بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تاسیس رستوران احتیاج به سرمایه زیادی دارد، به همین دلیل یکی از شغل های مورد علاقه ستارگان، که جزو سرمایه دارترین های جهان اند، می باشد. ستاره ها از نام خود برای تولید کسب و کارهای دیگری نیز استفاده می کنند، که رستوران و کافه رایج ترین آنهاست.

رستوران افراد مشهور , تاسیس کافه و رستوران احتیاج به سرمایه زیادی دارد، به همین دلیل یکی از شغل های مورد علاقه ستارگان، که جزو سرمایه دارترین های جهان اند، می باشد. ستاره ها از نام خود برای تولید کسب و کارهای دیگری نیز استفاده می کنند، که رستوران و کافه رایج ترین آنهاست.

اگر چه ستاره های زیادی به این کار علاقه نشان دادند اما پس از مدت کوتاهی از آن دست کشیدند. برخی دیگر اما آنقدر در این کار موفق بوده اند که شهرت رستوران شان از شهرت خودشان نیز پیشی گرفت. اگر دوست دارید بدانید که کدامیک از ستاره های ایرانی دارای رستوران یا کافه ای محبوب هستند، در ادامه مطلب با سوربان همراه باشید.

چهره های سرشناس ایرانی که رستوران بزرگ و مجلل دارند!

محمدرضا گلزار

alt

امین حیایی

alt

فریبا نادری

فرزاد فرزین

alt

علی دایی

alt

علیرضا منصوریان

alt

اشکان خطیبی

alt

alt

بهرام رادان

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(213 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:
  • کتایون يكشنبه, 21 خرداد 1402

    اگه اینا نداشته باشن کی داشته باشه پولی که اینا در میارن مگه کمه؟

  • داراشاد يكشنبه, 21 خرداد 1402

    همچنین میگین ستاره بابا اینا همشون روی هم دنیرو یا آلپاچینو نمیشن اینم از مثلا ستاره ها مون با این همه پولی که برای کارشون میگیرن بازم دنبال پول که از مردم بکنند هستند. شما برسی کنید که آیا رابرت دنیرو کار دیگه ای هم می‌کنه ویا بدون اینکه قیافه بگیره یا .‌‌‌،،،،با مردم چگونه برخورد می‌کنه نه که از هر راهی تلکشون بکنه نهایت در یک فیلم سرمایه گذاری کنه نه شغل دیگری

  • قدرت طهماسبی شنبه, 20 خرداد 1402

    موفق و تندرست باشید