل های مبل فرانسوی در دیاکو نیز که برنده جایزه برترین مبل ایران شده اند مثل مدل رزالین که با 760 گل زیبای رز یکی از فاخر ترین مدل های مبل در ایران است را می توانید در عکس زیر مشاهده کنید.

قیمت مبلمان در دیاکو از حدود 150 میلیون تومان شروع و تا 600 میلیون تومان است.

مبلمان دیاکو به دلیل نوع مواد اولیه مورد استفاده که چوب راش وارداتی گرجستان گرید A و پارچه های وارداتی ترکیه است و البته نوع ساخت مبلمان که کاملا دست ساز و به روش های سنتی مبل سازان فرانسوی است (قابل بازدید در کارخانه) و رنگ گردویی بی رقیب دیاکو که در ایران به رنگ موج نمای چوب معروف شده است کاملا قابل رقابت با مدل های آنتیک فرانسوی و در قیمت بسیار پایین تر از مدل های وارداتی است.
مدل زیبای مبل سلطنتی فرانسوی رزالین را که با 760 گل رز تزیین شده مشاهده کنید.

مبل ایتالیایی آرمانت

مدل مبل ایتالیایی آرمانت هم یکی دیگر از مدل های افتخار آفرین در دیاکو است که یک مدل صادراتی بوده و تا کنون به کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی نیز صادر شده و توانسته 2 بار مقام اول را بصورت پیاپی در نمایشگاه بین المللی مبلمان کسب کند.

این مدل فاخر مبل ایتالیایی هم مورد مشابهی در بازار مبل ایران ندارد.

مدل زیبای مبل ایتالیایی آرمانت را ببینید.

خرید مبلمان کلاسیک و سلطنتی از دیاکو

مبلمان دیاکو تنها برند مبلمان در تهران است که تا کنون توانسته 4 دوره مقام اول نمایشگاه بین المللی مبلمان را از آنِ خود کند و مفتخر است به این که با وجود دارا بودن 5 سال گارانتی واقعی و 10 سال خدمات پس از فروش که بیشترین میزان گارانتی برای این کالای مصرفی است اما تا کنون هیچگونه نارضایتی را ثبت نکرده و سالهاست که مشتریان دیاکو با این برند خوشنام همراه بوده اند.
مبلمان دیاکو در یک گالری بسیار زیبا در بازار مبل جاجرود تهران قرار دارد.

 به این مطلب امتیاز دهید:
(13 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)


نظرات شما: